Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

o matko !!

Mam nadzieje, że jesteś w stanie usłyszec, jakby jeden z tej dwojki wyskoczył :)

 

Tak to wygląda w trakcie podóży:

 

3-punktowe pasy

Naciagana siatka (przeciwko kamieniom i owadom)

Jak deszcz to jeszcze jedną warstwę się naciąga z folią :)

 

 

Na zdjęciu poniżej - dziś chłopaki zasnęli w trakcie 1.5 godninnego tourne :)

 

gallery_2302_67_325997.jpg

 

Jeżdzę lasami i ścieżkami rowerowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie troche lepiej wygłada :)

 

Ale Ogorek, łydki to masz pewno jak Roberto Carlos hihi :)

 

Moze kółka w przyczepce to nie sa jakieś giganty ale kazde ma osobna półoskę i po dwa łozyska kulkowe (tzn. oska od kazdego koła jest mocowana w dwu miejscach, w kazdym jest porządne łożysko).

 

Prawie nie czuć jak się ciągnie. Przyczepka ma udźwig do 80 kg.

Na szczescie chłopaki wazą gdzies tak po 16-17 kg.

 

W zeszłym roku jeździłem z nią po bieszczadach. Nie jestem sportowcem - ale nie był to specjalny wyczyn (a w przyczepce miałem trójkę dzieci) O_o

 

EDIT

 

Tam są 3 zestawy pasów + dodatkowe 3 zestawy pasów takich tylko "przez brzuch".

 

Wywrotka roweru nie ma żadnego wpływu na przyczepkę.

Mocowanie jest na taką "kulę". Cała przyczepka to taka solidna "klatka bezpieczenstwa" z pasami odlaskowymi, wysoka choragiewka (na zdjęciach widac biały maszt), światłami odblaskowymi, odblaskami na kołach.

 

Zresztą w Holandii (skąd jest przyczepka) to standard bezpiecznego przewożenia dzieci (począwszy od niemowlaków) i .... zwierząt (np. psów) :lol:

 

W porównaniu do "krzesełek" na rower wydaje się to dużob bezpieczniejsze i nie zaburza równowagi na rowerze - tak jak takie krzesełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehhe ne mocowanie wózka do roweru jest zawodowe, a jak jeżdzisz tymi górkami i lasami to dzieciaki muszą mieć tam w kabinie niezły hardcore - niedziwne, że mdleją :D :D :D

 

To sie nazywa - ten typ spania - na popielniczke :) Chyba nie musze tlumaczyc dlaczego :)

 

Jest jeszcze na dzieciola - jak sie glowa komus kiwa non stop do przodu i na glonojada...

ale do tego potrzebna jest szyba :) :) :) :)

 

Fajna ekipa. Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehhe ne mocowanie wózka do roweru jest zawodowe, a jak jeżdzisz tymi górkami i lasami to dzieciaki muszą mieć tam w kabinie niezły hardcore - niedziwne, że mdleją :D :D :D

 

To jest taka kulka przy rowerze a w przyczepce taki "uchwyt na tę kulke"

 

Ten pasek to chyba jakies dodatkowe zabezpieczenie - w instrukcji pisali ze mozna go nie stosować.

 

Przyczepka ma amortyzację (regulowaną O_o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci, ile kosztował ten wózek ?? Może bratu pokaże, ma dwójke takich małych diabłów :)

 

<< TUTAJ >> masz oficjalnego importera

 

Mój to ten najdroższy model "Bike Buggy City Suspension" Na tej stronie to 2200.

 

Mnie kosztował 1400 bo kolega, który jezdzi często do holandii przywiózł ją (z dodatkowym wyposazeniem, druga siatka, drugie mocowanie do roweru i cos tam jeszcze).

 

Przyczepka moze byc wózkiem O_o.

 

Na zdjęciu tego nie widac ale dodatkowe koło jest odczepiane na czas ciągnięcia za rowerem i wkładane w uchwyt z boku przyczepki. Jak odczepiamy od roweru to jest mocowane z przodu.

 

To takie małe, skrętne kółko. Jest to wtedy najlepszy wózek spacerowy jaki mozna sobie wyobrazić :)

 

EDIT >>

 

Przyczepka skonczyla 3 lata i zerowe ślady zuzycia (tzn. uzywałem juz 3 sezony).

Koła - rowerowe - opony też.

 

Juz były ze 3 razy u wulkanizatora

 

EDIT <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ona ma stosunkowo dlugie konczyny... nie wiem czy nie narzekalaby na komfort... chociaz z drugiej strony prosic ja o przysluge realizowana przez 9 miesiecy? tez sie chyba nie zgodzi... i wozka nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, waże chyba 83 kg :(, a szkoda bo moze namowilbym swoja kobiete, żeby mnie woziła :). Ona ostatnio taka sportsmenka, że szok : basen, areobik, siłownia i kurs tańca, a na to wszystko jezdzi rowerkiem. jednym słowek, idealny koń pociągowy :) (zeby tylko nie weszła na forum, bo jak przeczyta to dostane po łbie hih)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórek a dzieci nie protestują przeciwko takim wypadą rowerowym :) Zresztą co ja mówię pewnie jak się znudzą to ucinają sobie drzemkę.

 

Pewnie masz rację - a na rower to sami wyciągaja mnie "na siłe".

 

Czasami jadą i maja w jednej ręce bułke a w drugiej soczek - taki "WARS" ;):lol:

 

Siedziska są dosyć miekie.

Po dzisiejszych "popielniczkach" za pasy nad zagłowkami bede wkładał poduszkę (akurat ta wejdzie - mam taką płaską)

 

Może rozkręcić bizne - riksza i wozenie pań poniżej 80 kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności