Skocz do zawartości

iriver e10 - recenzja


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

w iRiverplus 3 jest taka możliwość, w sekcji odtwarzacza bodajże

 

Cofam co napisałem, niestety nie da się chyba nadać nazwy stacji, co w zasadzie jest dziwne bo jest tam kolumna w której to powinny być nazwy stacji, ale plus jest robiony dla wszystkich iriverów więc może e10 rzeczywiście tego nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy nie kupic jakiegos solidnego odtwarzacza jakim jest iRiver E10

Bo coraz bardziej zniechecam sie do ogladania na mp3

Faktycznie jest to fajny bajer... Co sadzicie o tym ?

 

6GB za 359 zl, jest radio, micro SD nie ma ale 6GB powinno mi starczyc

Sam nie wiem jak to bylby z tym odtwarzaniem filmikow

 

Laberg nJoy czy iRiver E10 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zbędny bajer, choć niektórym się przydaje... Do czego? Nie mam pojęcia :P

Więcej zabawy z konwertowaniem niż z oglądania... ;)

 

Z tych dwóch bez wahania wziąłbym E10, choć mogę mieć inne preferencje niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, super, nie ma co

 

No ale cóż, są ludzie i parapety... (mówię oczywiście o autorze filmu).

 

Nawet jeżeli komuś się plejer nie podoba (a e10 jest jak dla mnie super!), to przecież od czego jest komis :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci szkodzi że wychodzą z mody ? Nie wiem, moim zdaniem jeżeli odtwarzacz dobrze gra, a przy tym nie jest bardzo drogi, to raczej wali mnie to czy ma w środku flasha czy micro-hdd... Jeszcze gdyby miało to jakiś wpływ na użytkowanie, ale nie ma żadnego, ostatnio z moim e10 skakałem przez płot (2,5 - 3 m) i nawet nie przyciął, więc o co właściwie chodzi ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro 2 lata temu ktos pisal ze micro hdd wychodza z mody to jak jest po 2 latach ?

 

z jednej strony - tak, to fakt że wychodzą z mody - pamięć flash dziś można dostać prawie za darmo (zaleta tego, że technika i technologia produkcji poszły do przodu)

 

z drugiej strony... jakie ma to znaczenie, skoro e10 gra po prostu dobrze nawet w formie w jakiej istnieje (czytaj: nawet mimo tego że ma dysk a nie pamięć flash)? :)

 

> A czy w tym modelu da sie czytac tekst i sluchac muzyki w tle ?

 

oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ok :P

 

A czy w tym modelu da sie czytac tekst i sluchac muzyki w tle ?

 

Można. Chyba można nawet grać :P.

 

EDIT: Moje ustawienie EQ dla k26p: +1, 0, 0, 3, 1. Jeżeli komuś to nie pasuje, to sugeruję spróbować przesunąć średnicę lub bas o jeden w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jak ma sie e10 do V39? pewnie gdzies bylo to poruszane, chce sprzedac byc moze kiedys tam vedie bo jest mala - 2gb, tak wlasnie obstawiam e10, jak zgrywa sie z CAL! i Grado SR60?

Eternality pisał o tym kiedyś. Mówiąc krótko, w e10 lepszy bas, w V39 - góra.

 

Z moich własnych obserwacji - e10 z SR60 zgrywa się świetnie, z AL! średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności