Skocz do zawartości

Jakie Firmware Ums Do Ifp-890?


Rekomendowane odpowiedzi

hmm... no jak już temat na temat firmware to się podłączę :P czy na 1.29kr voice recording nie powinno być nieograniczone? mam limit do 192kbps ;) tak tylko z ciekawości :P

...voice recording mode...? Ja mam limit na 160 kbps :ph34r: (firmware jak w podpisie....) a z resztą...wisi mi to i tak mam na 64 ustawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajno by było gdyby teraz iaudio wydał i6, które posiadało by wszystkie zalety u3 + był na baterie ( na ok >40h grania ) + szybka pamięc flash ala nand i możliwość wyboru w wersjach pamięciowych do 4 albo nawet 8GB. Transferek mógłby być na czymś takim nawet do 40mb/s ( mega bitów !!!! <- tylko tak producenci podają prędkości ) - była by to miazga dla irivera na najbliższy rok. Sorrrryyy ale polityka irivera ala srać na europe i wysyłanie do niej niewiadomo po kiego *&^@#^ krojone playery, które na dodatek kosztują więcej niż w krajach gdzie występują wersje niekrojone niezabardzo mnie odpowiada

 

 

 

Ale wracając do tematu 17xxkB/s to jak napisał Khorn to ~ 1,66 - 1,75MB/s co pomnożone przez 8 daje 14mb/s co odpowiada mniej więcej specyfikacji technicznej playera podawanej przez producenta.

 

Smutna prawda jest taka, że nawet creativy są szybsze pod tym wzgl od iriverów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to do końca prawdą bo niedawno specjalnie sprawdzałem ;]

 

iRiver T i nowe iAudio mają transfer (na grajka) ~2MB/s

Creative ma niewiele więcej (o grosze)

iRiver iFP ma 1.8MB/s

iRiver iFP USB1.1 ma 0.9MB/s (IMM)

 

a inne playerki różnie... więc rozstrzał nie jest wcale taki duży i oscyluje wokół 2MB/s ;)

 

dla porównania mój pendrive ma ~6MB/s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeczywiście zygmunt ma dość sporo... on ma UMS

ja na IMM mam 1,55-1,60MB/s

wcale nie ma tak dobrze jakby mu sie wydawalo

te 1721kbytes/s z obrazka to nie 1.7MB, znowu mylicie bity-b i bajty-B :)

i jak podzielisz jak trzeba przez 8 to dostaniesz kolo 215kB/s czyli powiedzmy 0.215MB/s

i tak moze byc, w koncu UMS _musi_ byc sporo wolniejszy od IMM

 

a ty jak masz prawdziwe 1.6MB/s na IMM to jestes Panisko :)

 

przypomne, ze producent deklaruje maksymalny transfer 14.4Mb/s co sie prosto dzieli i przeklada na 1.8MB/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeczywiście zygmunt ma dość sporo... on ma UMS

ja na IMM mam 1,55-1,60MB/s

wcale nie ma tak dobrze jakby mu sie wydawalo

te 1721kbytes/s z obrazka to nie 1.7MB, znowu mylicie bity-b i bajty-B :)

i jak podzielisz jak trzeba przez 8 to dostaniesz kolo 215kB/s czyli powiedzmy 0.215MB/s

i tak moze byc, w koncu UMS _musi_ byc sporo wolniejszy od IMM

 

a ty jak masz prawdziwe 1.6MB/s na IMM to jestes Panisko :)

 

przypomne, ze producent deklaruje maksymalny transfer 14.4Mb/s co sie prosto dzieli i przeklada na 1.8MB/s

przeanalizuj jeszcze raz mojego screena ( podpowiem, żebyś zastanowił się nad pewnym kluczowym słowem i czy zawiera ono literę "y" czy "i"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem wyżej te wyniki mam na kompie w szkole - tam jest sempron 2,5ghz chyba a płyta główna to nie wiem jaka. W domu mam ten gorszy wynik ale nie jestem pewien czy USB na moim kompie jest w stanie osiągać transfer rzędu 480coś tam kb/s. Tzn jest ten podział na usb 2.0 fulspeed i highspeed ( jedno ma 12 drugie ponad 480 z chakiem ). Ponieważ usb na mojej płycie wg biosa jest rozwinięciem usb 1.1 więc nie wiem czy wyniki z mojego kompa mogą być miarodajne - miałem już pare razy sporo problemów z interfejsem usb przy różnych użądzeniach. NIestety nigdy nie posiadałem ani nie podpinałem do mojego kompa pendriva z prawdziwego zdarzenia dlatego nie mogę powiedzieć obiektywnie czy mój komp jest w stanie obsłużyć dobrze ( z dużą prędkością transferu ) jakiekolwiek pendrivy ( płyta główna ma prawie 4lata ).

 

 

Jeśli chodzi o testy w szkole - na każdym kompie w salach komputerowych mam taki transfer. Kompy to semprony 2,5 i chyba 1,7. Testowane na około 11maszynach i wg mierzeń czasu transfer się zgadza z tym wyświetlanym przez TC. Do tego jak pisałem mp3 kopiują się w kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności