Skocz do zawartości

Mac vs. Windows


JedrekMac

Mac vs. PC  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeśli sytuacja była by taka sama jak teraz, ale PC były by droższe od Maka, to co bys wybrał, i czemu?

    • Wybrałbym PC, nienawidzę Maków
      6
    • Wybrałbym PC, zawsze miałem, po co toz mienieać?
      2
    • Wybrałbym PC, bo jestem ograniczony xD
      1
    • Wybrałbym Maka, bo jest tańszy
      2
    • Wybrałbym Maka, bo jest lepszy
      4
    • Wybrałbym Maka bo nienawidze Windowsa
      1
    • Wybrałbym PC bo jest lepszy
      6
    • Wybrałbym Maka, za jego stabilność
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że JedrkowiMac należą się krótkie wakacje :)

Bo to co Ty uskuteczniasz na forum to jedno wielkie G :)

 

Postawię sprawę tak:

Jeśli uważasz, że Mac jest taki pr0 i nie starczyło Ci dyskusji w najdłuższym i tutaj, zapraszamy na forum o jabłkach.

 

Wyjdź na dwór, anty-katoliku i popatrz po ludziach :)

Jesteś (prawie) sam, prawda ?

(Prawie) każdy wierzy, ma dziewczynę i windę (co za porównanie...:D)

Jest zadowolony ? Jest :)

 

Nie głosowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jedrek przystopuj . Mimo że zgadzam się w pewnych kwestiach z toba to :

1 Również jestem niewierzący ale nie znaczy że muszę obrażać innych jak ty to zrobiułeś więc stopuj

2 Kobiety są fajne , piękne , wartościowe , kochane , fascynujące, odkrywsze , fenomenalne , doskonałe , śliczne , niezbędne , daja siłe , etc. i tak mozna godzinami . Kiedys to zrozumiesz a tak btw to słyszałeś o partnerskich związkach bo widze ze żyjesz XV wiekiem ;p

3 Stopuj z słownidztwem , może to emocje , wiadomo że mac lepszy ( ;D ) ale opanuj się .

 

kobiety to zło wcielone, piękne i miłe ale zło. Wyciągają pieniądze to na kwiatki, to na jakieś niepotrzebne bzdety, nie nawidzę takich zakupów niepotrzebnych, lepiej inwestować pieniądze, niż je wydawać, na kobiętę w stałym związku można sobie pozwolic jak się już ma pieniądze, i jest się usytułowanym czyli około 40 lat, wcześniej to tyle samo dobra ile zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że JedrkowiMac należą się krótkie wakacje :)

Bo to co Ty uskuteczniasz na forum to jedno wielkie G :)

 

Postawię sprawę tak:

Jeśli uważasz, że Mac jest taki pr0 i nie starczyło Ci dyskusji w najdłuższym i tutaj, zapraszamy na forum o jabłkach.

 

Wyjdź na dwór, anty-katoliku i popatrz po ludziach :)

Jesteś (prawie) sam, prawda ?

(Prawie) każdy wierzy, ma dziewczynę i windę (co za porównanie...:D)

Jest zadowolony ? Jest :)

 

Nie głosowałem :)

 

z młodzieży, bardzo niewlieki procent jest wierzącyh, ja mam w klasie tylko jednego ucznia, który chodzi do kościoł i nie obraża religi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JedrekMac mam wrażenie że nigdy nie miałeś jeszcze dziewczyny

 

@lukas_gab popieram ;) też uważam że wiara jest dziwna, ale jako mniejszość wolę siedzieć cicho

 

edit:

Z tym że ja nie obrażam wiary, co to to nie. Każdy ma prawo do swoich przekonań i obrażanie się nawzajem jest po prostu głupie. Zresztą to właśnie obrażanie się wzajemne przedstawicieli różnych religii doprowadziło do wielu niepotrzebnych konfliktów. Ateista to powinien być ktoś bezstronny, obojętny wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety to zło wcielone, piękne i miłe ale zło. Wyciągają pieniądze to na kwiatki, to na jakieś niepotrzebne bzdety, nie nawidzę takich zakupów niepotrzebnych, lepiej inwestować pieniądze, niż je wydawać, na kobiętę w stałym związku można sobie pozwolic jak się już ma pieniądze, i jest się usytułowanym czyli około 40 lat, wcześniej to tyle samo dobra ile zła.

 

 

Nie . Te 20zł wydane na kawe i ciacho rekompensuje piękna konwersacja , miłe uczucie w żołądku i czasami cos miłego cielesnie ... Tylko potem się z lekcji nawiewa , żeby ją do domu odprowadzić . A to co ty opisujesz to się równa z jakąś laską z klubu techno której szczyt mazeń to kurs fryzjerski ... Człowieku zainteresuj się prawdziwymi kobietami a nie jakimis rozwydrzonymi ****iarami ... Prawdziwa kobieta jest wspaniała .

 

Tak IMHO to obraza JAKIEJ KOLWIEK religi jest oznaką niedojżałości , ja nie wierze i moge mówić dlaczego , natomiast nigdy nie obraże symbolu w który ktoś wierzy ... , a i jędrus , jeśli uważasz kobiety za nabytyek to fakt musisz podrosnąć . ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@JedrekMac, wydaje ci się, że pozjadałeś wszystkie rozumy, a tak naprawdę, zachowujesz się, jak pajac... Resztę proszę, nie odpisujcie, za chwilę tu wpadnie ktoś z moderacji i zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa Maka była zasponsorowana przez ze mnie? Moje dochody (niekieszonkowe) to około 900zł miesięcznie, i potrafię mądrze wydawać pieniądze? inwestuję od dwóch lat? Potrafię się utrzymać? nie muśże ale to robię, bo kocham patrzeć jak dzięki mojej pracy moje zainwestowane pieniądze się pomnaząją!!! :D

 

masz 14 lat i zarabiasz 900zl miesięcznie? Przede wszystkim - nie zarabiasz, bo jedyna praca w takim wieku jaką można dostać to roznoszenie ulotek, a i to nie każdy może. Zgaduję, że "pracujesz" w firmie rodziców lub to właśnie oni załatwili ci to lub tyle płacą.

Druga sprawa to nie, nie potrafisz się utrzymać. Wiedz, że opłaty za mieszkanie + inne (woda, prąd) i podatki wyniosłoby o wiele więcej niż 900zł. I ciekawi mnie w co inwestujesz, bo znam ludzi którzy inwestują na w akcje giełdowe itp, a to wymaga bardzo dużej wiedzy. Wpłacenie pieniędzy na konto bankowe z 2% oprocentowaniem to jeszcze nie inwestycja :D

Co do komentarza o religii i kobiet: obu nie należy traktować śmiertelnie poważnie ;). W to pierwsze sam specjalnie nie wierzę, a pogląd na kobiety zmieni ci się z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba to zakonczyc, bo nasz kolega nabywa swoje kolezanki : " miałem dwie ;/ zawsze nieudany nabytek "

oraz zarabia 900zl, mozesz sie nam pochwalic w jaki sposob 14 latek zarabia 900zl miesiecznie? chetnie sie dowiem , mimo tego ze mam 17 lat, to i tak chetnie bym sobie dorobil ponad 400% mojego kieszonkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą kobiety nie różnią się intelektualnie od mężczyzn. Gdybym miała w profilu "mężczyzna" i odmieniała słowa po "męsku" wątpię aby ktoś zorientował się co do mojej płci... Zwłaszcza ze już tak robiłam na paru forach, gdzie czasem potrzebowałam rzetelnej informacji a faceci widząc że jestem kobietą traktowali mnie zupełnie inaczej lol

 

edit:

I ktoś powinien zamknąć ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 14 lat i zarabiasz 900zl miesięcznie? Przede wszystkim - nie zarabiasz, bo jedyna praca w takim wieku jaką można dostać to roznoszenie ulotek, a i to nie każdy może. Zgaduję, że "pracujesz" w firmie rodziców lub to właśnie oni załatwili ci to lub tyle płacą.

Druga sprawa to nie, nie potrafisz się utrzymać. Wiedz, że opłaty za mieszkanie + inne (woda, prąd) i podatki wyniosłoby o wiele więcej niż 900zł. I ciekawi mnie w co inwestujesz, bo znam ludzi którzy inwestują na w akcje giełdowe itp, a to wymaga bardzo dużej wiedzy. Wpłacenie pieniędzy na konto bankowe z 2% oprocentowaniem to jeszcze nie inwestycja :D

Co do komentarza o religii i kobiet: obu nie należy traktować śmiertelnie poważnie ;). W to pierwsze sam specjalnie nie wierzę, a pogląd na kobiety zmieni ci się z czasem.

 

inwestuję w złoto (mało) a głownie w monety, niektóre mają wartość 200% procent większą niż w roku porzednim kupisz 3 - 4 po 300zł, za rok sprzedaż po 600 ;] po za tym z kolega prowadzimy mały biznesik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dziewczyny jędrka miały rozszerzenie .jpg a pakował w nie duzo kasy bo w koncu serwisy ze zdjeciami płatne. I ot cała historyja. A tak apropo z makami mam styczność na codzien w szkole. Wcale takie super nie sa. Juz pare razy zwiecha złapały. Do tego mało programów,gier i gorszy od office pakiet moim zdaniem. Jedyne co to ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety to zło wcielone, piękne i miłe ale zło. Wyciągają pieniądze to na kwiatki, to na jakieś niepotrzebne bzdety, nie nawidzę takich zakupów niepotrzebnych, lepiej inwestować pieniądze, niż je wydawać, na kobiętę w stałym związku można sobie pozwolic jak się już ma pieniądze, i jest się usytułowanym czyli około 40 lat, wcześniej to tyle samo dobra ile zła.

 

ale odpowiedz mi na jedno pytanie:

 

po co Ci pieniądze do pomnażania ? żeby były w banku i się pomnażały ? bez sens... pieniądze, sa zeby je wydawać. myślisz, że Bill jest szczęsliwszy niż przeciętny człowiek ? tu się znów mylisz, co z tego, ze jego majatek się liczy w miliardach jak te miliardy to dla niego bezużyteczny papier bo nigdy tego nie wykorzysta, tyle ile on wyda to są promile promili jego majątku... pomijam kwestię tego, ze bogaci często są samotni (rozumją jak Ty), stąd też duży odsetek samobójstw wśród milionerow i tego, że człowiek bez względ na ilość pieniędzy będzie tak samo szczęsliwy jak ktoś kto jest bogatszy bo SIE DO DOSTOSOWUJE DO SYTUACJI. Przykład ? jak myślisz kto się bardziej ucieszy - biedne, głodujące dziecko dostające bochenek chleba, aby przeżyć, czy Bill zarobiący kolejny miliard $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Albo przestanie drzeć koty o wyższość, albo znajdziecie forum o komputerach. Nie mówię tego złośliwie, ale taka bezcelowa dyskusja prowadzi do obniżenia poziomu forum.

Zarobki to np. handel komórkami na zasadzie "taniej kupię, drożej sprzedam".

Myślałem, że na tym forum będą inteligentniejsi ludzie, ale w stosunku do co poniektórych się myliłem.

Nie twierdzę, że kobiety są mniej inteligentne (pomijając różowe 15tki). Powiedziałbym nawet, że rozsądniejsze w pewnych przypadkach.

 

W wieku Jędrka kopałem piłkę na boisku, nie wydawałem pieniędzy i nie kombinowałem z zarobkami. Ale najwidoczniej świat się zmienia a nasze dzieciństwo jest w ówczesnych latach niemodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moon Nawet ja myślałem że jesteś mężczyzną , za co przepraszałem jednak dowodzi to twojej teorii ;p

 

@Brestinder - Ja mając 18 zarabiam ~400-900zł /mc ale zapierniczam , robie ludziom formaty , instluje sieci , kompy składam , rozwiązuje problemy z softem i sprzętem ale naprawdę muszę się napracować , do tego szkoła i naprawdę mało czasu zostaje mi dla siebie . I watpie żeby ktokolwiek zatrudnił 14-latka do czegokolwiek . Nawet mnie ludzie biora dopiero jak się zoriętują jak wykonuje to co robię , ale za to póxniej cały czas cos mi zlecają ;p Ale znam gościa z forum apple , nie pamiętam też chyba 14 lat co twierdził , że w 2mc zarobił na MacBooka , wypasionego ;p

 

A tak btw 2% to akurat na pokrycie inflacji a nawet nie bo ostatnio wyszła podajże cos koło 4% ;p tak więc jestesmy na 0 bądz tracimy jeszcze ;p Chociaż w marcu w Japonii chcac nie chcąc wszyscy zainwestowali bo zamiast inflacji wystąpiła deflaacja na poziomie 0.5% ;p

 

@Jędrek - uważaj na monetach , kumpel zarobił troche ale ostatnio przepierniczył wszystko co miał , miało być 3 000 monet a po jakims czasie wypuścili następne 8 000 i **** , wartość na poziomie 20% zakupu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestuję w złoto (mało) a głownie w monety, niektóre mają wartość 200% procent większą niż w roku porzednim kupisz 3 - 4 po 300zł, za rok sprzedaż po 600 ;] po za tym z kolega prowadzimy mały biznesik

 

brawo, słyszałem o tym, jednak to wymaga kapitału i w przeliczeniu na czas jest chyba średnio zyskowne. ale nie znam się więc nie będę wgłębiał się w ten temat.

mały biznesik = kramik z lemoniadą? widać wielu ciekawi skąd bierze ci się te 900zł na miesiąc, więc oświeć nas.

 

reynevan, rozbroiłeś mnie tym komentarzem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw 2% to akurat na pokrycie inflacji a nawet nie bo ostatnio wyszła podajże cos koło 4% ;p tak więc jestesmy na 0 bądz tracimy jeszcze ;p Chociaż w marcu w Japonii chcac nie chcąc wszyscy zainwestowali bo zamiast inflacji wystąpiła deflaacja na poziomie 0.5% ;p

 

akurat nie zależało mi aby podać dokładne oprocentowanie, każdy chyba zrozumiał główną myśl. z drugiej zaś strony szacunek za ciężką pracę. mam 19 lat więc wiem, że sam fakt że już coś zarabiasz jest czymś z czego można być dumnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności