Skocz do zawartości

AKG K 412 P vs. Koss Sporta Pro vs. ...


Dex-ter

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytano mnie dzisiaj, jakie słuchawki warto nabyć do 100zł. Mają być w miarę małe, firmowe ( jakieś Thomson i inne wynalazki odpadają ), max 32 Ohm, słyszalny basik, a reszta na dobrym poziomie.

 

Pierwsze o czym pomyslałem i powiedziałem, to K412P ( K24P ) i Sporta Pro, bo DJ100, F290, HD200/HD201 są już niby za duże.

 

Jakie są Wasze typy ? Pytek słucha rock'a, troszkę HH i Popu i raczej lubi słyszeć bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a neckbandy też nie? ksc 55 podobno nieźle grają i można dostać za śmieszne pieniądze. Swoją drogą chciałbym zobaczyć ich recenzje

 

Może KSC 75 ?

 

Tak jak napisałem - w grę wchodzą TYLKO słuchawki z pałąkiem na głowę, nie Clip-On'y, nie Neck Bandy, nie Pchły, nie Doki - to nie moje kryteria doboru, więc wybaczcie :).

 

Gdybym namówił kumpla na K24P to wysyłka była by tańsza, bo sam się na nie namierzam ( K26P są IMO za drogie ), ale on chce jeszcze jakichś propozycji lub potwierdzenia, że K24P są najlepsze do 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy oczywiście o zakupach na Allegro.pl. W Media Markcie K24P - 129zł, a Sport nie ma w ogóle. Na Allegro.pl K24P - 99zł i wyżej.

129 zł? We Wrocku w MM są za 99zł. Ale moim zdaniem się nie opłaca skoro można mieć słuchawki o lepszym dźwieku (shs8200, ksc55/75), ale skoro chcesz na pałąku to nic lepszego od tych akg nei zmajdziesz do 100zł.

PS. Ktoś na forum sprzedaje w komisie uzywane KPP za 90zł :) może nimi sie zainteresuj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129 zł? We Wrocku w MM są za 99zł. Ale moim zdaniem się nie opłaca skoro można mieć słuchawki o lepszym dźwieku (shs8200, ksc55/75), ale skoro chcesz na pałąku to nic lepszego od tych akg nei zmajdziesz do 100zł.PS. Ktoś na forum sprzedaje w komisie uzywane KPP za 90zł :) może nimi sie zainteresuj:)

Tak, 129zł. A K26P - 179zł. Śmieszne, bo Koss Spark Plug dalej wiszą po 106zł :huh:.

Ja osobiście chyba nie chciałbym kupić używek, ale kumpel byłby zainteresowany - popytam ;).

 

EDIT: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=29571 - KPP nieaktualne :(.

 

No rzeczywiście, ja bym brał te Kossy używane. Pytanie tylko do jakiego grajka, bo to bezpośredni konkurent dla Sennheiserów PX100, i raz jedne wypadają lepiej, raz drugie. K24P nie słyszałem.

I ja i kumpel mamy T60. On kupił go kilka dni temu i chce jakieś słuchawy do niego, bo pchły go dobijają ( Stocki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności