Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Comply Foam'ów


Salicylowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to chyba po makale bo do 5 sztuk to nam troche brakuje.
14 zł to cena za jedną sztukę w dziesięciopaku, czy jak ktoś sam zamawia?
Czy też jedna cena dla wszystkich?
czyli za 1parę 14, za 2- 28 a za 3- 42?

Czyli jak ktoś bierze 3 pary to płaci 3 razy za przesyłkę? :blink:

 

dzieki panowie ;) poprawiliscie mi humor

a zanim zaczniecie pisac takie rzeczy, odwiedzcie strone sklepu, w ktorym bedziemy zamawiac fomki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 zł to cena za jedną sztukę w dziesięciopaku, czy jak ktoś sam zamawia? Czy też jedna cena dla wszystkich?
W dziesięciopaku miało być taniej, a wszyscy płacą tyle samo :unsure:

Jest taniej, ale dla wszystkich. Co może za to pan X, który np. przegapił temat, że jest na końcu listy i nie łapnął się do żadnego 10-paku i będzie płacił pare zela więcej niż pan Y, który zamówił to samo tyle, że pare godzin wcześniej i został przypisany do wiekszej paczki?

 

Więcej płaci jedynie vesoos1999, który zamówił droższą P wersje foam.

 

czyli za 1parę 14, za 2- 28 a za 3- 42?

Czyli jak ktoś bierze 3 pary to płaci 3 razy za przesyłkę?

Ja zamawiałem 3 pary, więc zapłaciłem 42zł. Cena przesyłki została podzielona na każdą parę, a co za tym idzie cena każdej pary zawiera pewną część kosztów przesyłki (expressem :) )

 

rozumiem, ze jestem w parze z specialdefect...

moglbym poprosic o cene 2 par fomkow? bo jezeli to kilka zl wiecej, to moge wziac 2 pary na rzecz specialdefect-a, ktory oferuje 1 pare na sprzedarz

 

Dogadajcie się między sobą. Jeszcze można to zmienić. Cena to 2 x 14zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie ;) poprawiliscie mi humor

a zanim zaczniecie pisac takie rzeczy, odwiedzcie strone sklepu, w ktorym bedziemy zamawiac fomki

no tak, ale za przesyłkę od elitarnego do nas też musimy zapłacić, myślałem że to już cena ze wszystkim, czyli rozumieim że płacimy 14n + przesyłka, gdzie n to liczba par ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. Czyli jak w koncu, bo w pm'ie od eter'a dostalem ze najmniejsza paczka to 5 sztuk. Myslalem ze 3-pak jest najmniejszy-tak jak na stronce sklepu. To zamawiacie w koncu tez 3-paki czy tylko 5-ki. Bo tak to nie widze problemu.

 

Avenger mozesz smialo wziac 1 pare tych t400, mnie 1 styknie. No i druga para dla mnie to t-100 w paczce z Asar, który bierze 2 sztuki.

 

Wplacam eternality 28 pln i po sprawie. Tylko niech mnie ktos poprawi jesli sie myle.

 

Avenger daj znac czy ci pasuje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad - 3 paki są, wszystko jest tak, jak opisal salicylowy w 1wszym poscie

 

cena to 14zl za pare, za wysylke ode mnie do was juz nic nie placicie ;)

 

ceny sa takie same dla wszystkich, ci, ktorzy zamawiaja wersje p - PM do salicylowego o cenę

 

wsio jest w poscie nr 1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogo wam to wyszło. Rezygnuję z zakupu przy takiej cenie... Przepraszam za zamieszanie.

Gdy zamówię sam, to wyniesie mnie to już z wysyłką (co prawda zwykłą, nie ekspresem) prawie 60 złotych za 5 par.

 

Chyba znacznie taniej niż 14*5 i do tego jeszcze wysyłka w polsce.

 

Sorry jeszcze raz, ale widać czarno na białym, że bardziej mi się opłaca samemu zamówić. Najwyżej poczekam tydzień dłużej, bo to nie express.

 

Edit:

Zrezygnujcie z tego ekspresu, to akurat wyjdzie po te 2 zlote taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie cwaniakuj. Nie odświeżałem tematu bo sprawdzałem ceny i nie widziałem tego posta z info o tym, że w Polsce już nie płacimy. Będzie morały tu prawił...

 

Zrezygnujcie z ekspresu to wyjdzie 60zł taniej, więc ponad 2 złote na osobę.

 

Ed:

roni, a jak to byk pisze?

Poprawne pisanie nie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jeszcze słuchawek nie mam, więc mi na czasie nie zależy. Zamawiam 5 par - dlatego mnie akurat 2 złote na parze zbawi. Zawsze dyszka do przodu, a jak mówię na czasie mi nie zależy.

 

Daj spokój z tym czym strzelam, albo jak reaguję. Nie mówię, że musicie zrezygnować z ekspresu. Nie zrezygnujecie - nie widzę problemu, mogę sobie w każdej chwili sam zamówić.

 

Na chwilę (cenę) obecną rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tą sprawiedliwością jest coś nie tak. Czy nie lepiej byłoby podzielić koszty transportu (czyli tego całego ekspressu) na liczbę odbiorców, a nie liczbę zamówionych par? Bo teraz, jak rozumiem, ktoś kto wziął jedną parę płaci 2 zł za przesyłkę, a ktoś, kto zamówił 5 par płaci 10 zł.

 

Przecież jak nie ekspres to będzie szło wieki.. 3-5 tygodni..
Jak znam polską pocztę, to exp. będzie szło tydzień, a bez exp. o 3-7 dni dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności