Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item590309140_sluchawki_...inal_black.html

 

Mam pytanie, czy te słuchawki są oryginalne ?

 

Jeśli nie, proszę o informacje za ile i gdzie można je kupić. Dzwoniłem do Mediamarkt i powiedzieli ze maja za 229 zł. na forum widziałem temat, że kiedyś były po 100 zł. Czy to możliwe ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item590309140_sluchawki_...inal_black.html

 

Mam pytanie, czy te słuchawki są oryginalne ?

 

Jeśli nie, proszę o informacje za ile i gdzie można je kupić. Dzwoniłem do Mediamarkt i powiedzieli ze maja za 229 zł. na forum widziałem temat, że kiedyś były po 100 zł. Czy to możliwe ? :o

Tak, to możliwe, a nawet to fakt, że cena tych słuchawek ostro poszła w górę. Co do tej aukcji: "W przypadku reklamacji wymieniam na nowy produkt jesli nie jest wina klienta." - i to w zasadzie wyjaśnia wszystko. Poza tym sprzedawca "0".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item594422605_slucha...vana_black.html - opis z tyłka jakiś :/. Nie taką aukcję wystawia ktoś, kyto ma do zaoferowania oryginalne słuchawki. Do tego jakiś Józek z 0 komentami. Co do tej drugiej, także nie znalazłem słowa o gwarancji, ale już i tak się skończyła aukcja ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tymi she 9500 co pokazalem?

Bo chciałbym je dziś kupić :)

SHE9500 były podrabiane, a nie widzę słowa o gwarancji, real fotek też nie widać. Cena jest... Inaczej - nie są warte tej ceny, obojętnie, czy oryginały, czy fake. Za ta kasę masz HJE200, które nie były podrabiane i jeszcze są sprzedawane w MediaMarkt ( w moim niedawno była dostawa - 64,99zł ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item594422605_slucha...vana_black.html - opis z tyłka jakiś :/. Nie taką aukcję wystawia ktoś, kyto ma do zaoferowania oryginalne słuchawki. Do tego jakiś Józek z 0 komentami. Co do tej drugiej, także nie znalazłem słowa o gwarancji, ale już i tak się skończyła aukcja ;).

 

 

 

Dzieki za pomoc:) pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item596929733_panaso...owosc_w_wa.html

 

 

orginałki? w sumie pisze, że nowe, oryginalnie zapakowane i rok gwarancji...

 

 

... warte swojej ceny?

Raczej oryginały. Kupowałem kiedyś u tego usera Panasonic RP-DJ100 i wydaje mi się, że ma towar bezpośrednio od dystrybutora. W Media Markt stoją po 64,99zł.

 

Co do samych słuchawek - tłumią fajnie, są zamknięte, leżą w uchu o wiele lepiej niż SHE9500 i są bardzo trwałe - solidnie wykonane. Brzmienie, dla mnie - basshead'a - było za jasne. Wybrałem jednak HJE kiedyś zamiast SHE9500, bo te drugie zwyczajnie buczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy temat nieoryginalnych słuchawek SHE9500 przewijał się już kilka razy (nawet dość niedawno)?

 

 

 

Produkt 100% nowy, oryginalny, fabrycznie zapakowany.

Gdyby był faktycznie oryginalny, sprzedawca bankowo pokusiłby się o real foto.

 

Udzielamy gwarancji rozruchowej 30 dni + roczna gwarancja producenta.

O to bym się dokładniej zapytał.

 

Cena rynkowa od 139,90 zł !!!

Baju baju.

 

A tak poza faktem oryginalności, NIE OPŁACA się płacić za te słuchawki więcej niż 40zł. Po prostu dźwięk nie jest wart większej kwoty.

 

P.S.

Kolejny :huh:? NIE PISZ DO MNIE WIADOMOŚCI W STYLU:

jakie są warte do 70 zł? czytam i czytam i nic nie moge znaleźć. Miałem epki 2 lata byłem zadowolony? tylko najlepiej żeby dostępne były na allegro lub jakimś sklepie internetowym

... pomożesz wink.gif?

Czytaj forum, pytaj w wątkach o takiej tematyce, a nie męcz ludzi na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problem dać roczną gwarancję. Koszt podróbek jest na tyle niski, że sprzedawce z allegro stać na wymiane na nowe słuchawki w przypadku, gdy te kupione się zepsują. Roczna, czy też nawet dwuletnia gwarancja nie jest żadnym wyznacznikiem oryginalności, no może poza gwarancją Konsbudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad zakupem JBL Reference 220

 

http://cgi.ebay.com/100-original-new-JBL-R...93%3A1|294%3A50

 

Czy te są oryginalne? :)

Dżizas.... ja chyba nie kumam? Skoro jest napisane w aukcji, że nie jest to OEM, a sprzedawca pisze, że opakowanie może być inne to co to są za słuchawki? Poza tym, jakoś zaprezentowanie zdjęć oryginał vs fake na nic nie wskazuje. Tym bardziej chińska lokalizacja nie nastraja pozytywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas.... ja chyba nie kumam? Skoro jest napisane w aukcji, że nie jest to OEM, a sprzedawca pisze, że opakowanie może być inne to co to są za słuchawki? Poza tym, jakoś zaprezentowanie zdjęć oryginał vs fake na nic nie wskazuje. Tym bardziej chińska lokalizacja nie nastraja pozytywnie.

Także mnie dołuje brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i dedukcji podstawowych faktów, zwłaszcza, że wszystko jest już opisane na forum... Co poradzisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mnie dołuje brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i dedukcji podstawowych faktów, zwłaszcza, że wszystko jest już opisane na forum... Co poradzisz.

Dex, nie pierwszy i nie ostatni. Ile dni dajemy na pojawienie sie nastepnego posta o prawie identycznej tresci? <masakra> <myslenie nie jest przereklamowane>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności