Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

ja także od jakiegoś czasu nie słucham ostrego, uważam że jego nawijki są nudne i monotematyczne, każda płyta tekstowo jest podobna, a po przesłuchaniu kawałka często nie wiem o czym on właściwie jest bo adam rymuje o tylu różnych rzeczach na raz, że gubi się w zasadzie główny wątek. jest jak wielka fabryka która w każdej chwili może napisać zwrotkę, która mi osobiście przypomina bardziej freestyle niż bardziej przemyślane rymy, no, tak jak chybana na jazz w wolnych chwilach nagrał 100 kawałków i wybrał z nich z 40 na płytę, tak jak chłopaki z lavoramy mówili że wysłali mu bit a za 2-3 godziny on odesłał go ze swoimi wokalami. niczym maszyna. jego muzyka natomiast bardziej mi podchodzi, wieloma bitami strasznie się jaram a i projekty z zagranicznymi raperami to fajna opcja. oczywiście nie jestem jakąś wyrocznią i wiem że wielu ludziom jego muzyka się podoba, mi jednak nie i tyle. normalna rzecz.

 

 

 

[update]oj kurcze, przegapiłem 1 stronę i myślałem że będzie apropo postu kolegi który też ostrym się nie jara zbyt, ale jak napisałem niech zostanie;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę plecak mój człowiek.

Mogę swoim imieniem i nazwiskiem podpisać się pod Twoim wywodem. Bij pjontkę! B)

 

A Pyskaty moim zdaniem bardzo dobrze, jedna z lepszych płyt ostantio, zaraz po Note2. A kawałek z Ero faktycznie - petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przybliżyć czym był materiał O.S.T.R.-a pt. "Ostatnia szansa tego rapu"? Było to wydanie dostępne na CD, czy to taka składanka utworów z internetu, wrzucona przez jakiegoś pasjonata? Przypadkiem trafiłem na kawałek "Witaj w 2003" i ostro się podjarałem, mocny tekst, a beat pasuje jak ulał do flow i wokalu Adama. Z chęcią dorwałbym gdzieś ten albumik, o ile był on kiedyś wydany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w sobotę na koncernie OSTR'a i mówie wam, ogień jak ****. Oczywiście zjarany wszedł na scene, przez pierwsze 30 minut nie otwierał oczu, ale bardzo pozytywny koncert. Na supporcie byli jacyś panowie z Lublina, kumpel złapał ich mixtejp, a potem Kękę z Radomia, który też jest wy****ny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przybliżyć czym był materiał O.S.T.R.-a pt. "Ostatnia szansa tego rapu"? Było to wydanie dostępne na CD, czy to taka składanka utworów z internetu, wrzucona przez jakiegoś pasjonata?

To składanka puszczona przez osobę trzecią w internet. A "Witaj w 2003" bodaj z 'Junoumi Records - Volume 3'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na juwenaliach na OSTRym, notabene w jego urodziny i tej wielkiej energii o jakiej wszyscy na jego koncertach nie widziałem.

Fajniej było na Jamalu ;P

 

nie zawsze świętego Jana :D Jak ktoś żyje koncertami to ma słabyszy dzień jak w normalnym życiu :)

 

props: odpowiedź kolejna peji czyli teraz mamy 5 vs 3

 

SLU GANG - Kontrargumenty & Powiedz jakie to uczucie

 

Coraz lepiej Peja odpowiada. Te dwa kawałki bez nadmiernej ilosci bluzg są lepsze od tamtych trzech. Czekamy na wypowiedz TDF na ten temat a co do wywiadów

 

http://cgm.pl/video.php?video_ID=3933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się dis nawet podoba, ale...

nie kumam o co chodzi.. Tede miał odwagę aby powiedzieć wprost "rysiu, pysiu, dałeś dupy jak stąd na Bronholm" i każdy musi przyznać, że to racja.

a tu się robi wielkie larmo. jak on mógł, dlaczego. a ten dis Borixona w tym momencie to ani w pizdę ani w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się dis nawet podoba, ale...

nie kumam o co chodzi.. Tede miał odwagę aby powiedzieć wprost "rysiu, pysiu, dałeś dupy jak stąd na Bronholm" i każdy musi przyznać, że to racja.

a tu się robi wielkie larmo. jak on mógł, dlaczego. a ten dis Borixona w tym momencie to ani w pizdę ani w oko.

 

diss borysia na tedeusza wzial sie z tego, ze tede skomentowal plakat zapowiadajacy koncert liroya i wyp3, z ktorego wynikalo, ze wyzej wymienieni sa protoplastami polskiego hh, legendami i w ogole oh ah. tedeusz ponoc dosadnie to skomentowal na swoim facebooku(eldo zreszta tez) i tak oto borys skleil ten (jakze slaby) kawalek. jak dla mnie to tede nie powinien podejmowac walki, diss byl tak slaby, ze szkoda nawet 3minut czasu tdfa na odpowiedz.

 

 

z innej beczki: 5 grudnia klub arka final wojny o wawel, koncert pokahontaz !!! i pezeta/malolata. obecnosc obowiazkowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie :)

znaczy, to jest smutne, bo dla mnie Tede, to gość który na scenie jest od lat i od tych lat dalej robi dobry rap, czego np. o Borysie czy Liroyu powiedzieć nie można..

ciekawe jak to wszystko się potoczy, bo zaczęły się disy wśród starej gwardii polskiego rapu.

edit

fajną mam ilośc postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że po stronie Tedego Molesta się na koncercie opowiedziała. Do tego jakieś plotki są że Gural pojechał po Peji na wolno na koncercie. Do tego Eldo na tym całym FB go popiera we wpisach o Rysiu i wyp3&Liroy. A Rysio co chwila jakieś prztyczki w Leszka rzuca. A Eldoce też mogą w końcu nerwy puścić. Jeżeli by doszło do akcji że scena się podzieli na 2 obozy, sytuacja może być co najmniej dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Moleście tak jak maba podał, a o Guralu czytałem z prawdopodobnej relacji uczestnika koncertu, albo na forum wfd, albo Gurala, nie jestem w tej chwili w stanie sobie przypomnieć tego.

 

Ta reakcja łańcuchowa może być interesująca, aczkolwiek nieciekawa ze względu na psychofanów niezdolnych do zdzierżenia innej opcji niż zwycięstwo ich idola, często reagująca słownie lub siłowo na np koszulki, które opowiadają się za jednym z zawodników. Gdyby wszyscy słuchacze byli tolerancyjni i podeszli do sprawy z dystansem to ta reakcja łańcuchowa mogłaby być bardzo dobrym wydarzeniem, motorem napędowym dla muzyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności