Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchaweczki przyszły w końcu i do mnie. Rzeczywiście dziwnie się je zakłada, brak im polotu, finezji, trochę basu, średnie takie trochę dziwne momentami, góra w porządku, choc ceny swojej na pewno są warte, ogólnie jestem zadowolony zobaczymy co się zmieni po paru godz. grania.

 

PS: Mam nadzieje że w chwili odsłuchu były dobrze założone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie dotarly:) Pierwsze zaskoczenie - jakie one male!

Po podpieciu pod meizu dzwiek wydawal sie jakis taki dziwny, plaski, brak bassu, albo bass przypominajacy machanie sprezyna kolo ucha;) W pewnych piosenkach czegos mi tam brakowalo, tu znowu dostrzegalem jakies cichutkie uderzenia talerzy... Tak srednio bylem zadowolony. No i cos mnie natchnelo zeby to to podlaczyc do psp. I tu totalny szok. Te sluchawki swietnie sie nadaja do grania (lub jak ktos wczesniej powiedzial - do ogladania filmow) W kazdym razie ja nie zaluje:)

 

Dzieki wszystkim ktorzy sie przyczynili do sprowadzenia tych sluchawek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dotarly... :-) W koncu...

 

Wrazenia?

 

Norma. Najpierw, ze malutkie. Potem, ze dziwnie leza. Dzwiek mi odpowiada coraz bardziej. Ale bajeranckie sa, tego im nie mozna odmowic. Gdziekolwiek sie nie pojawie, od razu widze spojrzenia na to cos co mam na glowie... dodam, ze mam zolte :-)

 

No i przede wszystkim dziekowa wszystkim co sie przyczynili do ich sprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pGo sluchawki dostalem, dziekuje za zorganizowanie ich zakupu:)

 

 

 

QUOTE (Roni11 @ 27.08.2008, 22:34)

pGo nie wiesz czy ktoś z Łodzi albo okolic kupił on3? ;]

Bo chciałbym zobaczyć co to za cudo.

 

Z tego co mam w adresach, to @pulse mieszka w łodzi... nie wiem jak okolice, bo kompletnie nie mam pojęcia czy któraś z tych miejscowości może być niedaleko.

 

owszem, mieszkam w lodzi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal na yellowy.

 

Szybkie pytanie - ile trzeba czekac na przesylke i gdzie wplacic kase ? (przekopanie 75 stron wypchanych postami to troche ciezka sprawa)

 

 

pozdrawiam

 

ps.

czy ktos z Warszawy (tarchomin, lub inna dzielnica np przy stacji metra) bylby tak mily i dal je podlaczyc do odtwarzacza i chociaz zalozyc na glowe ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no problem xD

 

 

Wracając do dźwięku - zaczyna mi się coraz bardziej podobać, jest ładna i świetnie brzmiąca średnica, dolne rejestry może i nie potężne, ale jak mają się odezwać, to się odzywają, także niezła góra... no i wreszcie jakoś mi się do uszu dopasowały(wydaje mi się, że pady lekko zmiękły), więc w tej chwili do wygody nie mam już zastrzeżeń.

I nawet autobus(z puszczoną z głośników muzyką) potrafią spokojnie przebić, więc obecnie są razem z szuflą moim uprzyjemniaczem drogi do szkoły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze z zalozeniem ich mialem problem, ale jak juz zalozylem prawa na prawe ucho i lewa na lewe, to jakos tak cos zaskoczylo i sie dopasowaly :D Dzwiek przyznam nienajgorszy, gora calkiem sympatyczna, srednica bardzo fajna, sa dosc klarowne i graja dosc szeroko, wiec nie narzekam, do szufli zdecydowanie lepsze niz KPP, choc z i7 graja juz mocno srednio i trzeba je mocno korygowac EQ [choc i tu da sie wiele zwojowac]. Najlepiej brzmialy mi chyba z H320, ale tego klocka rzadko ze soba nosze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności