Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dziennika nie prowadzę, ale często widzę różnych ludzi w Koss Porta Pro :P Oprócz tego Sennki HD 201/202, pewnie dlatego, że już od jakiegoś roku walają się w koszach przy kasie w media marktach za 99zł :P A niedawno widziałem na szamarzewie (wydział nauk społ. uam) jakąś dziewczynę w k27i

a wszystko w Poznaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat został trochę wypaczony.

 

Zobaczcie co napisał założyciel: tu chodzi o to, żeby się wpisywać, jeżeli:

 

1) Zobaczymy kogoś z CIEKAWYM sprzętem.

2) Jest prawdopodobieństwo, że był to forumowicz.

 

Więc możecie sobie darować opisywanie ile nołnejmów widzieliście, albo co kupili wasi kumple ze szkoły :P. Japońców z wycieczek do Oświęcimia też możecie raczej zlać:P

 

Poza tym, jeżeli już piszecie że kogoś widzieliście, to postarajcie się trochę i dodajcie informację GDZIE i KIEDY.

 

Juz jakis czas zastanawialem sie na zalozeniem takiego tematu.

 

Coraz czesciej zdarza mi sie widziec na ulicy ludzi z ciekawym sprzetem (jakis iriverek albo znane mi sluchawki koss czy sennheiser...) i zastanawiam sie czy to przypadkiem nie ktorys z forumowiczow (w koncu jest nas ponad 1000 smile.gif ).

 

Dzisiaj np., w warszawie, w autobusie linii 187 ok godz. 10 widzialem goscia z plejerkiem z serii ifp-1xx dyndajacym na jakiejs smyczy (czy innej sznurowce smile.gif ).

 

Wracajac (ok godz 18.20) w metrze widzialem kolojnego kolesia w portapro.

 

Piszcie wiec kogo i gdzie widzieliscie, moze to ktos z nas smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zastanawiają ludzie piszący: "dziś kolażanka w klasie z mp4"

- ani nie wiadomo w jakim mieście

- ani nie wiadomo w jakiej szkole

- ani sprzęt nie jest ciekawy

- ani też nie wiadomo po co o tym pisać, skoro z pewnością to nikt z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zastanawiają ludzie piszący: "dziś kolażanka w klasie z mp4"

- ani nie wiadomo w jakim mieście

No większość ludzi ma miasto pod avatarem :]

- ani też nie wiadomo po co o tym pisać, skoro z pewnością to nikt z forum.

oj nie byłbym taki pewien (zakładam że chodzi ci o to że koleżanka), ja mam kumpla ze szkoły po którym nie spodziewałbym się takim zainteresowaniem (on pewnie po mnie też) a niedawno znalazłem go na forum, i to tylko dzięki zdjęciu w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kęty, szkola nr. 10 , Stanisława wyspianskiego , Dnia 27.05.08 , zlokalizowalem dziewczyne z samsungiem yp-z5 koloru czarnego, z pchlami od no name ... uroczyscie oswiadczam, ze w 100% moge byc pewny, ze niejest ona uzytkownikiem tego forum.

 

 

moga tak wygladac posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończcie dyskusje bo będę usuwał następne wątki nic nie wnoszące do tematu. Funkcjonował jako temat, w którym wklejano informacje kto, co i gidze widział i niech tak pozostanie. Jest 17k użytkowników - nie dojdziecie czy z forum czy nie. Może więc ktoś się kiedyś odnajdzie w tym wątku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności