Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo! Kędzierzyn-Koźle, 28 kwietnia, koło 19, jak wracałem z drukarni, koło Domu Towarowego w centrum widziałem chłopaka z KPP na czaszce. Szedł i patrzył na wystawe sklepową.

 

Hehe, jeden z odcinków Tańca z gwiazdami jakiś m-c temu, pianista miał KPP na gowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jestem emo? ;)

Doch!

A kto nam zapuszcza w najdłuższym takie dziwne linki? Najpierw trza się w bagno zapuścić, żeby znać jego adres :rolleyes:

 

 

Nie widziałem jeszcze KPP na głowie emo. Za to wśród kultury hmm... hiphopowców zwanych potocznie skejtami z g***** w spodniach (żeby nie powiedzieć portkach ;) ) są dość powszechne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porty sa teraz wszedzie. Rok temu ciezko bylo kogos w nich zobaczyc. Teraz taki lans. Wyglądaja jak z kosmosu to trza je miec, a ze tanie jak barszcz (jak na to co oferuja dzwiekowo). Z reszta wogole jak patrze ostatnio na ludzi co to nie zrobia z soba zeby sie pokazac to ... :huh: Zachód nas zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do KPP :). Ja widziałem (oprócz swoich) 2 razy. W obu przypadkach były na głowach zupełnie normalnie wyglądających ludzi :).

 

mi wystarczy patrzenie na wymiany z niemiec, holandi i wloch ... masakra poprostu

 

Weź, ja mam liceum koło szkoły dwujęzycznej... tam co chwila są wymiany, i to co zdarza się zobaczyć w okolicy woła o pomstę do nieba.

 

Teraz taki lans. Wyglądaja jak z kosmosu to trza je miec, a ze tanie jak barszcz (jak na to co oferuja dzwiekowo).

Myślę, że zbyt daleko idące wnioski. Nie tylko te słuchawki są popularne, ogólnie coraz większą część rynku zdobywa półka 100-200 zł. Chyba coraz więcej jest osób które "widzą różnicę", pokazują znajomym, i tak to się kręci :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie pewnie masz racje. Ludzie nie zadowalaja sie byle czym.

Ale np. nie widuje tylu ludzi z px 100 co z portami. Porty po prostu przyciagaja wzrok i wielu ludzi z nadmiarem mamony kupuje je tylko dla lansu. A co do samych port to nic do nich nie mam - widać oceniam ludzi po wyglądzie-błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Albo ci z wymiany mają iPoda z iBudsami albo NoName "ogórek"

 

Rozwalają mnie plastikowe lale, które w upalny dzień oczy zasłaniają wielkimi okularami a szyję i brodę arafatkami, przy czym nie jest to proporcjonalne do nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności