Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodne owszem, ale jakbym dał za nie 499 a nie 250 w wyprzy na ich sklepie online to bym się zdenerwował.

Mam identyczne odczucia, buty za 5 stówek nie powinny tak wyglądać i ciesze sie ze wyrwałem je w promo :D Najgorzej jest z tą pękającą farbą jednak, wygląda paskudnie. Nie wiecie czy warto reklamować to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialy byc Jordan Retro 5/2, albo jakies restocki od legendy kosza, a stanelo na szybko, podczas wieczornego przejscia po galerii katowickiej na conversach by wiz za 130 zl ^_^

 

2n6zont.jpg

 

Wiem, ze nikomu sie tu nie spodobaja, ale ja sie jaram, bo na zywo sa boskie, a to, ze sygnuje je moj jeden z topowych raperow mnie tylko to poteguje.

 

Jordanki na jesien chyba. Teraz ew. jeszcze cos po smiesznych pieniazkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie usztywniona góra cholewki to jak dla mnie takie camo jest ekstra.

 

Ja dziś zawinąłem na nocnym -44% od Street Supply Saucony Shadow 5000. Jak za 220zł to wykonanie mega (ermaksy czy NB1500 mogą się ze wstydu schować). Fajnie puchate w środku. Midsole czuć że pracuje, mogą być konkret wygodne. I pomyśleć że już miałem drugie Scouty kupić.

 

saucony-shadow-5000-grey-blue_1024x1024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie usztywniona góra cholewki to jak dla mnie takie camo jest ekstra.

 

Ja dziś zawinąłem na nocnym -44% od Street Supply Saucony Shadow 5000. Jak za 220zł to wykonanie mega (ermaksy czy NB1500 mogą się ze wstydu schować). Fajnie puchate w środku. Midsole czuć że pracuje, mogą być konkret wygodne. I pomyśleć że już miałem drugie Scouty kupić.

 

saucony-shadow-5000-grey-blue_1024x1024.

[saucony props, malo kto poki co zna i bardzo dobrze, nie chciałbym aby nastala na nie moda jak ostatnio na nb

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saucony fajny but, ale lansik jedynie wsrod sneakerheadow. Poki cos nie jest w sizeerze sprzedawane to cebulandia ogolem nie ogarnie jak dany but i z czym sie je >.<

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mam props za buty... :rolleyes: zaczerwieniłem się :wub:

 

Właśnie kurde to się słabe robi że teraz kupa ludzi łazi w AM1 i AM90 ewentualnie NB373 albo 574. No i wysyp Jordanów Retro. Też nie rozumiem jakim lansem jest noszenie 90tek Infrared albo jedynek Varsity Red skoro to chyba najbardziej popularne wersje. Ogólnie z Maxów IMHO lansem to teraz chyba tylko Lighty, BW i Ltd zostaną, bo gościa w 1/90 mija się co 5 minut przynajmniej.

 

W sumie trochę tak jak TvSuperStar napisałeś na hype5 w temacie "co kupiłeś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos sie lansuje ecco to stary dziad ?

Zaskoczę Cię, ale częśc z Ecco z serii Biom jest IMHO bardzo fajne.

Albo modele z Yaka.

 

A poza tym, wydaje mi się że Ecco po prostu nie są marką dla sneakerheada i tyle. Jeden woli Nesquik drugi Cheerios...

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos sie lansuje ecco to stary dziad ?

 

4ndr3 nie skomentuje Twojego kolejnego zakupu obuwia ;) szafke na nie tez juz nabyles? ;)

Zawish nie przejmuj się Ecco, w razie czego to ja też się lansuje w Ecco i wolę je zamiast tego dziadostwa jak Nike czy Reebok, które po 2 latach się rozpada.

 

4ndr3 która to para 16? Niedługo będziesz mógł pokazać swoją szafę pełnego obuwia, a nie rappera. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak ktos sie lansuje ecco to stary dziad ?

 

4ndr3 nie skomentuje Twojego kolejnego zakupu obuwia ;) szafke na nie tez juz nabyles? ;)

Zawish nie przejmuj się Ecco, w razie czego to ja też się lansuje w Ecco i wolę je zamiast tego dziadostwa jak Nike czy Reebok, które po 2 latach się rozpada.

 

4ndr3 która to para 16? Niedługo będziesz mógł pokazać swoją szafę pełnego obuwia, a nie rappera. :)

 

14 :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutno jest sie przyznac, ze sie ma 2 pary butow, z czego jedne to buty do garnituru zakladane 2 razy do roku :(

A takie też mam ale 41 (noszę 44) więc już chyba za małe więc nie liczę. Butów na siłownię (Kalenji za 50zł) i kupionych na jeden wyjazd trekków z Go-sporta też nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 par butów, to w miesiącu jesteś w danej parze butów, tylko 2 dni. Ja nie wiem po co tyle par butów, 5-6 wystarczy, po co więcej.

Czasami jak pojawia sie jakas okazja bądź wydanie specjalne to az zal nie wziac,

Tak sobie obiecuje przestac to sledzic, ale uwierz mi,ze ciezko :)

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość zabawne że na forum pełnym audioheadów mało kto rozumie sneakerheada. :blink:

 

BTW fajne Janoskie, sam nad Janoski Max (zakochałem się w midsole pół na pół air i free po Maxach 90 Breathe) się zastanawiałem ale nie wyszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość zabawne że na forum pełnym audioheadów mało kto rozumie sneakerheada. :blink:

 

4ndr3 rozumiem to i sam bym miał więcej par, gdyby nie problem z dostępnością modeli i kolorów w naszym kraju, a nie mam zamiaru wydawać na buty 800-1000zł tym bardziej że one nie są trwałe. Nawet z tej promocji na pumpy nie skorzystałem bo nie było fajnych kolorów.

 

 

Czasami jak pojawia sie jakas okazja bądź wydanie specjalne to az zal nie wziac

Mam tak samo ale z bluzami z kapturem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktos gdzie można dostac w sensownej cenie (do 350-400 maks) nike dunk w Polsce lub USA? Najlepiej w PL, bo z USA moge sprowadzić dopiero na za 2 tyg, a potrzebuje teraz takiego buciwa.

 

4ndr3 - ty miałeś supry nie? Serio tak słabo z wykonaniem? Chciałbym kupic jakies na szybko, albo wlasnie w.w dunki.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Dunk Washington kupiłem w Sizeer. I to za 250zł chyba. A Supry imho są słabe i tyle. Napisz mi jutro PM to je z szafy wyciągnę i pokażę na fotkach co mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności