Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła reedycja Wyższego dobra. Wydaniem się nie jaram, digipack nieco tandetnie wykonany, jakiś taki przycięty, słabe trzymanie płytki i mało treściwy, chociaż projekt grafiki ratuje całosc.

 

Zremiksowano kawałki, które jak na mój gust były wprost idealnie podpasowane pod bit, więc też bez rewelacji. Ot, Blend Czarlsona daje radę, może jeszcze remiks Getta od Glice'a. Nowe kawałki przesłuchane raz-jest ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony producenckiej, jak i lirycznej większych zastrzeżeń nie mam. Sam materiał dobry, chociaż nic ponadto co zaprezentował na debiucie tutaj nie znajdziemy - szkoda, bo potencjał jest spory..

 

czy ja wiem. Charakterem trzyma on się bardzo poprzedniego albumu i chyba narazie o to chodziło. Trzeba czekać na zmiane repertuaru.

Zawsze znajdą się maniacy którym jedyna płytka OSTR to "TABASKO" i nic więcej

 

jesli za debiut duzy plus dla niego to album raczej kiepski

 

nie rozumiem tego zdania. czyli można nakręcić shit i będzie to dobry debiut ? Moim zdaniem nie ma co tak porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy miała premierę wersja fizyczna Kilku kawałków o czymś Małpy. 15 zł za całkiem nieźle wykonany digipack, który stoi już na mojej półce ;)

 

Jeszcze kilka reflekcji odnośnie freestyle'u w Polsce-kiedyś za*******ałem po bitwach po kraju, dwa lata temu zacząłem to olewać, jak zaczęło się tworzyć kółeczko wzajemnej adoracji pod logiem Freestyle Palace, ale to co było wczoraj, to totalne przegięcie. Przepychanie na siłę Theodora do finału, chociaż został już maksymalnie zjedzony w ćwierćfinale publika zagwizdała na potęgę. Półfinał-podobnie. Ciężko byłoby mi wyłożyć na coś takiego dyszkę, gdyby nie koncert Małpy(po którym nota bene zwinęło się 90% ludzi, na finale było może z10-15 osób pod sceną). Tyle odnośnie Wojny o Wawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasty najnowsza płyta dla mnie super, czekałem na nią i się nie zawiodłem.Dla mnie to świetny raper, już bardziej sie zawiodłem na kawałku Stoprocent 2, teledysk i pomysł fajny ,ale jedynke słucham do teraz a dwójki nie.Co do OSTR to dla mnie właśnie Tabasko to najlepsza płyta hiphopowa jaka kiedykolwiek powstała, ale to nie znaczy że nie słucham OCB.Co do Kasty to też sie nie spodziewałem kawałków typu Peryferie,bo to było kiedyś ale teraz Atom też jest super.Co do freestylu to lubie, ale często właśnie są sytuacje gdzie wygrywa ktoś kto nie powinien, wogóle freestyle powinna oceniac wyłącznie widownia a nie jakaś pseudo komisja jak to często bywa.Od dawna chodzi za mną bit z walki muflon pogo tetris jak muflon nawijał coś o Killa keli i nie moge nigdzie go znaleść <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBW na dzień dzisiejszy wygląda niewiele lepiej. Fakt, poziom żenujący. Wczoraj dał radę tylko Wiciu(progres w przeciągu kilkunastu miesięcy dość dobry) i dwóch świeżych kotów, których o****ło jury, tj. Kosma i Bones. Może jeszcze Tymi. Reszta na dobrą sprawę mogłaby nie istnieć. Zresztą kpiną jest, żeby jedne z lepszych panczy rzucał prowadzący bitwę. Nie tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności