Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, mam mieszane uczucia. Acz fakt faktem bez tego spuchniętego czuba wyglądają lepiej. Zawsze mnie zastanawiało czemu część z osób na fotkach ma takie klinowate 1500 a moje są zadarte z przodu. Pytanie tylko czy jak rozłożę to je dam radę złożyć do kupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam mieszane uczucia. Acz fakt faktem bez tego spuchniętego czuba wyglądają lepiej. Zawsze mnie zastanawiało czemu część z osób na fotkach ma takie klinowate 1500 a moje są zadarte z przodu. Pytanie tylko czy jak rozłożę to je dam radę złożyć do kupy...

Kwestia czy czy masz dobry klej, do kupy to raczej przecietny uczen gimnazjum to zlozy imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosze rany, najwygodniejsze buciwo na świecie, mam czarne z pierwszego rzutu w polszy, zanim jeszcze miały taki hype :D

 

Co do nb, to gdzieś na polskim forum był temat na h5 chyba albo shc, można poszukać i poczytać.

 

Co do cortezów to bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@babicz99

 

dlatego je chce bo nikt w nich nie chodzi :D poza tym tu chodzi o wygode jak np. w oceaniach ktore posiadam, o niebo wygodniejsze od ajermaksow

 

Edit. i czy takie slabe?

nike-cortez-nm-qs-pack-01.jpg

 

a poza tym podobno ladnemu we wszystkim ladnie i spadac :P

Edytowane przez Mulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos reflektowal takie obuwie to moge zdobyc po cenach nizszych niz retail, na lato imo idealne , sprzedam badz zamienie na sprzet audio
Nike Air Mariah PR Speed

nike-lunarspeed-mariah-(bomber-grey-volt

Nike Stefan Janoski Speckled Mint

 

Nike-SB-Stefan-Janoski-PRM-Crystal-Mint-

Nike Rosherun'y UB/MN

 

w_111377_roshe-448_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec sporo mi juz zeszlo i na dzis dzien moge zaoferowac tak

Mariah'ny PR - 9US , 9,5US - 260zl / retail 370

Roshe 7,5US, 8,5US 270zl / retail 300-360

Janoski 8,5US,9US,9,5US 210zl / retail 350

moze bede mial wiecej rozmiarow/ modeli w nastepnym tygodniu

jakby ktos reflektowal to niech uderza na pw, sprzedam za plny badz wymienie na jakis sprzet audio/elektro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Racja, Fluxy :) W Złotych Tarasach taka promocja jakby kto pytał ;)

A jakie kolory były?

Jakby ktoś z warszawy ogarnął czarne 46 to byłby wdzięczny. ;)

 

EDIT:

Te mariahy od babicza mega spoko wg mnie.

Czarne, biało-czarne, granatowe i fioletowe. Rozmiaru 46 nie widziałem, większość to 42 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież widzę że są oryginalne, pytałem czy występują NB 1500kupa, NB 1500średnie i NB 1500super, często w jednej serii są jeszcze lepsze i gorsze linie. To biorę, będą moje pierwsze NB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to że wszyscy się zachwycają NB made In England a dla mnie 1500 angliki są gorzej wykonane (przycięcie materiałów choćby) niż chińczyki 373 to chyba są przynajmniej dwie kategorie jakości 1500. Ponoć 1500 stare miały inną bryłę o czym jest wspomniane ze dwie strony temu, więc pewnie z okrągłym noskiem zmienili też wykonanie. Wygodne owszem, ale jakbym dał za nie 499 a nie 250 w wyprzy na ich sklepie online to bym się zdenerwował. Acz AM90 moje mają 0,5cm różnicy w długości językow. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to że wszyscy się zachwycają NB made In England a dla mnie 1500 angliki są gorzej wykonane (przycięcie materiałów choćby) niż chińczyki 373 to chyba są przynajmniej dwie kategorie jakości 1500. Ponoć 1500 stare miały inną bryłę o czym jest wspomniane ze dwie strony temu, więc pewnie z okrągłym noskiem zmienili też wykonanie. Wygodne owszem, ale jakbym dał za nie 499 a nie 250 w wyprzy na ich sklepie online to bym się zdenerwował. Acz AM90 moje mają 0,5cm różnicy w długości językow. :lol:

bredzisz andre, 1500 z anglii sa sporo lepiej zrobione niz chinczyki,

co do starych modeli to 1500 stare nie mialy tych plastikow na czubkach o ktorych wczesniej wspominalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał obu to bym uwierzył. Ale jak widzę w 1500 niedociętą siateczkę wyłażącą spod wzmocnienia zamszowego na dziury do sznurowadeł to coś jest nie halo. Plus farba na midsole pęka, jeden nosek się odkleja. A 373 mimo że dużo gorzej traktowane i więcej noszone nie mają żadnych problemów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności