Skocz do zawartości

KONKURS! Laberg nJoy do wygrania


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No jednak Jacques przynajmniej troche racji - Mazur swoje zdjęcia usunął.

 

Co do motywacji, to i tak nie liczę na wygraną ( z tego co widze są tutaj bardzo dobre prace, jeżeli rzeczywiscie należą do właścicieli to nie mam szans ), ale jak wygram to będzie bardzo miły prezent dla mojej dziewczyny :). Ostatnio dostała ksc-75 i jest bardzo zadowolona :) słucha z lapka głównie.

 

Siekiera twoja II fotka jest świetna moim zdaniem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Blue :) szkoda ze tego kotka juz nie mam :( lubil aparat :)

 

a motywacja? no bardzo mnie nurtuje jak gra Laberg... czy polecac znajomym czy nie... a kasy nie mam by nonstop kupowac playerki bo moze jak Laberg wpusci moj idealny odtwarzacz o nie zawacham sie go kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Nie, nie są tak postrzegani ..., napisałem dokładniej czyje fotografie mnie niepokoją ...

 

Wcale nie trzeba być złodziejem, wystarczy nie doczytać regulaminu konkursu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna się konkurs rozkręcać. Fajne foty i kilka fajnych grafik.

 

Taka mała wskazówka, skoro ma to być tapeta do playera to dobrze by było, aby grafika lub zdjęcie było w ciemnej tonacji (odtwarzacz ma białą czcionkę, można zmienić na inny kolor, ale biała wypada najlepiej) i żeby nie było zbyt dużo elementów bo czcionki menu nie będą czytelne.

 

Postaram się wrzucić kilka fotek/grafik do nJoya i zrobię zdjęcie żebyście widzieli jak to wychodzi w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam gotowe, wybrałem 8 prac, losowo. Starałem się wziąć kilka zdjęć, kilka grafik, kilka ciemnych i kilka jasnych.

 

Moje wnioski:

- lewa i prawa strona powinna być ciemna bo z lewej jest menu a z prawej znak ">"

- motyw zdjęcia raczej ciemny,

- nie powinno być za dużo szczegółów, przedmiotów na zdjęciu/grafice żeby menu było widoczne.

 

Generalnie bardzo fajne niektóre wyszły, ocenicie sami.

 

 

Sylwik

 

KL1.JPG KL2.jpg KL3.JPG KL4.JPG

 

KL5.JPG KL6.JPG KL7.JPG KL8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

W takim razie, może i ja spróbuję swojego szczęścia. Moje fotografie są dość monotonne, ale to dlatego, że jestem skrzywiony na punkcie jednego widoku. Jakimś romantykiem nie jestem, ale estetą, jak najbardziej. Oto one:

 

1. Sunset- 15.02.2008 r.

 

post-10219-1211730232_thumb.jpg

 

2. Sunset 2- 15.02.2008 r.

 

post-10219-1211730274_thumb.jpg

 

3. Sunset- 7.03.2008 r.

 

post-10219-1211730329_thumb.jpg

 

4. Sunset- 20.03.2008 r.

 

post-10219-1211730379_thumb.jpg

 

5. Sunset- 28.02.2008 r.

 

post-10219-1211730410_thumb.jpg

 

Zdjęcia robię bardzo rzadko i do tego słabym aparatem. Nie używam również żadnych programów do obróbki zdjęć, typu "Photoshop". Słowem, natura połączona z zupełną amatorką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możliwe jest zamieszczenie czystego menu bez tła (gif, png), nie zdjęcia a grafiki ?

 

Dobry pomysł, ale nie mam czegoś takiego. Można zrobić samemu, bo w sumie to jest zwykły tekst z kolejnymi pozycjami menu i znakiem ">" z prawej strony :)

 

 

Mauzr - możesz podmieniać, głosowanie jeszcze się nie zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić kilka uwag do dyskusji.

Po pierwsze primo - jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące moich fotek (a mam nadzieję, że jednak nikt nie ma :P ), to zapraszam do odwiedzenia mojej galerii http://bwanot.deviantart.com.

Po drugie primo - podmiana wcześniej już dodanych prac, dodawanie nowych do już istniejących, itp. powinno być moim zdaniem mimo wszystko zabronione. Dlaczego? Nie każdy ma czas na to by śledzić na forum poczynania innych i podmienianie grafik na lepsze wersje. No ale może w tej kwestii wypowie się jeszcze sam organizator, coby nie było jakiś niedomówień. I żeby nie było - to nie jest atak na któregokolwiek forumowicza. To po prostu moje spostrzeżenie od strony technicznej ;)

A na zakończenie dodam jeszcze - niech wygra lepszy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Vanti - każdy może przedstawić 5 grafik i tyle, jeżeli ktoś zauważył konkurs wczoraj i dziś zrobił swoją 5tą grafikę nie widzę przeszkód aby ją zamieścił ..., każdy ma swój "styl" i myślę, że nie ma jakiegoś "kopiowania" ...

 

Problemem który ja dostrzegam to bezużyteczność części grafik, ze względu na zły rozmiar, brak dopasowania do menu odtwarzacza, czy też same grafiki/fotografie nie nadające się na menu ...

 

Wszyscy którzy spełnili warunki regulaminu zamieścili co najmniej jedna grafikę, która mi się podoba, będzie problem z wyborem na którą głosować :) Polscy "producenci" odtwarzaczy powinni pomyśleć wcześniej o alternatywnych grafikach/menu w ich odtwarzaczach, jak pokazuje konkurs z powodzeniem mogli by je wykonywać użytkownicy tego forum ..., były by na pewno ciekawsze od standardowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności