Skocz do zawartości

VEDIA A3 – Kolorowe brzmienie z SRSem


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem o nowym modelu ja poinformuje ;) Wcześniej się nie dało - do ostatniej chwili zmienialiśmy zestaw akcesoriów, aby był jak najbogatszy.

 

 

Już pod koniec marca wprowadzimy nową serię odtwarzaczy oznaczonych symbolem „A”. Pod koniec pierwszego kwartału 2008 w sklepach pojawi się VEDIA A3. Będzie to audio-player oparty o chip firmy Sigmatel wspomagany przez system SRS WOW. W standardzie znajdą się słuchawki SRS-200 oraz cztery kolorowe etui.

 

Marka VEDIA miała do tej pory w swojej ofercie trzy multimedialne odtwarzacze. Teraz zbliża się moment premier nowych serii i nowych produktów. Z połową marca w sklepach w całej Polsce pojawi się A3 czyli pierwszy audio-player w ofercie firmy VEDIA.

 

vedia_a3-01.jpg

 

A3 brzmi wyśmienicie, jak przystało na odtwarzacz audio! Zawdzięcza to chipowi firmy Sigamtel, oraz wspomaganiu przez system SRS WOW, który poprawia i uzupełnia brzmienie. VEDIA A3 obsługiwać będzie najpopularniejsze formaty audio: MP3, WMA, WAV, ASF. Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym z odtwarzacza muzyki mogą słuchać jednocześnie dwie osoby bez straty jakości brzmienia. Do dyspozycji użytkownika oprócz systemu polepszania brzmienia SRS WOW będzie 6 predefiniowanych ustawień equalizera.

 

Nawigacja odbywa się poprzez aluminiowy, pięciokierunkowy joy. Do najważniejszych funkcji można dotrzeć szybko dzięki czterem przyciskom funkcyjnym. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez port USB 2.0 High Speed. VEDIA A3 rozpoznawana jest w systemie jako dysk przenośny bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. A3 wyposażony będzie w dwukolorowy wyświetlacz OLED. Odtwarzacz posiada radio z programowaniem stacji, dyktafon oraz obsługę plików TXT.

 

vedia_a3-04.jpg

 

VEDIA zaoferuje A3 z pełnym zestawem akcesoriów bez przymusu dokupowania czegokolwiek. W zestawie wraz z audio-playerem znajdą się cenione słuchawki - SRS-200. Ponadto dostępne będą: ładowarka USB, kabel USB, smycz, instrukcja obsługi oraz aż cztery różnokolorowe silikonowe etui (białe, pomarańczowe, różowe i niebieskie). To całkowicie nowa propozycja od VEDIA. Użytkownik sam zdecyduje jaki chce mieć danego dnia kolor A3! To pierwszy raz kiedy producent oferuje taki wybór kolorowych etui w standardowym wyposażeniu.

 

Cena nowego odtwarzacza także przyjemnie wszystkich powinna zaskoczyć. Pomimo bogatego zestawu akcesoriów i świetnych słuchawek w zestawie, VEDIA A3 z pamięcią 2GB kosztować będzie 169 zł. Odtwarzacz objęty będzie dwuletnią gwarancją w całości realizowaną w Polsce. Początkowo oferowana będzie tylko czarna wersja obudowy, rozważane jest jednak wprowadzenie także innych kolorów w późniejszym terminie. Więcej informacji o innych odtwarzaczach VEDIA na oficjalnej stronie www.vedia.pl

 

vedia_a3-07.jpg

 

 

Poniżej skrócona specyfikacja techniczna VEDIA A3:

- Wielkość: 59 × 29 x 16 mm (Szerokość x Wysokość x Grubość),

- Waga: 35 g. (z akumulatorem),

- Wyświetlacz: OLED, 128x64 pixeli,

- Moc wyjściowa: 10mW na kanał, 90db,

- Radio FM, programowaniem stacji,

- Wbudowany akumulator ładowany przez USB lub ładowarkę,

- Pamięć wbudowana flash: 2GB

- USB 2.0 High Speed

- Czas pracy do 20 godzin

- Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, WAV, ASF

- System polepszania brzmienia SRS WOW + 6 equalizerów

 

Odtwarzaczem tym bawiło się juz kilka osób w tym z tego forum. Opinie są pozytywne - po premierze potwierdzimy je mam nadzieje :) Tak jak już wiecie nie będzie to ostatnia premiera w VEDIA. O kolejnych też Was będę informował, ale szykujemy dużo ciekawych "zabaweczek". Numerki widziałem że podał już ksy - ale na rozmowę o tych numerka przyjdzie czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- Niestety nie, ten procesor Sigmatela nie obsługuje tych formatów audio.

- Nie wiem.

- A czytałeś newsa? Dwa obrazki, bo dwa wyjścia - jest w newsie, ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd dwa obrazki słuchawek na obudowie ?

 

"Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym z odtwarzacza muzyki mogą słuchać jednocześnie dwie osoby bez straty jakości brzmienia"

 

a jaki jest akumulator ? li-jon czy polimerowy ? bo zakladam, ze ktorys z tych dwoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym chipie Sigmatela jest oparty: STMP3400, STMP3500, STMP3600 ?

 

- Niestety nie, ten procesor Sigmatela nie obsługuje tych formatów audio.

Już sobie odpowiedziałem na to pytanie - imho dobra rzecz jak na te pieniądze, tylko nie wiem, po co tych etui aż tak dużo.

 

"Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym z odtwarzacza muzyki mogą słuchać jednocześnie dwie osoby bez straty jakości brzmienia"

Dzielić 10mA na kanał jeszcze na 2 pary słuchawek? Dziwny patent.

 

Największa zaleta playera - wygląda jak odtwarzacz, a nie jak chinese mp4, co mi osobiście bardzo się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym chipie Sigmatela jest oparty: STMP3400, STMP3500, STMP3600 ?

 

 

Już sobie odpowiedziałem na to pytanie - imho dobra rzecz jak na te pieniądze, tylko nie wiem, po co tych etui aż tak dużo.

Chyba STMP3520, bo patrząc na ten odtwarzacz przypomniałem sobie o dwóch z podobnym wyglądem menu:

Niob mp3-38:

-> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...142&hl=niob

 

i-Bead 400 (aka Trekstor i.Beat organix)

-> http://www.goaudio.co.uk/i-bead-400-512mb-...210ad38d2394ac4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seamus & Nel_Nero > Zgodnie z tym co jest na pudełku Sigmatel 3530

 

 

Nel_Nero > Po 10mW na kanał dla każdego z gniazd.

 

 

Seamus > Zgaduj dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta po folderach. Wpięcie drugiej pary słuchawek nie odbiera mu mocy wbrew pozorom, dźwięk się zmienia bardzo nieznacznie i nie czuć ubytku jakościowego. Poza tym SRS WOW Digital daje naprawdę fajne efekty.

 

 

majkel, rozumiem,ze to ten model testowales ;)

 

napisz pare slow o brzmieniu, scenie, ok?? I tak ile ci na 1 ladowaniu trzymal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile trzyma, nie sprawdzałem, zresztą ja miałem Ramosa w łapach, a nie Vedię. Dźwięk coś a la starsze iAudio, czyli wyraźny, rozwibrowany, ale nie taki płaski jak ściana, a z całkiem dobrą przestrzenią. Co do barwy to jest bez podkolorowań i bez szarzyzny. Temperatura kolorów w sam raz. Można by więc powiedzieć, że Ramos zrobił lepszy użytek z tego Sigmatela niż niegdyś Cowon w modelach iAudio U2/G2/G3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eternality > nie to nie nad tym playerem się tak majkel rozpływał :) a testował duuuużo ;)

 

 

piter6576 > mi działał 16 godzin na MP3 192, non stop grania, na JBL 220.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności