Skocz do zawartości

Samsung T10


Xantros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ano Cieść

Jak z Ebayaa to zaden interes, moze w PL gdzies jakies sklepy netowe mają? Piszę tutaj bo moze ktos juz badał temat z posiadaczy...

A może pasuje pokrowiec od innego odtwarzacza? Czytałem cos o silcu z Sansy e280 czy jakos tak...

 

A co do tej 4 to nie wiem skąd ona się tam wzięła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Cieść

Jak z Ebayaa to zaden interes, moze w PL gdzies jakies sklepy netowe mają? Piszę tutaj bo moze ktos juz badał temat z posiadaczy...

A może pasuje pokrowiec od innego odtwarzacza? Czytałem cos o silcu z Sansy e280 czy jakos tak...

 

A co do tej 4 to nie wiem skąd ona się tam wzięła ;]

 

Zgadza się, firmowy pokrowiec z Sansy serii e200 pasuje prawie jak ulał. A silikon - nie wiem, nigdy nie używałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam dawałem ten post na forum o firmware na T 10 ale sprawa jest dla mnie ważna. Właśnie kupiłem Samsunga YP - T10JAB 4GB i niestety mam poważny problem. Po zainstalowaniu oprogramowania Samsung Media Studio zgodnie z instrukcją okazało się że program nie wykrywa odtwarzacza. Kabel USB dodany do odtwarzacza jedynie ładował sprzęt, jednocześnie komputer nie wykrył urządzenia informując o nieznanym urządzeniu USB .Podobnie było na drugim komputerze na którym instalowałem w identyczny sposób jak było podane w instrukcji ( nie można wrzucić absolutnie nic (muzyki, filmów, zdjęć)

Bardzo bym prosił o pomoc czy może być to kwestia kabla (ładuje odtwarzacz więc chyba jest sprawny) czy też kwestia oprogramowania ,jeśli oprogramowania to w jaki sposób można temu zaradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli kogoś by interesowało, CAL! lepiej brzmią na Sansa Fuze niż YP-T10, ale KPP grają dużo fajniej na YP-T10 niż na Sansa Fuze. KPP na YP-T10 mają szerszą, tak jakby otwartą scene, i dźwięk ma lekko zaznaczane basy i wysokie, troche dzięki efektowi CLARITY (mam na 1), trochę tak już jest.

poza tym SoundMagic PL-12 grają w nim dobrze od razu po podłączeniu. W Sansa Fuze, trzeba troche pobawić się korektorem graficznym. I dobrze! bo korektor Samsunga w porównaniu do sansy prawie nie działa. Tzn ma tyle samo zakresów do zmiany korekcji, ale jakikolwiek zmiany nie mal nie dają efektu - zupełnie inaczej niż w Sansa Fuze.

 

podsumowując IMHO jest to idealny player do Koss Porta Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Na moją głowę to ten temat nie służy do rozwiązywania problemów. Prosiłbym o kierowanie pytań na podforum samsunga.

Znajdziecie tam info na temat radia czy firmware UMS i wielu innych.

 

Co do pokrowca to też darowałem sobie silikon i od tego samego sprzedawcy kupiłem LINK to. Dziś otrzymałem przesyłkę i jestem zadowolony. Na razie skóra musi popracować swoje ale i wrażenie estetyczne większe. Co do czegoś do biegania - bo takie pokrowce sprzedawca też ma w swojej ofercie - to uważam że to zbędnywydatek jeżeli masz w sobie choć trochę żyłki majsterkowicza. (stary plecak dawca pasków i materiału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności