Skocz do zawartości

Utwory za czasów naszych rodziców


kord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja dorzucę od siebie, co tam mam aktualnie na playerku ze starszych przebojów :D

Może ktoś znajdzie coś dla siebie :)

 

Alice Cooper - Poison

Animals - House of Rising Sun

Bee Gees - Tragedy

Deep Purple - Child in Time, Smoke on the Water itp

Dire Straits - MIÓD :) - Brothers in Arms, You And Your Friend, Money for Nothing, On Every Street

Europe - The Final Countdown

Genesis - Calling All Stations

George Michael - Careless Whisper

Led Zeppelin - Stairway to Heaven

Michael Jackson - Beat it

Omega - The Girl with Pearl Hair

Pet Shop Boys - It's Sin

Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy

Toto - Hold The Line, Africa, Rosanna

The Who - Won't Get Fooled Again

 

Oprócz tego należało by dorzucić pełną dyskografie Pink Floydów, Mike'a Oldfield'a i wiekszość Queenu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę od siebie, co tam mam aktualnie na playerku ze starszych przebojów :D

Może ktoś znajdzie coś dla siebie :)

 

Alice Cooper - Poison

Animals - House of Rising Sun

Bee Gees - Tragedy

Deep Purple - Child in Time, Smoke on the Water itp

Dire Straits - MIÓD :) - Brothers in Arms, You And Your Friend, Money for Nothing, On Every Street

Europe - The Final Countdown

Genesis - Calling All Stations

George Michael - Careless Whisper

Led Zeppelin - Stairway to Heaven

Michael Jackson - Beat it

Omega - The Girl with Pearl Hair

Pet Shop Boys - It's Sin

Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy

Toto - Hold The Line, Africa, Rosanna

The Who - Won't Get Fooled Again

 

Oprócz tego należało by dorzucić pełną dyskografie Pink Floydów, Mike'a Oldfield'a i wiekszość Queenu :)

Avatar ściśle powiązany z moim nickiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moi rodzice raczej mało muzyczni byli:) Ja z ich czasów przejąłem miłość do bardów, "zakazanych" piosenek i innych walczących. Pamiętam pierwszą płytę winylową jaką wyciągnąłem z szafki mamy:) Władzia Wysockiego - po pierwszym utworze w zasadzie już wiedziałem, że to będzie "mój" gatunek :) Później oczywiście wpadłem na Kaczmarskiego i do dziś pamiętam ciary na plecach po "Obławie"...

 

...i takie to spaczenie, że muzyka często spada u mnie na drugi plan, a na pierwszy wybija się treść zostały mi po tych rodzicowych utworach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja słucham tego, co słuchał kiedyś mój ojciec :) Rock lat 70' stanowi duży procent słuchanej przeze mnie muzyki. Imho, najpiękniejsze lata dla rocka.

Pink Floyd, Genesis, Emerson Lake & Palmer, King Crimson, Yes, Led Zeppelin, Electric Light Orchestra, Mike Oldfield, The Who, Budgie... Ponadto U2, Vangelis, Dire Straits, Marillion, Meat Loaf, Roger Waters, Van Halen...

 

A o ilu zapomniałem? :)

 

Oczywiście, nowsza muzyka również nie jest mi obca. Ale jednak - to nie to samo. Chociaż trzeba przyznać, że np Archive mają w sobie trochę tej duszy...

 

Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to mój post ;) Mógłbym to samo powiedzieć o sobie :)

Poza tym myślę, że oprócz Archive znalazłoby się jeszcze pare innych kapel godnych polecenia, np. Sigur Rós ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to mój post ;) Mógłbym to samo powiedzieć o sobie :)

Poza tym myślę, że oprócz Archive znalazłoby się jeszcze pare innych kapel godnych polecenia, np. Sigur Rós ;)

O, jak miło ;)

W takim razie muszę sprawdzić Sigur Rós'a bo totalnie ich nawet nie kojarzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności