Skocz do zawartości

Czy Kupić Zen V Plus


kuba_felus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

v39, meizu czy nawet vedia c3. Nie sansa, nie ma slotów na karty. Jezeli to jest dla ciebie priorytetem to bierz i ciesz sie zenem. Ale IMO jest on niefajny. Nie tak wybitnie niefajny jak inne creativy ale dalej niefajny. Miałem go w ręce, słuchałem. Wyswietlacz jest dobry, dzwiek wręcz przeciwnie. Takze jak chcesz płacic za slot na karty to bedzie to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subiektywan opinia czlowieka ktoremu marka jest zdeczka obojetna -wazne ,ze dobrze sluzy :

 

"acha, ja tez wiem jak jest z tymi paskudnymi Iriveram. To ****o ma oniebo lepszy dźwięk, i szajs sie praktycznie nie psuje w porówaniu do naszej ulubionej firmy creative..." Iriver sie nie psuje?? to czemu na forum sa teamty jak go nie popsuc?? creativa nie uwalisz podlczaniem bez kabla do przednich usb... ale to taka mala poprawka.

 

na forum mozna zbaczyc ejdno : jesli ktos 10000 raz pyta o sanse lub meiu itp to dostaie ladna porade odpowiedz itp, jesli ktos spyta o creativa lub ipoda zostanie zjechany , a jedyna sensowna odpowiedzia bedzie doradzenie innego odtwarzacza.

 

Jesli chcecie uchodzi za ludzi rozumnych a nie napedzajacych popyt na odtwarzacze ktore uwazacie za najlepsze to jesli ktos prosi o creativa to moze byscie pomogli? bo po to tu jestescie.

 

A wsrod przecietnych "kowalskich" to wlasnie creative i apple sa markami sprawdzonymi i na pewno bluzgajac nie sprawicie,ze przekonaja sie do czego innego,a juz pisaniem o szumach itp gdzie taki uzytkownik na prawie kazdych sluchawkach slyszy tylko muzyke a nie "szumy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu jesteśmy po to żeby przeciętnego Kowalskiego wyprowadzić z błędu i zeby uswiadomic ze za podobne pieniądze moze dostac cos o niebo lepszego. Nie wiem co ma na celu twoja wypowiedz? Leczenie kompleksu z powodu posiadania creativa? Musisz na siłe tej marki bronic? Pytasz dlaczego gdy ktos pyta o creativa to proponujemy cos innego zamiast pomóc. To jest własnie pomoc! Czy jakbys kupował aparat to chciałbys zeby ktos na forum pochwalił twój wybór zamiast zaproponowac cos znacznie lepszego za tą sama cene?I jak mamy pomóc komuś kto prosi o creative? No prosze powiedz jak. Moze daj jakis szablon? Poza tym nie ma sprzętu który się nie psuje. Psuje się kazdy- pytanie po jakim czasie i jak często. A tutaj iriver jest daleko przed creative

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Kowalski pisze się z wielkiej litery:/

co do tego jak nie zepsuć irivera -jego naprawdę ciężko uwalić (można to zrobić chyba tylko podczas uaktualniania softu) za to creativy są naprawdę wadliwe na szczęście podobno mają bardzo przyjemny serwis.

z tym że gdy ktoś się spyta o clipa bądź meizu i dostanie zawsze ładną odpowiedź to się nie zgodzę wystarczy spojrzeć na przedświąteczne wątki z5 czy clip gdzie ich było tysiące i po prostu przestano dawać odpowiedzi na te same tematy... zresztą ludzie którzy pytają się o inne odtwarzacze niż ipody i creativy na ogół już jakiś zarys rynku odtwarzaczy mp3 mają i chcą się tylko upewnić a gdy ktoś się pyta o creativy/ipody to jednak powinno się daną osobę uświadomić że można kupić coś lepszego jeśli nie chce słuchać to jej (tej osoby) sprawa.

Makaveli o ile dobrze pamiętam Twoim ostatnim zakupem były senki mx350,na nich raczej szumów nie będzie ale na dokanałówkach (nie wspominając o Iemach) już występują,a nawet na nausznych przy małej głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja także się pomyliłem,zwykle się nie czepiam pisowni innych użytkowników ale po prostu nie lubię jak ktoś mi nazwisko z małej literki pisze,takie trochę drażniące;p

a co do tego wątku to coś mi się wydaje że autor tematu i tak zakupi creativa ^^ chociaż jest nadzieja że gdy pobuszuje po forum zdecyduje się na coś lepszego:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh nie ,nie bronie tej firmy na sile ,tylko uwazam ,ze jest nie sprawiedliwie oceniana troche :) mam glosniki w domu tej firmy -graja super,mam odtwarzacz i tez gra jak dla mnie super ,wiec troche nie moge przebolec tej slepej krytyki tym bardziej,ze nic mi sie nie popsulo Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaveli ale z czym masz porównanie, że twierdzisz, że jak ktos napisze,że creative gra "be" to jest to ślepa krytyka? sam miałem kiedyś creative'a i był to jedyny player w moim życiu w jakim padła pamięć i się wieszał przy określonym MB (cholerne 43,4 mega)

BTW:

"Czytajac te brednie o "szumie odtwarzaczy" lub szlyszeniu pracy elektroniki playerka chce sie napisac tylko jedno : Jeszcze nie dawno muzyki slychalo sie z walkmana a o discmanie sie marzylo..."

właśnie i po co komu to całe hdtv, przecież pal i jego 625linii@50Hz też jest bardzo fajne :]

...

technika idzie na przód, to czemu wymagania mają stać w miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze w tym o pieknych czasach jakie byly :)

 

to ,ze wiadomosci ogladam na 40 plaskich calach nie znaczy ,ze sa one milsze niz ogladane na 14 calach w starym pudle...

 

czuje,ze nie tylko ja tak mam ale muzyka z tych wszytskich mp3 gra mi tak samo dobrze jak z mojego poczciwego walkmana panasonica ktorego trzymam na pamiatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative robi dobre głośniki i słuchawki, playery na bank nie. Jeśli ktoś słuchał WYŁĄCZNIE Creative'ów to niech nie pisze że iRivery są drogie, brzydkie, a zwłaszcza że to chińskie g***o. Różnica między MuVo Tx a T60 jest naprawdę OGROMNA.

Koniec tematu, błagam :angry:. I nie czepiajcie się literówek bo serwera szkoda.

 

P.S: Scream; czy awatar pochodzi z obrazu "Krzyk" Edvarda Muncha? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Post O tym ze iriver to Chinske Gowno A creative to Kozacka firma o ogolnie zaj****a to nie wiedzialem czy sie smiac Czy płakac Ale smialem sie nie milosiernie poprostu ;] :lol: tak jak tu koledzy proponowali meizu m6 , vedia v39 , c3 Będzie Najlepszym wyborem ale ciesze sie ze juz jestes normalny ^^ i sądząc Po np. takim poscie : " CREATIVE DO GÓWNO" Masz kolo 9 mozliwe 10 lat Nie stawiasz np.: Kropki na koncu zdania Itp. jak wspomniane " Creative[..] " Wiec jak Dla mnie to sobie tylko jaja Robisz a Playera Raczej Nie kupisz Ale Sie juz Nie czepiam -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative robi dobre głośniki i słuchawki, playery na bank nie. :D

 

co do glosnikow i sluchawek to sie NIE zgadzam z takim twierdzeniem

co do playerkow - TAK, to jest w miare prawidlowe stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss
Ten Post O tym ze iriver to Chinske Gowno A creative to Kozacka firma o ogolnie zaj****a to nie wiedzialem czy sie smiac Czy płakac Ale smialem sie nie milosiernie poprostu ;] :lol: tak jak tu koledzy proponowali meizu m6 , vedia v39 , c3 Będzie Najlepszym wyborem ale ciesze sie ze juz jestes normalny ^^ i sądząc Po np. takim poscie : " CREATIVE DO GÓWNO" Masz kolo 9 mozliwe 10 lat Nie stawiasz np.: Kropki na koncu zdania Itp. jak wspomniane " Creative[..] " Wiec jak Dla mnie to sobie tylko jaja Robisz a Playera Raczej Nie kupisz Ale Sie juz Nie czepiam -,-

@KamilM4a1, w tym poście wiele wyższego poziomu nie zaprezentowałeś. Śmiejesz się z kolesia, że nie używa "kropek" na końcu zdania, a wygląda ma to, iż sam cierpisz na tzw. "palpitację Shifta", do tego nie używasz polskich diakrytyków. W ogóle ten temat, to jedna wielka bzdura. Chyba nadszedł czas na gruntowną reformę polskiego systemu edukacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności