Skocz do zawartości

Czy Kupić Zen V Plus


kuba_felus

Rekomendowane odpowiedzi

troche masz racje, ale trudno sie powstrzymać przy gościu który ma inteligencje taką jaką ma(patrz post wyzej) Dobra nie jedziemy po nim. Dam ci radę kuba. Nie przezywaj, złap troche kultury i ogłady, spróbuj słuchac dobrych rad, a jak jestes do kupna czegos przekonany i zdania nie zmienisz to kup i się tym ciesz. A jak chcesz miec porządny sprzet kup clix 2, vtec v39 czy meizu m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Jordan.boss

@kuba_felus, próbowałem cię bronić, ale widzę, że poważnie się pomyliłem... Przepraszam wszystkich w tym temacie. Myślałem, że masz chociaż odrobinę inteligencji i zrozumiesz, co ci chcemy uświadomić. A co do ciebie, to nie będę się zniżał do twojego poziomu. Proszę o zamknięcie i bana dla tego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh uwielbiam takich ludzi którym się nudzi w domu,coś czuję że ten wątek ma spore szanse być zamknięty za kilka postów;p w każdym razie Creativy nie są złe ale także na pewno nie są dobre więc po co się w to pchać O_o za podobną cenę można mieć coś znacznie lepszego... i jeszcze rozumiem że ludzie którzy mało się znają na sprzęcie że boją się takiego Meizu czy V39 ale żeby nazywać irivera ****em:/ Iriver robi jedne z najlepszych playerów, lepszych niż ipody (zakładam że o ipodach słyszałeś;p) a już na pewno lepszy od Creativa, może podaj wymagania czyli czego oczekujesz (jakie zasilanie,cena, czego słuchasz itd.) a my Ci poradzimy co najlepiej wybrać:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze nie dzwiekowo ale ipod ma dysk twardy no i to jest pewien styl w swoich czasach ipod to byl jak ubrania naprawde duzo osob je kupowalo no ale my w polsce z naszym wspanialym prezydentem ipod kosztuje okolo 1000zl a w USA kosztuje okolo 220 $wiecie co macie racje moze nie bede wogole nie patrzyl na creative ale napewno nie kupie zen v plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEN V PLUS TO GÓWNO

No nareszcie.

 

A propos:

irivery sa niezle ale napewno nie sa lepsze od ipoda bo ipod to jest player apple a apple ma najwiekszy prestiz

marketing robi swoje: ipody najlepsze, creativy bardzo dobre, ale mp4 z allegro dlaczego nie; te same funkcje za mniejsze pieniądze :lol::D.

 

Zasilanie: bateryjne czy wbudowany aku

Typ: z filmami czy bez

$: ile pieniędzy masz na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba tyś się chyba z choinki urwał ?? Apple ?? najlepsze ?? No jeszcze zrozumiałbym jakbyś napisał że może być ale najlepsze ?? Pojechałeś po krawędzi :P A zen v to zabawka i jako zabawka jest całkiem fajnym. Takie playery służą poważnym użytkownikom jako źródł dzwięku na rower czy do biegania :P Ja osobiście rozwaliłem już takie dwa na biku :P Przynajmniej nie żal się go pozbyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marketing robi swoje: ipody najlepsze, creativy bardzo dobre, ale mp4 z allegro dlaczego nie; te same funkcje za mniejsze pieniądze :lol::D.

Chyba nie wziąłeś tego na serio, co? Chodziło mi o to, że nieustające reklamy, promowanie i obecność w każdym supermarkecie iPodów i Creative'ów tworzy ludziom fałszywe wyobrażenie że iPod jest najlepszy ( bo najdroższy) a Creative dobry ( bo trochę tańszy). iPody faktycznie, to dobre playery ale w ich grupie cenowej można znaleźć coś dużo lepszego. Creative'y to z reguły tanie, nieco przestarzałe ( nieśmiertelna seria MuVo ) playery z katastrofalnym dźwiękiem. Jak się chce Creativa z wyświetlaczem, bajerami itd. to należy pamiętać że w tym przypadku im drożej tym gorzej. A o odtwarzaczach pokroju MP4 sobie poszukaj, tego jest tu więcej niż szrotów w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności