Skocz do zawartości

iriver e10 - recenzja


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chodzi o usunięcie pianki (meszku) wewnątrz tulejki, a także bardzo ostrożnie (ja tak zrobiłem) czarnego paseczka przy samym dole (trzeba być wtedy ostrożnym aby nie uszkodzić przetwornika). Ja dodatkowo, ale już tylko eksperymentalnie, poszerzyłem "wyloty" z tyłu obudowy

Po takich zabiegach średnica wysuwa się do przodu i otwiera, przestrzeń horyzontalna jest niewyobrażalna, głębia także się polepsza (kosmetyka).

Wówczas gdy patrzeć na apekt SQ Ety się chowają.

 

Mnie kusił jeszcze dodatkowo domniemany realizm przestrzenny i porobiłem dziurki dookoła tulejki z zewnątrz. Chyba nie muszę tłumaczyć czym się to zakończyło :P

 

SM z charakterystyki wychodzi że jest podobny, ale jednak nie ta półka chyba (wg mnie, SM nie słuchałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja zabiorę głos.

Wydaje mi się że jeśli się tworzy podfora o takich starociach jak iRiver H100 Series, iRiver H300 series, iRiver PMP-100 / PMC-100 Series, iRiver IFP-700 series, iRiver IFP-800 series, iRiver iFP-900 series, iRiver iFP-500 Series, iRiver iFP-300 Series, iRiver iFP-100 Series,

to o E10 powinno być tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabiorę głos.

Wydaje mi się że jeśli się tworzy podfora o takich starociach jak iRiver H100 Series, iRiver H300 series, iRiver PMP-100 / PMC-100 Series, iRiver IFP-700 series, iRiver IFP-800 series, iRiver iFP-900 series, iRiver iFP-500 Series, iRiver iFP-300 Series, iRiver iFP-100 Series, to o E10 powinno być tym bardziej

 

Tak na marginesie e10 również nie jest żadną nowością w ofercie iRiver'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie e10 również nie jest żadną nowością w ofercie iRiver'a ;)

No nie jest ale w porównaniu do co najmniej kilku wyżej wymienionych to wręcz wrzask nowości :P

Poza tym zamiast tworzyć osobne poforum tylko dla E100 możnaby zrobić takie ogólne dla serii E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest ale w porównaniu do co najmniej kilku wyżej wymienionych to wręcz wrzask nowości :P

Poza tym zamiast tworzyć osobne poforum tylko dla E100 możnaby zrobić takie ogólne dla serii E

 

Właśnie seria E i problem z głowy, tematów będzie na tyle, że jest sens to tworzyć, a i nikt wam wiecej nie bedzie dupy truł o e10 :) , a to jest "żywa legenda i prędko nie zniknie :)

 

 

Taka mała dygresja nie wiem czy ktoś o tym pisał już - W tym ostatnim fw w e10 jest błąd w menu odtwarzania w tłumaczeniu na polski, zamiast ocena, czy ranking opcja nadawania gwiazdek opisana jest "szybkość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian za ranking doszedł bardzo przydatny ficzer wyboru regionu tunera FM. W sumie na plus. Gdyby ktoś nie wiedział OCB - oprócz gęstości wyszukiwania chodzi też o tzw. preemfazę, której w Stanach przed nadawaniem nie robią, a w EU owszem. Daje to z lekka inną equalizację radia... i to słychać. Polecam wybrać właściwy region.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ostatnim fw w e10 jest błąd w menu odtwarzania w tłumaczeniu na polski, zamiast ocena, czy ranking opcja nadawania gwiazdek opisana jest "szybkość"

 

Faktycznie, sam nawet tę niechlubną opcyję zapamiętałem :P

Przy okazji ta opcja odnosi się tylko do plików mp3 - w ogg nie da się zmienić szybkości kawałka, identycznie ak w Clixie 1st....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam pytanie: które z tańszych dokanałówek pasują do tego playera. Czytam od godziny forum i prawie wszyscy polecają jbl 220 i droższe modele a mało jest informacji na temat tańszych słuchawek.

 

Znalazłem tylko wzmianki o Sony mdr-ex85 i sound magic pl30 - czy te słuchawki zgrywają się dobrze z e10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo e10 to sprzęt z kategorii tych które bardzo się lubią z dobrymi słuchawkami :]

 

btw jble zgrywają się faktycznie całkiem- ładnie, ale już ex-y moim zdaniem nie pasują tak dobrze do e10..

 

btw2. za to fostexy z e10 = mniam B)

 

To prawda - bierzesz fostex t-7 + e10 i już jesteś na prywatnym koncercie;)

 

Ciekawe jeszcze jak te sound magic pl30 się zgrywają - jeśli nie są ciepłe to powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności