Skocz do zawartości

Mac vs. Windows


JedrekMac

Mac vs. PC  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeśli sytuacja była by taka sama jak teraz, ale PC były by droższe od Maka, to co bys wybrał, i czemu?

    • Wybrałbym PC, nienawidzę Maków
      6
    • Wybrałbym PC, zawsze miałem, po co toz mienieać?
      2
    • Wybrałbym PC, bo jestem ograniczony xD
      1
    • Wybrałbym Maka, bo jest tańszy
      2
    • Wybrałbym Maka, bo jest lepszy
      4
    • Wybrałbym Maka bo nienawidze Windowsa
      1
    • Wybrałbym PC bo jest lepszy
      6
    • Wybrałbym Maka, za jego stabilność
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, może to w końcu roztrzygnie, czemu wolicie PC, i czemu Mac jest lepszy.

 

Ankieta jest anonimowa, więc proszę o rzetelne głosy. Jeśli chcesz mi dokuczyć, napisz na PW ;)

 

Zamieniłem relację ceny maka do pc, zobaczymy czy kierujemy się ceną.

 

W niedzilę powiem skąd to całe zamieszanie. I co miałem na celu (napisałem to, bo już mi chyba wystarczy, to co otrzymałem ale miało to trfać tydzień więc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak w temacie, może to w końcu roztrzygnie, czemu wolicie PC, i czemu Mac jest lepszy.

 

Ankieta jest anonimowa, więc proszę o rzetelne głosy. Jeśli chcesz mi dokuczyć, napisz na PW ;)

 

Zamieniłem relację ceny maka do pc, zobaczymy czy kierujemy się ceną.

 

Ankieta imo jest zbyt subiektywna...

 

Teraz tak miedzy Bogiem a prawda:

Masz Ty stary jakis kompleks czy cos? Jestes zadowolony z maca OK uzywaj i badz zadowolony.

Ale w tym momencie naprawde zachowujesz sie jakbys sam sobie chcial udowodnic ze nie popelniles bledu

wybierajac sprzet Apple'a zamiast standardowego PieCa.

 

Glosu nie oddam bo nie ma tu opcji "wybieram PC bo jest tanszy/lepszy" i 'wybieram MACa bo mam krotkiego

i musze podbudowac swojego EGO'

 

Powyzsza opcja nie chce urazic 'normalnych' uzytkownikow Maków, ale to co Ty jedrek wyczyniasz przechodzi

ludzkie pojecie!

 

Daj sobie juz siana i idz pomacac swojego Maca albo znajdz kobiete ktora Ci wybije tego typu ******ły z glowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram PC, bo w nim mam większą możliwość kustomizacji, zaczynając od wyboru systemu operacyjnego, kończąc na podzespołach.

 

jak już pisałem, współczuje fanboyom apple, którzy wybierają swoje produkty nie wiedząc dlaczego.

 

jak jest taka ankieta, to ja bym dodał opcje "wybrałem maka, aby koledzy mnie podziwiali, a ja sam mam pstro w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem, współczuje fanboyom apple, którzy wybierają swoje produkty nie wiedząc dlaczego.

Do tego w nicku dumnie zaznaczać, że jest się użytkownikiem Maka :D

 

Bauns!

 

EDIT.

nie chciał byś znać mojego zdania na temat kobiet...

To kobietą dla Ciebie jest już 14to letnia dziewczynka? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta imo jest zbyt subiektywna...

 

Teraz tak miedzy Bogiem a prawda:

Masz Ty stary jakis kompleks czy cos? Jestes zadowolony z maca OK uzywaj i badz zadowolony.

Ale w tym momencie naprawde zachowujesz sie jakbys sam sobie chcial udowodnic ze nie popelniles bledu

wybierajac sprzet Apple'a zamiast standardowego PieCa.

 

Glosu nie oddam bo nie ma tu opcji "wybieram PC bo jest tanszy/lepszy" i 'wybieram MACa bo mam krotkiego

i musze podbudowac swojego EGO'

 

Powyzsza opcja nie chce urazic 'normalnych' uzytkownikow Maków, ale to co Ty jedrek wyczyniasz przechodzi

ludzkie pojecie!

 

Daj sobie juz siana i idz pomacac swojego Maca albo znajdz kobiete ktora Ci wybije tego typu ******ły z glowy ;)

 

potwojej sygnaturce, można sądzić, że to ty masz komplksy i nie umiesz sobie radzić z życiem, chciałbym mieć więcej szczęścia, to jest żałosne, trzeba było tak kierować życiem, żebyś był bogaty i zadowolony, a nie się nad sobą użalał i wytykał innym kompleksy, których nie mają by ty masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może opcja "mam maka, chcę bana za trolowanie" ?

 

trzeba było tak kierować życiem, żebyś był bogaty i zadowolony, a nie się nad sobą użalał i wytykał innym kompleksy, których nie mają by ty masz laugh.gif

I mówi to 14-latek... n/c

 

Proponuję zapoznanie się z regulaminem forum, pkt "Zasady dotyczące wypowiadania się" pkt. 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

@JedrekMac Masz coś do kobiet? :angry:

:P

hmm kbiety są fajne dopóki nie wchodzisz z nimi w trwały związek, np małżenśtwo, ja np. nigdy nie chciałem mieć żony, partnerki życiowej, wolę mieć dobrego kumpla, a dziewczyny są fajne dopóki nie musisz ich utrzymywać, no i z facetem też nie wyładuję napięcia seksualnego... tu kobieta jest niezastąpiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten jedrek to nie jest czasem jakieś wcielenie dominixa czy innego zła, które dostało neostrade na komunię?

 

Chyba to samo, też zaczyna się zaglądanie do kieszeni

 

hmm kbiety są fajne dopóki nie wchodzisz z nimi w trwały związek, np małżenśtwo, ja np. nigdy nie chciałem mieć żony, partnerki życiowej, wolę mieć dobrego kumpla, a dziewczyny są fajne dopóki nie musisz ich utrzymywać, no i z facetem też nie wyładuję napięcia seksualnego... tu kobieta jest niezastąpiona

:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwojej sygnaturce, można sądzić, że to ty masz komplksy i nie umiesz sobie radzić z życiem, chciałbym mieć więcej szczęścia, to jest żałosne, trzeba było tak kierować życiem, żebyś był bogaty i zadowolony, a nie się nad sobą użalał i wytykał innym kompleksy, których nie mają by ty masz :lol:

 

****iarz z ciebie i tyle, uważasz się za lepszego bo jesteś bogaty i nie musisz pracować na pieniądze.

 

hmm kbiety są fajne dopóki nie wchodzisz z nimi w trwały związek, np małżenśtwo, ja np. nigdy nie chciałem mieć żony, partnerki życiowej, wolę mieć dobrego kumpla, a dziewczyny są fajne dopóki nie musisz ich utrzymywać, no i z facetem też nie wyładuję napięcia seksualnego... tu kobieta jest niezastąpiona

 

LOoL? Dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kbiety są fajne dopóki nie wchodzisz z nimi w trwały związek, np małżenśtwo, ja np. nigdy nie chciałem mieć żony, partnerki życiowej, wolę mieć dobrego kumpla, a dziewczyny są fajne dopóki nie musisz ich utrzymywać, no i z facetem też nie wyładuję napięcia seksualnego... tu kobieta jest niezastąpiona

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****iarz z ciebie i tyle, uważasz się za lepszego bo jesteś bogaty i nie musisz pracować na pieniądze.

 

połowa Maka była zasponsorowana przez ze mnie? Moje dochody (niekieszonkowe) to około 900zł miesięcznie, i potrafię mądrze wydawać pieniądze? inwestuję od dwóch lat? Potrafię się utrzymać? nie muśże ale to robię, bo kocham patrzeć jak dzięki mojej pracy moje zainwestowane pieniądze się pomnaząją!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwojej sygnaturce, można sądzić, że to ty masz komplksy i nie umiesz sobie radzić z życiem, chciałbym mieć więcej szczęścia, to jest żałosne, trzeba było tak kierować życiem, żebyś był bogaty i zadowolony, a nie się nad sobą użalał i wytykał innym kompleksy, których nie mają by ty masz :lol:

 

 

Odkryles mnie... ide sie pociac ;]

BTW szkoda ze Apple nie produkuje zyletek - pewnie bys mi je polecil ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek przystopuj . Mimo że zgadzam się w pewnych kwestiach z toba to :

 

 

1 Również jestem niewierzący ale nie znaczy że muszę obrażać innych jak ty to zrobiułeś więc stopuj

2 Kobiety są fajne , piękne , wartościowe , kochane , fascynujące, odkrywsze , fenomenalne , doskonałe , śliczne , niezbędne , daja siłe , etc. i tak mozna godzinami . Kiedys to zrozumiesz a tak btw to słyszałeś o partnerskich związkach bo widze ze żyjesz XV wiekiem ;p

3 Stopuj z słownidztwem , może to emocje , wiadomo że mac lepszy ( ;D ) ale opanuj się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności