Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

coś czuję, że czeka mnie kilka dni przeprawy z nauką zakładania ich ;p

 

 

Niech wszyscy którzy dostali słuchawki zgłaszają to - chcę mieć spokojne sumienie.

(lista "zadowolonych" w pierwszym poście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak, zamawiałam najpierw red, potem zmieniłam na apple green ;P red były dla mnie obok beige, które też miały być dla mnie, bo się nie mogłam zdecydować ;P i chciałam obejrzeć, wybrać a drugich się pozbyć :D ale potem już po wpłaceniu kasy stwierdziłam, że jedne dla kumpeli, nie dało się już 'poszerzyć zamówienia' to zmieniłam zamówienie, btw. dzis jej urodziny, a wczoraj przyszły. zmiesciły się w deadlinie :D

 

pGo, czy mi sie wydawało, czy masz pomarańczowego hippowrapa? ja mam czerwony ;P myslałam, że wszyscy takie same dostali. zwłaszcza, ze hippocase'y tez mam z czerwonym nadrukiem, oba.

 

jeszcze się nie mogę o dźwięku wypowiedzieć, bo się grzeją. Ale niewygodne jak ja noszę okulary to one są strasznie, może kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. dzis jej urodziny, a wczoraj przyszły. zmiesciły się w deadlinie :D

Bardzo się cieszę ;]

(pewnie już obgryzałaś paznokcie/tipsy ze strachu ;p)

 

pGo, czy mi sie wydawało, czy masz pomarańczowego hippowrapa? ja mam czerwony ;P myslałam, że wszyscy takie same dostali. zwłaszcza, ze hippocase'y tez mam z czerwonym nadrukiem, oba.

Tak, mój jest pomarańczowy... chyba wolałbym czerwony :(

 

 

I btw.

SPAM HERE > http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=32712 ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Got 'em! :)

 

pGo - odznacz mnie na liście, pozycja 11, obie sztuki dotarły. I wielkie dzięki za kontrolę nad tym!

 

Kolory mnie powaliły, brzmienie - hm... interesujące. Muszę się osłuchać z tym. Co mi się w nich podoba, to waga - nie czuć, że się ma coś na uszach. Dźwiękowo - ładnie, nie powalająco, ale akuratnie. Do filmów i słuchania w domku - nadają się na pewno. Na miasto raczej za mało izolacji (brak? :)), ale może jutro je przetestuję. Niemniej - zadowolony jestem. :)

 

Poniżej fotki - kolory akuratne.

on3_green.jpgon3_lineup2.jpg on3_lineup.jpg

on3_stage.jpgon3_beige.jpg

 

Pozdr.,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liste odznacze jutro i kogoś z Łodzi też sprawdzę, bo teraz na pda wiszę i niezbyt mam jak.

 

Ja się zastanowię, czy będę je trzymać, czy sprzedać, bo:

a) do kompa/filmów/stacjonarki mam hd600

b) po domu też lubię w hd'kach chodzić

c) na dwór zobaczę czy mi mała izolacja nie będzie przeszkadzać... a ep'ki w zasadzie nie są takie złe

d) jak na razie stopień upierdliwości w zakładaniu skutecznie mnie od nich odrzuca...

 

Więc mogę je zostawić dla szpanu ;p

 

btw. ktoś już hippocase'a nosił na dołączonym pasku? bo mi się z miejsca urwał - w miejscu łączenia materiału było tylko słabo 'zgrzane', wię wziąłem igłę z nitką i poprawiłem co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad bierze sie upierdliwosc w zakladaniu? To problem z dobraniem konta miedzy muszla a malzowina? Zaczynacie mnie przerazac.

Ja rozpieprzylem znowu UM1 i chyba sciagne sobie ze stanow ER-6i, bo musze miec jakies sluchawki na powrot :D Myslalem o Panasonicach HTX7, ale nie wiem po pile one tu stoja, a nie wiem cyz potrzebuje kolejnych nausznych [chyba ze wybralbym pozniej miedzy panasami a on3 :D].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kompa

Są bardzo fajne. Przestrzenność dźwięku świetnie się sprawdza w WOWie, Q4...

jak na razie stopień upierdliwości w zakładaniu skutecznie mnie od nich odrzuca...

Ja już nauczyłem się je zakładać i nie jest źle.

btw. ktoś już hippocase'a nosił na dołączonym pasku?

Tak i bez problemu. Wisi cały czas sobie na klamce drzwi od pokoju, nosiłem go już parę razy i wszystko ok.

Skad bierze sie upierdliwosc w zakladaniu? To problem z dobraniem konta miedzy muszla a malzowina?

Raczej dopasowaniu malutkich, minimalnie dopasowuujących się padów do ucha. Kąt muszli to nie problem, bo drucik działa jako belka skrętna i muszle spokojnie przyjmują kąt +-20st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Hipcia nie miałem żadnego paska, więc nie wiem czy nie używacie czegos z Wrappa ;]

 

pGo, wierz mi, ONki gromią epki, zanim zaczniecie odsprzedawać to posłuchajcie ich chociaż tydzień-dwa, a potem coś innego - wtedy można łatwo sprawdzić różnice w dźwięku, bo prawdę powiedziawszy po pierwszym dniu używania nie widziałem większych różnic pomiędzy nimi a SRSami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności