Skocz do zawartości

Rodzina / bliscy kontra Wasz sprzęt :)


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a u mnie normalnie - nikt nie mówi, że wydałem tyle pieniędzy na słuchawki czy player.

zważając na to, że kupuję to z własnych pieniędzy.

czasami tylko się wkurzają jak muszą na mnie krzyczeć, gdy ja wtedy słucham muzyki i nic nie słyszę :P

jak miałem przez krótki okres czasu SHP8900 i dałem ojcu do posłuchania to był nimi zachwycony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playera i słuchawki kupiłam za własne pieniądze. Dlatego rodzice (a raczej mama, bo tatuś ma to głęboooko...) nie czepiają się. I całe szczęście;) Siostrę próbowałam nawrócić z no name'a na coś lepszego, ale chyba nie da rady - uważa, że nie dba o sprzęt, więc po co jej dobry, skoro zaraz go popsuje.

 

Gorzej jest ze stanikami, ale mama zaczyna się przyzwyczajać. Tylko to już inne zboczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam T60 + pokrowiec + KPP kupiłem za swoje ciężko uzbierane pieniądze. Całość wyniosła niecałe 400zł, ale teraz mnie krew zalewa jak widzę T60 1GB za 170 i pokrowiec za 30 (a było 200 i 50!) :angry: :angry: :angry:

W domu się nie czepiają, zresztą nie chciałem wydawać nie wiadomo ile na sprzęt, straszny sknera jestem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za swój pierwszy odtwarzacz (IMP-350) nie zapłaciłem sam, resztę sprzętu kupiłem za swoje zarobione pieniądze. W sumie rodzice jakoś niespecjalnie potępiają te zakupy. Jedynie lekko dziwnie matka sie na mnie patrzy jeżeli chodzi o mój najbliższy zakup, ale to zapewne z powodu tego że musze jechać do Lublina.

@Rojka: nie krępuj się, my tu jak jedna rodzina wszyscy jesteśmy :lol: <joke>.

Edit:

@Guzik: nie zapominaj o Moon-Flower, bo się obrazi i opuści to forum :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialog mój z żoną.

Ona: -co ty tam kombinujesz, ciągle jakaś przesyłka i przesyłka... , co ci przysyłają ?

Ja : - freeware.

- to jest drogie ?

- nie, kochanie, nic nie kosztuje, przecież free znaczy że za darmochę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do slowa "kontra" to moja mamusia(a pierwszej chudosci nie jest) ostatnio przejechala krzeslem na kolkach(takie co ma chyba wiekszosc przy kompie) po kablu od moich kochanych k518dj,reakcja wiadoma mad.gif mad.gif
to mi sie nierzadko zdarza jezdzic po kablu z sr-60 :P.

a propos tematu to rodzina nie ma nic przeciwko - kupuje to ze swoich pieniedzy, wiec nic ich to nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialog mój z żoną.

Ona: -co ty tam kombinujesz, ciągle jakaś przesyłka i przesyłka... , co ci przysyłają ?

Ja : - freeware.

- to jest drogie ?

- nie, kochanie, nic nie kosztuje, przecież free znaczy że za darmochę. :lol:

 

Pamiętam minę mojej matki jak dostałem paczkę z Singapuru (Crossroads Mylarone X3). :D

-Dostałeś paczkę.

-Skąd?

-Z Singapuru.

-O!!! Słuchawki!!!

Potem mama się nie odzywała. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinacz ma profil, jaki ma.

sam sie zdziwiłem, jak pierwszy raz sie o tym dowiedziałem (chyba w najdłuższym :P)

 

ale postanowiłem, że tak zostanie :D

no i mam przez to 2 komentarze do profilu xD

a Wy nieeee e! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności