Skocz do zawartości

Czy Kupić Zen V Plus


kuba_felus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.

 

Otóż mam zamiar kupić Creative Zen v plus i już nasuwa mi się pierwsze pytanie-czy kupić 4gb czy 2gb bo martwię się że 2gb to będzie a mało i boję się jednocześnie że mogę bez sensu przepłacić za wersję 4gb.Następnie mam pytanie co do formatu filmów bo słyszałem że do zen v plus potrzebny jest specjalny format i że zajmuje on trochę więcej niż normalny .avi.oraz co z ładowarką bo mam zamiar dokupić sieciową i słyszałem że niektórzy nie kupują oryginalnej i tez nie wiem bo cena oryginału jest trochę wysoka a jednoczesnie mam wątpliwości co do jakości podróbki.

 

Toby było na tyle PS.Jak coś to przepraszam za spam ale szukałem podobnych tematów i nic nieznalazłem.

 

 

Z góry dzięki.

 

 

 

kuba_felus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Jordan.boss

Zena V Plus, możesz sobie spokojnie darować. Zastanów się, co zobaczysz na 1,5- calowym wyświetlaczu? Jeśli chcesz odtwarzacz, na którym można oglądać filmy, to zastanów się nad Meizu M6, który jest na tym forum bardzo chwalony i znajduje się w podobnym przedziale cenowym, co Zen V Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zen V Plus i filmy? No naprawdę, nie dość że Creative wyjątkowo zdziera na tym modelu to jeszcze za te same pieniądze możesz kupić jak wyżej Meizu M6 jak i Vtec V39. Jeśli kumple ci mówią ze Creative to najlepsza firma ds. mp3 players to daruj sobie ich wypowiedzi. Vtec V39 2GB kosztuje 239zł, ma wyświetlacz 2,6" i 30fps i świetny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak się upierasz przy Creative? To że słyszałeś że Creative jest najlepszy nie oznacza że naprawdę tak jest. Są jeszcze takie firmy jak iRiver, iAudio, SanDisk, Vedia, Vtec.

P.S: Na kij ci "krótkie filmiki". Skoro nie zamierzasz robić z odtwarzacza kina przenośnego to po co chcesz odtwarzacz z ekranem 1,5"? Chcesz pokazać kumplom jaki masz full wypas MP4 Creative? Rozważ iRivera T60 i Sandiska Sansę Clip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i nie jestem głupim szpanerem który kupuje chińskie gowno typu iRiver wole kupic sprawdzonego creativa(a pozatym od czego jest gwarancja.Wiem jak to jest z tymi iRiverami sansami itp.

acha, ja tez wiem jak jest z tymi paskudnymi Iriveram. To ****o ma oniebo lepszy dźwięk, i szajs sie praktycznie nie psuje w porówaniu do naszej ulubionej firmy creative... No, a jaki z nimi szpan, bo przeciez wszystcy tylko z creativami latają..

Kup se człowieku zego zen v plusa i "Uderz w Puchara!!"

skoro jesteś mądrzejszy to po co sie pytasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i nie jestem głupim szpanerem który kupuje chińskie gowno typu iRiver wole kupic sprawdzonego creativa(a pozatym od czego jest gwarancja.Wiem jak to jest z tymi iRiverami sansami itp.

 

czlowieku, co jest z Toba nie tak? skoro wiesz lepiej, po co sie pytasz na forum i ludziom glowe zawracasz?

 

wracaj na onet..jak dorosniesz, wtedy wroc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i nie jestem głupim szpanerem który kupuje chińskie gowno typu iRiver wole kupic sprawdzonego creativa(a pozatym od czego jest gwarancja.Wiem jak to jest z tymi iRiverami sansami itp.

sprawdź lepiej czy ci się neostrada nie przegrzewa

 

nie wzieliscie pod uwage ze on moze wiedziec wiecej niz my. TO NAPEWNO UKŁAD! Zwołajmy konferencje prasowa, nagrajmy kogos i dopiero bedzie pierwszorzędna afera!

dobre :lol: , ja proponuję powołać komisję śledczą

 

kup zena to dziewczyny będą na ciebie lecieć, serio mówię

jak przyniosłem T60 to wszystkie popatrzyły na mnie jak na karalucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Dobra, może by już tego wystarczyło? Chłopak się nie popisał, ale komentarze, co poniektórych nie są na wiele wyższym poziomie. Również popadanie w taką antymanię, jaka ma miejsce w waszym przypadku, jest lekką przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@reynevan, uważasz, że przesadzam, prosząc, aby odpuścić sobie "jechanie" po gościu, z którym nie ma sensu prowadzić dyskusji? Druga sprawa, skąd znasz intencje tego gościa? Nie popisał się fakt, ale wasze wypowiedzi mogłyby być mniej agresywne i szydercze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności