Skocz do zawartości

KONKURS! Laberg nJoy do wygrania


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

każdy może przedstawić 5 grafik i tyle, jeżeli ktoś zauważył konkurs wczoraj i dziś zrobił swoją 5tą grafikę nie widzę przeszkód aby ją zamieścił ...
Ależ oczywiście, w takim wypadku się z Tobą zgadzam. Ale chodziło mi o to, że lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest przedstawianie od razu pięciu prac, niż dodawanie prac "na raty". Ale zaznaczam - takie jest tylko moje zdanie i nikogo nie atakuję ;)
Polscy "producenci" odtwarzaczy powinni pomyśleć wcześniej o alternatywnych grafikach/menu w ich odtwarzaczach, jak pokazuje konkurs z powodzeniem mogli by je wykonywać użytkownicy tego forum ..., były by na pewno ciekawsze od standardowych
Nic dodać, nic ująć - podpisuję się pod tą wypowiedzią wszystkimi swoimi kończynami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To i ja dołożę kilka swoich arcydzieł.

 

Nawet zacząłem ich już używać.... ;) Tylko tła do ebooków nie wstawię.. bo czystą granatową bitmapę to każdy może sobie sam we własnym zakresie stworzyć.

 

1. foczki

foczki.png

 

2. murek

murek.png

 

3. chmurka

chmurka.png

 

4. głośnik

glosnik.png

 

 

Może jeszcze i piąta dojdzie, jak mi się pomysł wykrystalizuje...

 

p.s. jednak wstawię tło do ebook'ów - poza konkursem - nie jest to już całkiem czysta bitmapa - i może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb (do koloru czcionki np.). ebook.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne forum, zobaczymy, czy wygrywają tylko najczęściej odwiedzający i moderator ;p

 

dante_draco_8___P_.JPG premier też to popalał :)

 

dante_draco_4___P_.JPG wiosna kwieciem pachnąca

 

dante_draco_6____P_.jpg łebski zachód słońca :)

 

dante_draco_3___P_.JPG pan i władca na krańcu portu

 

dante_draco_7___P_.JPG król nadchodzi pod Wawel

 

może punkcik za dobrą zabawę dostanę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Sylwik - i co z tym głosowaniem, jak to ma wyglądać ? Kilka spraw:

 

Ktoś daje 5 grafik/zdjęć i dostaje 2 głosy na jedną 3 na inną a inną osoba 4ry na jedną i co w takiej sytuacji ?

 

Do konkursu zostanie zgłoszona grafika/fotografia, która nie nadaje się na tapetę a zwycięży w głosowaniu, nie będzie użyta w odtwarzaczach - a o to aby została użyta chyba chodzi ?

 

Proponuję zmianę regulaminu w kwestii decyzji o wyborze najlepszej tapety, niech zadecyduje firma a pośród reszty uczestników rozlosuje wersje 2 GB - aby zmienić regulamin potrzeba chyba zgody wszystkich uczestników ?

 

Co Wy o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę regulaminu w kwestii decyzji o wyborze najlepszej tapety, niech zadecyduje firma a pośród reszty uczestników rozlosuje wersje 2 GB - aby zmienić regulamin potrzeba chyba zgody wszystkich uczestników ?

Regulamin to regulamin. ;)

Ja chce brać udział w losowaniu Laberga 2GB. :P

No chyba ze ja będę brał udział w tym waszym losowaniu. ;)

Albo po prostu rozlosujmy 2GB spośród osób wypowiadających sie do tej chwili. ^^

 

Czyli:

  1. Roni11
  2. Jacques La Fey
  3. Dante_Draco
  4. zaki
  5. Wojtek_67
  6. Vanti
  7. Mazur
  8. Jordan.boss
  9. barder90
  10. Blue
  11. kielu.rp
  12. KHRoN
  13. MatmaN
  14. Seba272
  15. baczek
  16. piter6576
  17. Piotrek_B
  18. se.BooL
  19. Siekiera
  20. sledzikpl
  21. grochalek90
  22. Matador

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to regulamin. ;)

Ja chce brać udział w losowaniu Laberga 2GB. :P

No chyba ze ja będę brał udział w tym waszym losowaniu. ;)

Albo po prostu rozlosujmy 2GB spośród osób wypowiadających sie do tej chwili. ^^

 

Czyli:

  1. Roni11
  2. Jacques La Fey
  3. Dante_Draco
  4. zaki
  5. Wojtek_67
  6. Vanti
  7. Mazur
  8. Jordan.boss
  9. barder90
  10. Blue
  11. kielu.rp
  12. KHRoN
  13. MatmaN
  14. Seba272
  15. baczek
  16. piter6576
  17. Piotrek_B
  18. se.BooL
  19. Siekiera
  20. sledzikpl
  21. grochalek90
  22. Matador

 

Spoko, spoko, dzień się jeszcze nie skończył, a głosowanie ma się zacząć dzisiaj. Szykujemy ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to regulamin. ;)

Ja chce brać udział w losowaniu Laberga 2GB. :P

No chyba ze ja będę brał udział w tym waszym losowaniu. ;)

Albo po prostu rozlosujmy 2GB spośród osób wypowiadających sie do tej chwili. ^^

 

Czyli:

  1. Roni11
  2. Jacques La Fey
  3. Dante_Draco
  4. zaki
  5. Wojtek_67
  6. Vanti
  7. Mazur
  8. Jordan.boss
  9. barder90
  10. Blue
  11. kielu.rp
  12. KHRoN
  13. MatmaN
  14. Seba272
  15. baczek
  16. piter6576
  17. Piotrek_B
  18. se.BooL
  19. Siekiera
  20. sledzikpl
  21. grochalek90
  22. Matador

 

Roni nie chcę narzekać ale zwykle własne nazwisko podaje się na końcu ];P (i miło mi zamykać peleton ];) )

 

ps. Sylwik uzmysłowił wam to o czym pisałem na początku tylko za pomocą zdjęć (i automatycznie zmienił się typ ekspozycji ];) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raczej po ptakach ale dorzuce jeszcze swoje 5te zdjęcie ;)... takie Khronowate(czyt. pejzaz w HDR )- z nim jest taki problem ze albo mamy krzywy horyzont albo krzywe drzewa i słupy niestety(urok mieszkania w górach a potem ci ludzie wypominają na kazdym kroku zeby horyzont wyprostowac :D), z dwojga zlego wolalem krzywy horyzont ;].

 

Tytuł:

Laberg - patrząc w dal. (ta wiem kiczowe ;p i tak to zdjecie nic nie zmienia ale chcialem wrzucić ;) ).

laberg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności