Skocz do zawartości

Mac vs. Windows


JedrekMac

Mac vs. PC  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeśli sytuacja była by taka sama jak teraz, ale PC były by droższe od Maka, to co bys wybrał, i czemu?

    • Wybrałbym PC, nienawidzę Maków
      6
    • Wybrałbym PC, zawsze miałem, po co toz mienieać?
      2
    • Wybrałbym PC, bo jestem ograniczony xD
      1
    • Wybrałbym Maka, bo jest tańszy
      2
    • Wybrałbym Maka, bo jest lepszy
      4
    • Wybrałbym Maka bo nienawidze Windowsa
      1
    • Wybrałbym PC bo jest lepszy
      6
    • Wybrałbym Maka, za jego stabilność
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak byłem mładszy to latałem z telefonami, bierzesz z komisu od kolesia kilak, on Ci daje swoją cene(ile chce za każdy)

a jak sprzedasz drożej to dla ciebie, fajna opcja była...:P na poczatku grosze bo dawali słabe telefony, ale jak sie zakreciłes dobrze to sie wyciągało i 1000- 1500 na miesiąc (pózniej sie dostwawało o wiele drozsze zabawki), tylko trzeba sie bylo nabiegac... <_<

 

 

Jeste ciekawy jaki to interes prowadzisz?? sprzedajesz ciastka w gimnazjum?

 

EDIT: A co do kobiet, podrosniesz zmienisz zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Praca nie hańbi, lecz ma dawać satysfakcję

Jeśli JędrekMac inwestuje w złoto czy monety, niech to robi. Jednak na 50g złota dużo nie obróci. Ponadto złoto ma wahania cen, więc z dnia na dzień można zostań bankrutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten wątek całkiem śmieszny jest, a swoją drogą ankieta jest kretyńska i nie oddałem swojego głosu bo to nie ma sensu.

Jestem użytkownikiem jabłka ale nie jego wyznawcą jak większość idiotów szpanujących macbookami i zakochanych w Stefanie Jobsie (który IMHO jest prawdziwym mistrzem marketingu).

Komputer traktuje jako narzędzie do pracy, a nie jak sanktuarium i nie ma żadnego sensu udowadnianie jakiś wyższości - każdy sprzęt i OS ma swoje wady i zalety.

Myślałem, że na tym forum użytkownicy reprezentują jakiś poziom ale widać, że zdarzają się wyjątki (JędrekMac), zaniżając poziom rozmowy do forum Onetu.

JędrekMac - jeżeli chcesz się wyżyć na PC czy napisać pieśń pochwalną dla Stefana to od tego jest myapple.pl (nawet robia laurki urodzinowe dla Stefena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah! , kupisz nowego macbooka, jak ten okaze sie zaslaby,

 

, lukas gab, ciekawa opcja, ale w moich okolicach jest to nierealne, wsumie zawsze moge sie zainteresowac sciaganiem podrob sluchawek z chin ;) bardzo fajny biznes...

 

a btw. dlaczego w ankieciej est opcja ze : mac bo jest tanszy, chyba powinno byc pc bo jest tanszy, ale tego nigdy niezrozumiesz ( ja dalem 1500zl za kompa i jest mocniejszy od tego twojego maca, ale to bez komentarza zostawiam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, bo

- nie lubie tematów typu wyzszosc swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanocą

- dyskusja odbiegla od meritum sprawy

- dyskusja do niczego nie doprowadzi

- no moze doprowadzi, do kłotni

- a najwazniejszy argument zamkniecia tego tematu jest taki, ze Malas odda mi nerke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzień mnie nie ma i taki syf... jak już będę mógł, to sobie to wszystko przeczytam, i rozliczę się z tą i ową osobą...

 

na razie ostrzeżenie wędruje do: JedrekMac

 

przecież Wy nawet dyskutować nie potraficie!? nie mówiąc już o wymyśleniu inteligentnych odpowiedzi do ankiety!

 

... z drugiej strony gdzie i od kogo macie się takich rzeczy nauczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności