Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no w sumie cos w tym jest - dodaj do tego jeszcze discman i grado - ktore wygladaja dosc "staromodnie" ;p, tylko troche do retro nie pasuje myszka i podkladka :P. a trojnik sie naprawde przydaje - cos trzeba podpiac na szybko to bez problemu zawsze mam kontakt (ladowarka jakas, lutownica czy cos) i nie trzeba wchodzic pod biurko - gdzie i tak wejscie mam w zasadzie bardzo wygodne, ale nie trzeba sie schylac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - wstawiam swoje.

I nie śmiejcie się, to biurko tak wygląda normalnie, nic nie sprzątałem specjalnie :)

Po prostu strasznie nie lubię bałaganu, nie potrafię się skupić jak mam burdel wokół siebie. Po drugie z biurka i pieca korzystam ostatnio tylko do PES2008, oglądania dekodowanego C+, albo jak mam więcej do pisania na kompie. Większość czasu siedzę na laptopie.

 

biurko1.jpg

 

 

Czemu nie można wstawiać obrazków z imageshack ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu strasznie nie lubię bałaganu, nie potrafię się skupić jak mam burdel wokół siebie.

Ja wręcz przeciwnie, nieswojo czuję się gdy nie mam wszystkiego pod ręką, i gdy jest sterylnie czysto - oj, wtedy to się nie mogę skupić! Tak samo mało klimatyczne jest biurko/meble szklano-aluminiowe.. brrr, drewienko jest rulo ;]

 

Czemu nie można wstawiać obrazków z imageshack ?

Bo @KHRoN, stwierdził że to zuo, i że mamy swój serwer forumowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi najbardziej się podoba ten różowy telefon z prawej strony biggrin.gif
ten telefon sluzy do komunikacji z reszta domu - to jest taki zabawkowy telefon, ale jako ze mialem jakos poltora roku temu remont no to do kazdego pokoju w domu poprowadzone zostaly telefoniczne kable - i te zabawkowe telefony korzystaja z tego - wbrew pozorom bardzo wygodne... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez jakiś czas używałem jej jako odtwarzacza mp3 do codziennego użytku, słuchałem głównie na ep-630, ale teraz podłączyłem do philipsów shp2000 (pomijając to że słuchawki same w sobie są słabe) i dzwięk jest słaby, płaski, bez wyrazu. Kiedyś na epkach porównywałem z e50 kumpla i jednak chip muzyczny w 5700 poprawia jakość dźwięku. Jednak z tego co czytałem na forum symbianosa to do n91 się nie umywa.

ps. Kiedyś myślałem że dźwięk 5700 jest niezły, ale teraz po używaniu t10 i yp-u3 weryfikuje tą ocenę... jest słabo, stłumione dźwięki... zostań przy n91 albo kup 6120 i używaj oddzielnego odtwarzacza mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy 6120 to taka znowu super alternatywa - ta n91 to niby fajny telefon - ponoc dobrze gra, ma wifi (!), duzy dysk (szkoda ze dysk a nie flash) i ma symbiana 3rd, ale... no wlasnie - rozdzielczosc wyswietlacza: nie rozumiem po co nokia wydala telefon z tak malym wyswietlaczem (w sensie rozdzielczosci) i to jeszcze z symbianem 9.x - 'wiekszosc' aplikacji jest przeciez niezgodnych z taka rozdzialka... szkoda, szkoda bo zmarnowali taki duzy potencjal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cartman: ja podlaczalem do swojej - grado, pxy i wlasciwie wrazenia sie pokrywaja z tymi opisanymi przez khrona z jego e50. sadze, ze 5700 nic lepszego nie oferuje (oprocz pewnie innego, "muzycznego software'u)

A muzyczny software polega na tym że podobnie jak w N76 i N73ME zawsze w tel jest włączony odtwarzacz i nie da się go za nic wyłączyć przez managera zadań (czy jak to tam zwał - chodzi mi o przytrzymanie menu dłużej). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy 6120 to taka znowu super alternatywa - ta n91 to niby fajny telefon - ponoc dobrze gra, ma wifi (!), duzy dysk (szkoda ze dysk a nie flash) i ma symbiana 3rd,

ciekawą alternatywą jest n82 (choć droższą) albo n78 (tylko trzeba jeszcze troche na nia poczekać) ewentualnie n95 (można już za 850zł wyrwać cały zestaw).

Telefony z fp1 czytają karty sdhc, więc może być i 32gb zamiast tego dysku

 

szczerze mówiąc gdybym dzisiaj kupował telefon to bym brał 6120, troche mniejszy wyświetlacz, brak chipu muzycznego i głośników stereo, ale za to tańszy (na tyle że można za to kupić mp3) i ma aparat normalnie umiejscowiony, dużo programów ma problem z aparatem w 5700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności