Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie powinny być oryginalne. http://www.swistak.pl/profil/humoongus/aukcje/1/ tutaj sprzedaje masę słuchawek, których cena jest niższa niż normalnie, ale nie podpada pod fake. Widać koleś je sprowadza stąd 4 tyg. realizacji. Za niedługo będę miał oryginalne ie8 i fake, jeżeli oryginały mi się spodobają, to być może zamówię je u humoongus`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, wziąłbym je, ale jednak strach, tyle ludzie o podróbkach piszą.

 

Wysłałem e-maila z kilkoma pytaniami. Poczekamy, zobaczymy. Może faktycznie oryginały :)

 

No nic, póki co nie odpowiedział. Nie wiem za bardzo jak jeszcze próbować się z nim kontaktować, skoro na maile nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki.

 

po czym można poznać?

Po tym, że cudów nie ma. Koleś sprzedaje wiele słuchawek w niebagatelnie niskich cenach, więc coś musi być na rzeczy. Nie wspomina o żadnej gwarancji, ani o źródle pochodzenia słuchawek.

 

 

No nic, póki co nie odpowiedział. Nie wiem za bardzo jak jeszcze próbować się z nim kontaktować, skoro na maile nie odpowiada.

Wczoraj miałem okazję porównać oryginały z podróbkami. Teraz bez problemu je odróżnię, czy to po wyglądzie, czy też po sposobie grania. Porównanie co do dźwięku zamieściłem w tym temacie http://forum.mp3store.pl/topic/64995-porownanie-nx3-ie8-q-jays/ Ja mimo wszystko sobie IE8 odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki.

 

po czym można poznać?

Po tym, że cudów nie ma. Koleś sprzedaje wiele słuchawek w niebagatelnie niskich cenach, więc coś musi być na rzeczy. Nie wspomina o żadnej gwarancji, ani o źródle pochodzenia słuchawek.

 

 

No nic, póki co nie odpowiedział. Nie wiem za bardzo jak jeszcze próbować się z nim kontaktować, skoro na maile nie odpowiada.

Wczoraj miałem okazję porównać oryginały z podróbkami. Teraz bez problemu je odróżnię, czy to po wyglądzie, czy też po sposobie grania. Porównanie co do dźwięku zamieściłem w tym temacie http://forum.mp3store.pl/topic/64995-porownanie-nx3-ie8-q-jays/ Ja mimo wszystko sobie IE8 odpuszczam.

 

A ja właśnie napaliłem się strasznie. 599 zł za IE8, to naprawdę dobra cena. Gdybym tylko miał pewność, że to są oryginały, to od razu bym je wziął. A tak zostaje mi szukanie w naszych sklepach, gdzie cena jest zazwyczaj o 200-300 zł wyższa.

Niestety, sprzedawca się nie odzywa, nie ma też info o gwarancji i pochodzeniu. Lipa ;/

PS: Jak myślicie, warto IE8 zamówić na przykład w redcoonie albo e-planet ?

Edytowane przez luq_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałoby być nie warto, skoro cena niższa? Aaaaa i jeszcze jedna uwaga, nie napalaj się na nic dopóki osobiście tego nie dotkniesz, nie zobaczysz, nie posłuchasz. Wiele razy już się tak przejechałem, wierz mi, że nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności