Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez. :]

 

Bardzo ładny kot. :]

 

Klawiatura bez numerycznej by u mnie nie przeszła. :P

 

 

ale fajny kotek :D

 

Klawa mi odpowiada, jest kompaktowych rozmiarów, mały skok klawiszy i pasuje pod kolor do kompa i myszy B) . W imieniu kota dziękuję :P .

 

kota też specjalnie wstawiłeś na monitor? ;)

 

Jest on integralną częścią włączonego monitora, grzeje się piecuch jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawa mi odpowiada, jest kompaktowych rozmiarów, mały skok klawiszy
ja tam uzywam juz od dziewieciu lat ciagle tej samej klawiatury. chyba czas na wymiane, bo ta jest juz "troche" brudna... ;) Ale tez nei wytrzymalbym z jakimis wymyslnymi rozkladami klawiszow - musi byc standardowy, klasyczny - bez numpada to juz w ogole by sie nie obylo...
Jest on integralną częścią włączonego monitora, grzeje się piecuch jeden.
ja pamietam, ze jak mialem kota to zawsze lubil spac na masce samochodu - ciepelko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuttle? :) Jak się sprawuje?

 

Zgadza się, dokładnie model przeznaczony pod laptopowe procki i karty(ma gniazdo miniPCI). Mam ten komputer prawie 2 lata, jestem bardzo zadowolony. Brakuje nieco obsługi procesorów dwurdzeniowych, ale można przeżyć. Kupiłem go z myślą o budowie cichego i energooszczędnego komputera. Przy zastosowaniu "standardowych" części tzn. hdd 3,5" oraz fabrycznego wentylatora z głośnością był problem(pewnie wielu osobom by pasowało). Ja mam jednak większe wymagania pod tym względem. Zastosowałem więc dysk 2,5" dodatkowo zamknięty w scythe quiet drive. Całość chłodzi jeden wentylator 90mm, konkretnie fander puszczony na ~600-800rpm. Generalnie jakikolwiek hałas można wychwycić(z bliska) nocą i gdy dysk mocno "mieli" głowicami. Są to jednak odgłosy całkowicie akceptowalne :) i o to mi w sumie chodziło B) . Porównywalnie: głośniej chodzi lodówka za ścianą i szumi woda w rurach CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon-Flower: nie draznia cie te glosniki komputerowe? swoja droga mam takie same gdzies w piwnicy ;p grasz na gitarze?

 

No coś Ty, to moje od komunii, pamiątkowe :P A tak na serio - po prostu mam bardzo stary (z wyjątkiem monitora) komputer i nie stać mnie na nic lepszego na razie, ani aż tak nie potrzebuję (mam procesor 400mhz, 256MB ramu i photoshop mi śmiga!). A głośników rzadko używam, częściej słuchawek, mój stary SoundBlaster całkiem nieźle brzmi.

Co do gitary - tak gram, na klasycznej (widać kawałek po lewej stronie foto) i elektrycznej (której nie widać, za to widać piecyk) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te 256MB było modyfikowane? Miałem 128MB z 850MHz i często się cięło. IMO 256MB byłoby wtedy idealne.

400MHz... Znam kolegę, który całe swe życie wkłada w rower, to nawet komp mu wystarcza z Pentium 2 i 128MB RAM, żeby tylko się połączyć ze swoim ulubionym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te 256MB było modyfikowane? Miałem 128MB z 850MHz i często się cięło. IMO 256MB byłoby wtedy idealne.

400MHz... Znam kolegę, który całe swe życie wkłada w rower, to nawet komp mu wystarcza z Pentium 2 i 128MB RAM, żeby tylko się połączyć ze swoim ulubionym forum :D

 

A on powie, że ma kolegę który cała kasę przeznacza na odtwarzacze i słuchawki. Kij na dwa końce XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z komputerem to ja podobnie zaczynalem, ale 9 lat temu - tez bylo 64mb ramu, ale procesor 366 :P - do niedawna jeszcze moja mama z tego korzystala (oczywiscie po uzupelnieniu o ram w dosc sporej ilosci jak na takiego trupa)... a propos glosnikow to jest to zakup "oddzielny" od komputera ;). no ale jesli masz sluchawki to ok - ja tez na razie tylko z nich korzystam, bo widac co mam poki co na stole...

The_pGo: nie meczy cie taka mala podkladka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caleb - jak się człowiek przyzwyczai do myszki o dużej rozdzielczości, to można nią pracować prawie wszędzie i nie trzeba mieć podkładki 2mx2m, wystarczy raptem skrawek biurka.

 

A propos starych komputerów - ojciec do tej pory ma lapka Compaq - win98, 64mb ramu, ale procesor jak na tamte czasy zabójczy - pentium III 700mhz :>! Chore pieniądze ten sprzęt wtedy kosztował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności