Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To co się dzieje w UE to jest pseudoekologia. Chiny. Ale DAP-a itp. to chcesz mieć. Murzyn w syfie niech wydobędzie lit, chińczyk niech zrobi, ekokontenerowcem dopłynie itd. Jeśli chcesz ekologii to nie kupuj jeden z drugim nowego sprzętu co chwilę, a już kuriozum jest temat o tanich chińskich słuchawkach. Ile uczestnicy już nasprowadzali elektrośmieci to nie da się już ogarnąć.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Rafacio napisał(a):

To co się dzieje w UE to jest pseudoekologia. Chiny. Ale DAP-a itp. to chcesz mieć. Murzyn w syfie niech wydobędzie lit, chińczyk niech zrobi, ekokontenerowcem dopłynie itd. Jeśli chcesz ekologii to nie kupuj jeden z drugim nowego sprzętu co chwilę, a już kuriozum jest temat o tanich chińskich słuchawkach. Ile uczestnicy już nasprowadzali elektrośmieci to nie da się już ogarnąć.

Dlatego uważam, że tylko Apple powinno produkować słuchawki a reszta powinna mieć zakaz produkcji elektrośmieci xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Świat, a zwłaszcza UE w pigułce. Tylko czy to śmieszne czy straszne.

 

364050262_661904329316835_2461004152792228969_n.jpg

 

Wcześniej była plastikowa rurka w plastikowym woreczku. Teraz jest papierowa rurka w plastikowym woreczku czyli w tym przypadku mniej plastiku pewnie o 90%. Co konkretnie jest w tym złego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spawn napisał(a):

 

Wcześniej była plastikowa rurka w plastikowym woreczku. Teraz jest papierowa rurka w plastikowym woreczku czyli w tym przypadku mniej plastiku pewnie o 90%. Co konkretnie jest w tym złego?

Powinno nie być woreczka. Zresztą z tego co wyczytałem na wiki i przy założeniu, że to jest celofan, to podobno w Europie już skończyli/kończą jego produkcje, bo była szkodliwa dla środowiska. Tak przeczytałem, jak jest to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiki piszą, że celofan zaliczył comeback po 2017 :)
Anyways, jeśli coś szeleści i jest cienkie i przezroczyste, to szansa na to że to celofan jest spora. Kiedyś nawet wiedziałem.jak to sprawdzić, ale już zapomniałem.
Są też papierowe słomki pakowane w papier jakby co :)
Żeby było jasne: nie cierpię papierowych słomek. Ale nie cierpię też manipulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Powinno nie być woreczka. Zresztą z tego co wyczytałem na wiki i przy założeniu, że to jest celofan, to podobno w Europie już skończyli/kończą jego produkcje, bo była szkodliwa dla środowiska. Tak przeczytałem, jak jest to nie wiem.

 

Wtedy rurka przyczepiona do soczku była by brudna i nie dałbyś dziecku tego do buzi, raczej. Daleko mi do bycia jakimś wielkim ekologiem ale realistycznie nie da się w krótkim okresie odejść całkiem od plastiku. Realistyczne jest zmniejszenie jest zużycia. Nie widzę w tym niczego złego. Osobiście nie lubię pić przez rurkę więc jak dla mnie to w ogóle można by tego nie produkować obojętne czy to z plastiku czy papieru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał(a):

 

Pewnie można ale nikt tego nie robił.

Dla człowieka to niedługo napiszą instrukcję życia w aplikacji jak ma żyć i co jeść.

- Halo policja?

- Tak

- Ktoś chodzi po chodniku

- Już jedziemy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności