Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może zmieni to się po wygrzaniu, ale dźwięk jest zdecydowanie ciemny (nie mylić z ciepłym!!). W porównaniu do Kramera to tak, jakby w wieczornym półmroku ktoś zaświecil Ci latarką w oczy. Do tego dźwięk jest zimny, z lekko wybijającą się średnicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dopasuje do uszu, to jest ciemny, a tak to skrzeczą trochę ;p

 

Ogólnie potencjał dźwiękowy mają, ale wszystko idzie w diabli przez to, że ciężko je dopasować do ucha.

 

 

btw. spójrzcie na datę na stempelku pocztowym....

 

 

....tak, teraz możecie iść za***ać wilsona ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dopasuje do uszu, to jest ciemny, a tak to skrzeczą trochę ;p

Ooo, właśnie: jak się je niedobrze założy, to pojawia się taka dziwna skrzekliwość, ale nie znaczy to, że się rozjaśniają: dalej są ciemne.

Ogólnie potencjał dźwiękowy mają, ale wszystko idzie w diabli przez to, że ciężko je dopasować do ucha.

Kwestia czasu i wyrobienia sobie umiejętności odpowiedniego ich zakładania/układania na uszach.

 

Myślełem, że będą dużo większe, a tutaj takie maleństwo: jedno trzeba powiedzieć, wyglądają słodko... :wub:

 

(...trochę żałuję, że nie zdecydowałem sie na jeszcze agresywniejsze żółte, chociaż i tak, ta wściekła zieleń jest boska... :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne są ;)

 

Ale moje też mi się bardzo podobają.

W miarę ładnie zgrywają się też z Sigmatelem w laptopie.

 

btw, na Clipie słuchasz ich na flat?

 

Może niech każdy wrzuci fotke jak ma możliwość, będzie łatwiej porównać render przed zamówieniem i rl po ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, na Clipie słuchasz ich na flat?

Na razie tak, pograją tak przynajmiej 24h i zobaczymy dopiero co da się z nich wycisnąć...

może jakieś zdjęcie na głowie?

Obudowy są minimalnie większe od mikro padów, a otwór pozostawiony wewnatrz padów jest minimalnie mniejszy niż kółko clipa, więc słuchawki są mikroskopijne... :lol:

post-14627-1219764035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na portable świetne ;)

Pod warunkiem, że masz sztywne pudło na nie, bo ten drucik wygląda na taki delikatny, że mógłbym go sobie na palec w sprężynkę nawinąć...

 

Guzik, u mnie przy takim ustawieniu są idealnie wcelowane w kanał uszny, mutant jestem... :P

 

Grały prawie cały czas leżąc na półce, teraz je założyłem i trochę więcej dołu się pojawiło. Zobaczymy jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, na ile oczek wysuwasz pałąk?

+2 z każdej strony. Fajny patent z tym blokowaniem skręcalności muszli: złożyć je da się tylko przy całkowicie wsuniętym druciku. Aha, jeszcze jedna rzecz: jeżeli ktoś liczył na jakąkolwiek izolację, to zły adres - porównywalna z tą od KSC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny patent z tym blokowaniem skręcalności muszli: złożyć je da się tylko przy całkowicie wsuniętym druciku.

Fajny ? No chyba niekoniecznie bo to oznacza, że za każdym razem kiedy chcesz je złożyć musisz je "rozregulować" a potem z powrotem dopasować do głowy

Aha, jeszcze jedna rzecz: jeżeli ktoś liczył na jakąkolwiek izolację, to zły adres - porównywalna z tą od KSC...

Ja mam ES3 i muszę powiedzieć, że tu izolacja jest dużo lepsza niż w PX100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ? No chyba niekoniecznie bo to oznacza, że za każdym razem kiedy chcesz je złożyć musisz je "rozregulować" a potem z powrotem dopasować do głowy

Muszle są na tyle małe, że nie ma wielkiej różnicy w wysokości słuchawek złożonych i rozłożonych.

 

Ja mam ES3 i muszę powiedzieć, że tu izolacja jest dużo lepsza niż w PX100

Hmmm, nie wiem jaką wielkość mają pady w ES3, ale wątpię, żeby to był ten sam rozmiar co w ON3 - one są na prawdę malutkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - z początku miałem zero kumy, jak je założyć później zaczęły się już jakoś dopasowywać.

 

Co do pałąku - z tego co widzę, jest z jakiegoś wytrzymałego metalu i mimo że jest cienki, IMO to ostatnia rzecz, o którą można by się było bać ;p

 

 

btw. też dostaliście hippowrapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności