Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem SHE9501 i mam pytanie czy na tej aukcji sa oryginały:

http://allegro.pl/item612409559_philips_sl...rki_w_wa_f.html

Produkt NOWY w oryginalnym opakowaniu

2 lata gwarancji - gwarancja pisemna

Paragon fiskalny lub faktura dla każdego kupującego

Jak dla mnie OK. Nie uwzględniając wysyłki to w sklepach internetowych jest nawet taniej ;) ---> http://www.torres.pl/produkt-philips-she9501-00-27744.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sluchwaki sa oryginalne, pudelko i sam wyglad sluchawek sa ok. paragon i pisemna gwarancja tez sa w porzadku, choc to nie zawsze jest wyznacznik.

Oj, pisanie, że wygląd pudełka i słuchawek "jest ok" nie jest trochę na miejscu IMO, bo Chinczycy jak podrabiają to nawet te drobne szczegóły, więc nie wierze w to, że po jednym zdjęciu jesteś w stanie określić czy to oryginał/fake. Często zauważam w tym temacie potwierdzenia czyjejś wypowiedzi o oryginalności danego towaru, tak jakby jedna taka wypowiedź, o ile jest zgodna z prawdą, była niewystarczająca, a ilość post`ów rośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item611831433_sluchawki_...9501_biale.html

 

 

Prosze napisać czy są oryginalne i jakie mają tłumienie ,do tej pory miałem ep-630

i szukam czegoś lepszego w tej samej cenie.

Sprzęt powystawowy ze sklepów

Stan techniczny 100%sprawny , nowy , nieużywany .

oryginalne otwarte opakowanie

na sprzęt dajemy gwarancje

To Ci nie wystarcza? Ludzie, nie idźcie na łatwiznę i nie pytajcie o każdą jedną aukcję, to nie ma sensu. Czegoś lepszego w tej samej cenie ciężko by szukać IMO. SHH9700 stoją chyba wyżej w szeregu niż 9501, a mi osobiście 9700 nie pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tłumieniem ?

Tłumienie jest średnie. Słuchawki grają cicho, ale są dość wygodne. Ze względu na dźwięk nie są warte 50zł, ale to tylko moja opinia - ogólnie niby jest równo, ale przestrzeń i szczegółowość kuleją. Kupiłem, jako zamiennik PX100 pod czapkę, na zimę, ale dzięki Bogu nie było mroźnej zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item612930192_promocja_s...rok_gw_box.html

 

ktoś skomentował, że ten koleś ma podróby cx300 więc nie wiem czy px200 to też podróby?

Zwierzak jak i Pan_xxx (czy jakoś tak, niestety nie pamiętam dokładnej nazwy sprzedawcy allegro) IMO sprzedają podróbki, albo zaprzedali duszę diabłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku że jest to wysprzedaż hurtowa po tak niskiej cenie słuchawki nie posiadają gwarancji

No sam powód już daje do myślenia. Od kiedy to cena ustala czy coś jest na gwarancji czy nie.

Druga sprawa słuchawek wartych 300-400zł nie sprzedaje się za bezcen.

Poza tym zauważ, że użytkownik dopiero zaczyna sprzedaż Bose IE. Wcześniej ich nie sprzedawał, a właściwie nie sprzedawał niczego po cenie hurtowej i w większych ilościach.

Raczej nikłe szanse na to, aby to mogły się okazać oryginalne słuchawki. Poza tym negatywne komentarze związane z przekrętami (nowy telefon okazuje się być używanym itd.).

 

Może ktoś z forumowiczów będzie wiedział coś więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności