Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item936839619.html

no watpie ze to orginal ale nowosc na allegro

bo przed tem zawsze byly do 5 zl te hamskie tanie 3 cm wylewki z chin

a teraz zrobili chin ale zupernie inne

co o tym sadzicie moze takie zle nie sa

hpm 64 z sluchawkami orginalne kosztuja kolo 25zl

to czemu sama koncowka nie moze kosztowac w hurcie 5zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że sprzedawca też na tym zarabia, więc pewnie płaci jakieś 4zł za sztuke w jakiejś chińskiej hurtowni. A hurtownia też pewnie zarabia.

Więc odpoowiedz sobie na pytanie: jaką jakość może oferować taka kicha za kilka pln?

Jak chcesz jakości musisz się torchę więcej wykosztować, albo zainwestować w telefon z normalnym wyjściem 3,5mm

Poza tym to nie są słuchawki :P A jak szukasz speców od akcesoriów do SE to chyba lepiej bedzie jak zadasz pytanie na forum SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za szybka odp.

sluchawki mam zalezy mi na przejsciowce 3.5mm

wiec najtanszy kabel z (orginalnych/najlepszych jakosciowo)dla tego patrze czasem na najtanszy zestaw(hmp64?)

dajcie linka lub powiedzcie gdzie to dostane najtanie w 3miescie(najlepiej)?

dzieki z gory!

forum se mnie zlalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER CX550 CX 550 Style II - http://allegro.pl/it...e_ii_gw24m.html

 

Niby za taką cenę podróbki, ale jak to możliwe, że dają 24 miesiące gwarancji, eleganckie opakowanie, przedłużacz itp?

 

//UPDATE

 

Odpowiedź od sprzedającego:

 

witam

 

Te sluchawki to oryginaly. Dostaje Pan rachunek oraz 2 letnia gwarancje.

To, ze firma Konsbud tyle sobie zyczy ( 300 pln ) za nie to inna sprawa.

 

pozdrawiam

HitTime

 

Teraz już zdurniałem -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nikt nie pomoże? :(

To niech Ci pokaże zdjęcie paragonu/faktury od producenta. Nie wiem w czym problem, by udzielać dwu letniej gwarancji, gdyż w przypadku uszkodzenia słuchawek dostaniesz drugie takie same od sprzedawcy z allegro, a fakt czy to oryginały czy też nie nic tutaj nie zmienia. Znając życie, po zakończeniu aukcji (otrzymaniu przesyłki) wystawiłbyś pozytywa, a dajmy na to po pół roku później by Ci się słuchawki popsuły, zgłosił byś się do sprzedawcy, a ten by Cię olał, bo już mu komentarz wystawiłeś. Nie mówię, że to fake, ale póki nie zobaczę paragonu to na słowo bym nie wierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno pachnie podróbą... Wersja refurbished też powinna mieć oryginalne opakowanie, a skoro "fabrycznie odnowiona" to fabryka powinna też dać gwarancje. A jak wiemy - chińczycy gwarancji nie dają.

Poza tym te słuchawki dźwiękowo nie są warte tych 75zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro to jest jedno wielkie zbiorowisko podrobek, nikt nikomu jeszcze nic za darmo nie dał - patrze na cene i juz wyciagam stosowne wnioski. Sam sie naciałem pod koniec zeszlego roku, bluza nike byla ludzaco podobna do oryginalnej metka poprostu ideal wszytko ok, a teraz mam tylko problem bo musze chodzic na policje w charakterze swiadka bo gosc mnie orznal - ktos z kupujacych zglosil oszustwo. Sam jestes na takie cos narazony. Od tej pory powiedzialem nnigdy wiecej, doloze i mam pewnosc.

 

Moim zdaniem cena zbliżona do Oryginałów, lub taka sama wcale nie gwarantuje oryginalności zakupu. Jeżdżę często do Chin a tam podrabia się WSZYSTKO włącznie z samochodami.

Kupienie czegoś w "normalnym" sklepie, również nie gwarantuje oryginalności bo nie brak podróbek również na półkach sklepowych u mniej lub bardziej świadomych dostawców.

 

Mam pytanie.

Czy ktoś gdzieś widział/czytał/słyszał o podróbkach SRH 840?

Gdzie można ewentualnie w Polsce kupić 100% oryginalne słuchawki SRH 840 w sprzedaży internetowej?

Chcę kupić takie słuchawki, ale przy takiej cenie naprawdę nie chcę się nadziać na podróbkę.

Mam też możliwość kupienia czegoś w USA, np na e-Bay i przywiezienia przez znajomych, jednak zastanawiam sie nad oryginalnością takich słuchawek tak samo jak nad zakupami na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno pachnie podróbą... Wersja refurbished też powinna mieć oryginalne opakowanie, a skoro "fabrycznie odnowiona" to fabryka powinna też dać gwarancje. A jak wiemy - chińczycy gwarancji nie dają.

Poza tym te słuchawki dźwiękowo nie są warte tych 75zł.

 

ok dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Jarzyn wystawił ponownie aukcję, tym razem dając znacznie więcej fotek. Napisałem o prośbę skanu paragonu/faktyru od producenta.

 

Focia nr 1

 

Focia nr 2

 

Focia nr 3

 

Focia nr 4

 

Focia nr 5

 

Focia nr 6

 

Focia nr 7

 

Znowu ten napis: "Gwarancja producenta 2 lata"

 

Dostałem odpowiedź.

 

Witam,

Słuchawki są orginalne, ale skanów firmowych niestety nie możemy wystał gdyż stanowią tajemnicę handlową. Co do sprawdzania orginalności produktów Sennheiser zalecamy stronę http://www.sennheiser.rms.pl/podrobki.php.

Pozdrawiam

HitTime

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się właśnie do zakupu Creative EP-635. Jako źródło wybrałem oczywiście Allegro, wiadomo, dostawa do domu robi swoje. Naczytałem się trochę tego tematu i wpadam w coś w rodzaju manii prześladowczej ;) Czy może mi ktoś powiedzieć, które z oferowanych słuchawek z całą pewnością są oryginalne? Różnice w cenie są minimalne, więc tym bardziej nie ma sensu ryzykować. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się właśnie do zakupu Creative EP-635. Jako źródło wybrałem oczywiście Allegro, wiadomo, dostawa do domu robi swoje. Naczytałem się trochę tego tematu i wpadam w coś w rodzaju manii prześladowczej ;) Czy może mi ktoś powiedzieć, które z oferowanych słuchawek z całą pewnością są oryginalne? Różnice w cenie są minimalne, więc tym bardziej nie ma sensu ryzykować. Z góry dziękuję.

 

A nie lepiej takie Sony NX3? Troszkę droższe, a różnica dźwięku kolosalna.

 

A co do EP635 - tam gdzie sprzedawca daje gwarancję producenta, tam raczej będą oryginały. Np. tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności