Skocz do zawartości

Creative Zen - Ogolna Dyskusja


elliotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
czy zen musi cały czas świecić wyświetlaczem? w sansie po kilku sekundach wyświetlacz gasł całkowicie, a tutaj tylko sie ściemnia i wyładowuje baterie.

 

Niestety nie wygasza się całkowicie bez przejścia w tryb "locked" i jest to dość uciążliwe. Jeżeli chce się słuchać muzyki oszczędzając baterię należy przy każdej zmianie głośności czy ścieżki odblokowywać i ponownie zablokowywać odtwarzacz. Bardzo niewygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj wypróbować tego Zena w pobliskim sklepie, dźwięk ma dobry, co prawda nie tak dobry jak iriver (ale prawie niczym się nie różnią, używam słuchawek Sennheiser CX300), funkcje dodatkowe super.

Mam jeszcze parę pytań odnośnie tego playera:

1. Wiem, że funkcje i tryby odtwarzania muzyki z pamięci wewnętrznej są bardzo rozbudowane, słyszałem też, że przy odtwarzaniu z karty pamięci nie ma aż tyle opcji. Jakie są różnice przy odtwarzaniu z pamięci odtwarzacza i karty SD?

2. Czy odtwarzacz ma tzw. sleep timer (wyłączanie po określonym czasie odtwarzania muzyki)?

3. Jak działa budzik - czy odtwarzacz ma jakiś głośnik do niego?

4. Czy przy odtwarzaniu muzyki widać godzinę na wyświetlaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj wypróbować tego Zena w pobliskim sklepie, dźwięk ma dobry, co prawda nie tak dobry jak iriver (ale prawie niczym się nie różnią, używam słuchawek Sennheiser CX300), funkcje dodatkowe super.

Mam jeszcze parę pytań odnośnie tego playera:

1. Wiem, że funkcje i tryby odtwarzania muzyki z pamięci wewnętrznej są bardzo rozbudowane, słyszałem też, że przy odtwarzaniu z karty pamięci nie ma aż tyle opcji. Jakie są różnice przy odtwarzaniu z pamięci odtwarzacza i karty SD?

2. Czy odtwarzacz ma tzw. sleep timer (wyłączanie po określonym czasie odtwarzania muzyki)?

3. Jak działa budzik - czy odtwarzacz ma jakiś głośnik do niego?

4. Czy przy odtwarzaniu muzyki widać godzinę na wyświetlaczu?

 

 

 

 

Mam zenka i wiem że jest automatyczne wyłączanie po określomym czasie lub zasypianie

 

player można podpiąć do głośników. Nie ma w nim wbudowanego głośnika

 

Przy odtwarzaniu muzyki widać godzine! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wiec mam to cudeńko prawie miesiąc i jestem zadowolony.

Co prawda ładuje go codziennie, ale to wina mojego użytkowania.

Po prostu często zmieniam piosenki i bateria trzyma około 12 - 13 godzin grania muzyki bądź prawie 3,5 godziny odtwarzania filmów. Ale mam zamiar zrobić test wytrzymałościowy i zobaczyć na ile go stać ^^.

Co to obudowy - to jest minus, mianowicie latwo sie rysuje i juz mam kilka rysek.

Gra całkiem dobrze choć i tak jak dla mnie za słabo i za mało formatów.

Ekran hmmm. Dobre pytanie. Jeżeli chodzi o jakość obrazu to jest 1 klasa. Natomiast trochę denerwujące jest to ze trzeba konwertować filmy do odpowiedniej rozdzielczości i znów za mało formatów.

 

Moim zdaniem 3+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia - polska marka, na rynku od jakiegoś roku

Meizu - chinskie, co nie znaczy że gorsze. Wręcz bardzo dobre i chwalone.

 

Obydwa playery zostawiają Zena daleko w tyle, i to o nim można powiedzieć jak o bazarowym nonam'ie ;]

 

A co jest w nich lepszego ?? Mozna je znalezc gdzies w W-wie, zeby obejrzec, sprawdzic jak dziala i jak wyglada ich obsluga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@Wieloryb, wygłaszanie podobnych opinii o sprzęcie, o którym się nie ma zielonego pojęcia, tylko na podstawie nazwy, za dobrze o tobie nie świadczy... Także, radzę na przyszłość dwa razy się zastanowić, zanim coś napiszesz. A wracając do tematu, Zen być może mógłby być dobrym odtwarzaczem, gdyby nie fakt, że jest niedopracowany. Pod wieloma względami, takimi, jak np. jakość dźwięku, czy firmware, Zen ustępuje tak M6, jak i V39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w RTV EURO AGD czy jakos tak, pytam sie o mp3-ki z mozliwscia tworzenia pleylist z poziomu odtwarzacza, koles mi powiedzial, ze nie wie, ze niby kilkaset modeli tam maja i odeslal mnie do stronki, fachowa pomoc nie ma co.... Jakos w tygodniu wybiore sie do mp3-store i zapytam, moze bedzie.

Jeszcze jedna sprawa mi sie przypomniala, w tych odtwarzaczach sa wbudowane akumulatory a kazde aku z czasem sie zuzywaja i co wtedy zrobic ? Odtwarzacz do wyrzucenia, czy w serwisie mozna jakos wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności