Skocz do zawartości

MIP -> MP3store


OkropNick

Czy rozszerzyć forum o inne marki?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy rozszerzyć forum o inne marki?

    • TAK
      47
    • NIE
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za. Warto żeby wokół rdzenia forum irivera dobudować fora innych dobrych marek odtwarzaczy mp3 po to, żeby w jednym miejscu gromadzić duża ilość rzetelnej wiedzy o naszym ukochanym :D sprzęcie jakim są przenośne odtwarzacze mp3 :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dodawajcie nic o piwie. <_<

wlasnie sam dodajesz piszac takie sentencje.

nie wiem czy to dobry pomysl, ale uwazam za sluszne zwrocic ci uwage abys nie zaczynal.

bo potem sa pretensje ze duzo offtopow.

 

lepszym pomyslem bylaby jakas szarza admina.

lepiej dmuchac na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, że się zrobi forum za bardzo rozbudowane ?

I nie będzie można się połapać co gdzie jest ?

 

Jeszcze zależy ile tych odtwarzaczy...

Bo jak dojdą: creative, iaudio, ipod, sony, mpio, foxda itd.... to jestem na nie

 

Ale ostatecznie TAK ;) (mając nadzieję, że nie będzie ich dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mp3store.pl/ - na tej stronce wyraźnie jest napisane jakie inne marki MP3strore sprzedaje. Są to: iRiver, Creative, Mpio, iAudio, Monolith, Mobiblu, Archos.

 

Muszę przyznać, że nigdy o takiej firmie jak Mobiblu nie słyszałem...

 

 

Aha: jestem jak najbrdziej za!!! Ale z małą uwagą: niech będzie to forum pt "iRiver i inne playerki skompresowanej muzyki" :) ewentualnie: "iRiver, iAudio i inne playerki skompresowanej muzyki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dodawajcie nic o piwie.  <_<

Na pewno nic takiego nie dodam ponieważ nawet nie czytam takich wątków.

 

"iRiver, iAudio i inne playerki skompresowanej muzyki"

 

Jestem za. Uważam że te dwie marki powinny być widące na forum :D .

 

Dodam sugestię ( tongue.gif ). Niech wszystko tu będzie tak jak było i dodano tylko działy np. "iAudio", "MPIO" i nie dzielono ich na poddziały w stylu "sprzęt" czy "firmware"... To tak by mi się podobało biggrin.gif

 

I tu równierz się zgadzam z tym zdaniem. W końcu trzeba podkreślić od forum jakiej (wspaniałej :D ) marki zaczeło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

 

Piszcie piszcie. Wasza opinia jest w tym momencie bardzo ważna. Wiec piszcie co myślicie, pozwoli nam to z tego wysnuć jakieś sugestie.

 

 

ps. forum o piwie na pewno nie będzie, bo o piwie się nie gada, tylko je pije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. forum o piwie na pewno nie będzie, bo o piwie się nie gada, tylko je pije ;)

Dobrze gada, dać mu placka.

 

 

W końcu bedzie miało sens porobienie grup. Mi się już grupa zarejstrowany znudziła, mogłaby być "Posiadacze Najlepszych Playerów" (iRiver oczywiście ;) )

 

wlasnie sam dodajesz piszac takie sentencje.

nie wiem czy to dobry pomysl, ale uwazam za sluszne zwrocic ci uwage abys nie zaczynal.

bo potem sa pretensje ze duzo offtopow.

uderz w stół a nożyce się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do samej idei - trzeba być elastycznym na rozwój i skoro MIP zmienia trochę charakter to i forum musi się zmienić.

 

Zastrzeżenie podobne do kilku przedmówców:

 

Niech nadal pozostanie to głównie forum iRivera (chyba że z czasem zarówno sprzedaż w MP3Store jak i proporcje na forum zmienią się w ten sposób że inne marki będą musiały zyskać równoprawny status:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę, że utrzymanie się na rynku wymaga elastyczności i pewnych przystosowań. Myślę, że wizytówką MIP powinna być wysoka jakość produktów (różnorodnych, ale dobrej jakości - to ważne!) i świetna obsługa która częstokroć decyduje o tym, jak spoglądamy na sprzedawcę. Jeżeli oferuje on szeroki asortyment produktów dobrej jakości i jednocześnie potrafi nam mądrze doradzić, to będziemy do niego wracać. Jestem za.

 

Najgorzej, kiedy ktoś nie szanuje klienta z góry wciskając mu jedyny towar jaki posiada, uzasadniając to kłamstwami różnego typu. Marazm i zastój nie służy niczemu dobremu, a upieranie się przy przedziwnych zasadach pozostawmy idealistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za

będzie można poczytać opinie użytkowników innych playerków

niech powstanie jedno wielkie forum sympatyków odtwarzaczy mp3

a jak się będzie ktoś kłócił to BAN :D:P

jedna sugestia ażeby wszystko było poukładane każdy producent swój odzielny dział a na samym końcu np. dział porównania :P

oczywiscie pierwszym działem na forum powinien być iriver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem jak najbardziej "za".

Być może dzięki temu zajrzą tu użytkownicy playerów innnych niż iRiver i dzięki nim dowiemy się czegoś ciekawego o sprzęcie konkurencyjnych marek. Nie ma co zamykać się w swoim małym światku i budować mury zapisane hasłami "iRiver forever". Kto wie może wiedza o innych sprzętach nam się przyda? Może następny playerek to nie będzie iRiver?

 

Ależ herezje wypisuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zapewne Oliver zagłosował na Nie...)

Publius, to zdanie było niepotrzebne moim zdaniem.. bezpodstawne stwierdzenie, bo jeśli faktycznie, to się wypowie. Nikogo tu nie bronię, ale po co znowu zaczynać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności