Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

SHE9500 - to samo dudnienie - IMO jedne z gorszych doków do 60-70zł. Słuchałem. Porównywałem z HJE200, SHH9700 i paroma innymi.

JVC - wątpię, by to były podróby, chociaż pisałem kiedyś do tego faceta z pytanie o gwarancję ( pytając o inne rzeczy także ) i odpowiedzi o gwarancji unikał...

I tak jeszcze odnośnie SHE9500 - był przypadek fake'ów, więc marmur nie bredź jak nie jesteś pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie słuchawki:

http://digi.tech.qq.com/a/20061128/000034.htm

 

nie mam pojęcia czy są oryginalne, teoretycznie sprawdzałem jakieś tam krawędzie czy są gładkie itp. i się zgadza że oryginał

ale pełnej pewności nie mam...

 

moim zdaniem grają bardzo dobrze, minimalnie ustępują SRSom w basie reszta bdb

jeżeli byłby to fake to chyba powinny grać jak pchełki dołączane do playerów albo z kiosku ruchu

 

jutro wrzucę foty o ile kumpel przywiezie aparat

 

POzdr.

 

ps. http://translate.google.pl/translate?prev=...zh-CN&tl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo problem w tym, marmur, że Polacy są skąpi... Nie zapłacą 130-140zł za słuchawki w sklepie - wolą zaryzykować albo kilka tygodni analizować, czy to fake, czy nie, i kupić na Allegro. Co kto lubi. Jak chce się kupić często podrabiany model, to albo trzeba liczyć się z wywaleniem większej kasy ( np. na oryginały w sprawdzonym sklepie ), albo zaryzykować. A nie, EX85 za 50zł, "Super super, hiper tanie - kupuję! Ale czy to nie fake? ..." mimo, że w 32423652375623 wątkach trąbi się o cenie oryginalnych PX, EX, CX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, na ten przykład, sadze tyle, że jesteś nowo zarejestrowanym leniem, któremu nie chce się przejrzeć poprzednich stron i który naiwnie wierzy, że słuchawki warte ~110zł ( CX300 ) można kupić za 35zł. EP też mają podejrzaną cenę. Proponuję, byś NAJPIERW poczytał ten, oraz inne tego typu, tematy, a dopiero potem zadawał ( sorry, ale taka prawda ) głupie pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cena ep`ków nie jest jakaś kosmiczna, w wielu sklepach można je wyrwać za 45zł. Bardziej martwi mnie użytkownik "ponczek", który handluje niezbyt pewnymi sprzętami.

Co nie zmienia sytuacji CX300/400 ;). A odnośnie EP - wystarczy poczytać troszkę forum ( jak robią to stali bywalcy ), by wyciągnąć chociażby taki prosty wniosek jak fakt, że skoro w internecie można mieć EP za 35-50zł podobnie jak w sklepie, chyba lepiej kupić w sklepie i mieć pewność co do ich pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Dex-ter, Ty cwaniaku Ty :P heh, bardzo mądra argumentacja <szacun> ;)

Chyba Cię pomęcze na PW w kwesti PX100vsAKG K414vsSj5, ale najpierw poczytam co tam forum na ten temat oferuje, bo widziałem, że jest tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Dex-ter, Ty cwaniaku Ty :P heh, bardzo mądra argumentacja <szacun> ;)

Chyba Cię pomęczę na PW w kwestii PX100vsAKG K414vsSj5, ale najpierw poczytam co tam forum na ten temat oferuje, bo widziałem, że jest tego sporo.

"Cwaniak" to raczej pejoratywne określenie. Wolę "spryciarz", albo "zaradny" :P. A męcz śmiało, chętnie odpowiem na każde pytanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duzo konczy sie wlasnie w takiej sumie, a on ma do tego wiecej opakowan z takimi sluchawkami ;)

Może kupił taniej, sprzedaje tanio... Nie wiem, zapytaj sprzedawcę, poszukaj fotek genuine słuchawek, porównaj - my wszystkiego o wszystkim nie wiemy, a chyba na troszkę samodzielności Cię stać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukalem, znalazlem, ale dalej nie wiem co sadzic. Jakbym mial zdanie wg siebie samego pewne i zgodne z prawda to bym sie nie pytal, a tak jak ktos moze niech sam przeprowadzi dochodzenie i ja, a potem osadzi.

Kto kupuje tanio i sprzedaje tanio jest troche slabym handlarzem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szybkie pytanko: fake czy oryginaly?

http://allegro.pl/item568990495_sennheiser...z_promocja.html

Wg mnie fake ale ciężko powiedziec bo pierwszy raz próbuje to rozpoznac...

Z góry dzieki za pomoc!

"Pytacie Państwo dlaczego akurat u nas 94zł w czasie gdy inni "sprzedawcy" oferują je za nawet 60zł~ . Informujemy iż cena 94zł jest NAJNIŻSZĄ MOŻLIWĄ ceną jaką można zaoferować zaopatrując się w hurtowniach tych słuchawek. Wszystko PONIŻEJ 90zł jest NIEREALNE aby te słuchawki były ORYGINALNE . Ich sklepowa cena to ok 350zł dlatego zastanów się jakim cudem można sprzedawać je za mniej niż 1/3 ceny...."

 

No i pięknie... 1/3 z 350zł to 116zł, więc jakim cudem oni sprzedają poniżej tej ceny? Napisałem do gościa, zobaczymy co odpisze. Zaczynają mnie wqr... te wszystkie "fejki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności