Skocz do zawartości

Wasz Ulubiony Wykonawca/zespół?


tomek__

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Kurde coś ostatnio nie moge się oderwać od Guns n' Roses. Takie piosenki jak November Rain, Black Leather, Sweet Child of Mine, Knocking on the Heavens Door, Don't Cry ehh... Ten głos Axl'a coś jakby troche był szczerbaty i miał zapchany nos, taki sepleniący i skrzeczący ehh nikt takiego nie ma...

 

Moje dwie miłości to Alice In Chains i TOOL, a tak poza tym to: Mad Season, Pearl Jam, Nirvana, Guns N' Roses, Metallica, Placebo, Pink Floyd itd itp

 

Gratuluje doskonałego gustu :) Widzę ze słuchasz podobnie do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

Alicia Keys (wszystkie plyty), Christina Aguilera, Gorillaz, System of a Down, Coma, Linkin Park, Rammstein, Diana Krall, Troche Eminema, Black Eyed Peas, Destiny's Child, Pink Floyd (wszystkie plyty).

 

AAA no i zapomniałbym o my precious: APOCALYPTICA

 

Oprócz tego:

Ayo, Queen, Bill Withers, Tony Bennett, Evanescence, In-Grid, Red Hot Chilli Peppers <= z tych nie wszystko ale wiele utworow mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

Alicia Keys (wszystkie plyty), Christina Aguilera, Gorillaz, System of a Down, Coma, Linkin Park, Rammstein, Diana Krall, Troche Eminema, Black Eyed Peas, Destiny's Child, Pink Floyd (wszystkie plyty).

 

AAA no i zapomniałbym o my precious: APOCALYPTICA

:blink:

Dość... interesujące towarzystwo dla Pink Floyd :lol:

Niezły mix: od popu, poprzez Rammsteina po progresywne granie lat '70

Ale Rammsteina też lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... Tak czytam ten wątek i stwierdzam, iż nie mam ulubionego wykonawcy...

 

Hmm...

np: Fatboy Slim, Daft Punk, Van Halen, Feist, Youngblood Brass Band.

 

Często mam tak, iż słucham jakiejś płyty na okrągło i po pewnym czasie jestem nią znudzony.

Szukam czegoś nowego i nowego :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaglądnąć do wątku o 10-ciu najlepszych albumach, bo ulubionych kapel to ja mam sporo, a każda z nich miała lepsze i gorsze momenty. Niektóre z nich: Aerosmith, Faith No More, Metallica, Pearl Jam, Seether, Tool, The Prodigy, Morcheeba, Freestylers, Basement Jaxx, Def Leppard, Portishead, Linkin Park, Limp Bizkit, Papa Roach, Depeche Mode, U2, Dire Straits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności