Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

na znaku dalej nic :(

 

Goras u mnie to samo :P kasa leży i leży :D jak nie Clip to już nie mam pojęcia co kupować :D

Z5 z allegro chyba tylko... Albo sprzedać nerkę, kupić Clixa :)

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=246149

1 Taka ciekawostka, dla niedoinformowanych :)

 

2 Jeżeli już tyle czekacie to poczekajcie jeszcze tydzień/dwa, imho ;]

Ad 1

Ciekawe... szkoda że na anythingbutipod go nie rozebrali :/ Chociaż w sumie o ile gra tak dobrze jak mówią, nie gubi części wprost proporcjonalnie do głośności i aku nie pada po tygodniu to mi wisi kto to robi, mogą nawet ruskie w stodole :)

 

Ad 2

Pół biedy, jeśli któryś ze sklepów byłby w stanie się określić na 100% - będzie wtedy i wtedy za tyle i tyle forsy. Najgorsza na świecie jest niepewność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam do tego topicu od jakiegos czasu, oczekujac z niecierpliwoscia, ze ktos napisze gdzie udalo mu sie dostac "malego zabujce" ;)

 

Postanowilem sie w koncu zarejestrowac i dorzucic swoje trzy grosze.

 

Po pierwsze, ja tez wysylalem maile do kilku sklepow, zeby dowiedziec sie czy go maja, dlaczego nie i kiedy wreszcie beda go mieli.

Znak - to samo, czyli "nie mamy, dostawcy nie maja i nie wiedza kiedy beda mieli".

W mp3play.pl dowiedzialem sie wiecej. Powiedziano mi, ze hurtownicy oczekuja dostawy z SanDiska, ale jednoczesnie informuja ze nie bedzie w niej Sansa Clip.

Dowiedzialem sie tez, ze Clip juz w Polsce byl, ale malo i sie wyprzedal (?).

Najpozytywniejsza odpowiedz przyszla z mpfour.pl. Gosc powiedzial, zeby odezwac sie w okolicach 9-go listopada, "powinny juz byc".

 

Czekam z niecierpliwoscia. Chcialem kupic cos taniego i malego. Cos co mozna obslugiwac "na slepo", ale jednoczesnie bedzie mialo jakis maly wyswietlacz, gdybym chcial znalezc konkretny utwor.

Przymierzalem sie do ZEN Stone Plus, ale recenzja na anythingbutipod mnie przekonala do Clipa.

 

@maba - W komentarzach do recenzji ktos opisal jak zmusic Clipa (i inne odtwarzacze SanDiska) do pracy w trybie MSC (czyli jesli dobrze rozumiem, jako zwykly dysk).

Nalezy wylaczyc odtwarzacz, wlaczyc HOLD i trzymac REWIND w trakcie podlaczania kabla USB. Podobno dziala.

Jesli to powszechnie znana metoda to sorry...

Normalnie dziala w trybie MTP, ale uzytkownicy Windows moga nadal wrzucac pliki metoda Drag&Drop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maba - W komentarzach do recenzji ktos opisal jak zmusic Clipa (i inne odtwarzacze SanDiska) do pracy w trybie MSC (czyli jesli dobrze rozumiem, jako zwykly dysk).

Nalezy wylaczyc odtwarzacz, wlaczyc HOLD i trzymac REWIND w trakcie podlaczania kabla USB. Podobno dziala.

Jesli to powszechnie znana metoda to sorry...

Normalnie dziala w trybie MTP, ale uzytkownicy Windows moga nadal wrzucac pliki metoda Drag&Drop.

 

Moze na innych odtwarzaczach dziala ale na Clip'ie nie - nadal jest MTP po takim eksperymencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz dochodze do wniosku ze uw zabujca napisany przezemnie pokazuje nam mozliwosc ze clip moze sie okazac zaistnym gownem co obok dobrego mp3 nielezalo ;p

 

Brestinder, a na jakiej podstawie tak piszesz jeśli mozna wiedzieć? Jestem zainteresowany tym playerem więc chciałbym wiedzieć żeby nie dokonać złego zakupu.......

 

Aha....ów nie uw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Interesująca Pana Sansa Clip jest jednym z najbardziej oczekiwanych
odtwarzaczy MP3 końca roku 2007. Będzie dostępna prawdopodobnie w tym
tygdoniu. Pierwszym sklepem mającym owy odtwarzacz w swojej ofercie będzie
MP3Store. Sansa jak na razie dostępna będzie  w kolorze czarnym i o
pojemności 1 GB ( wersja z FM ). Cena to ok 130 zł dla klienta końcowego.

Pozdrawiam,
Adrian Nowak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Interesująca Pana Sansa Clip jest jednym z najbardziej oczekiwanych
odtwarzaczy MP3 końca roku 2007. Będzie dostępna prawdopodobnie w tym
tygdoniu. Pierwszym sklepem mającym owy odtwarzacz w swojej ofercie będzie
MP3Store. Sansa jak na razie dostępna będzie  w kolorze czarnym i o
pojemności [b]1 GB[/b] ( wersja z FM ). Cena to ok 130 zł dla klienta końcowego.

Pozdrawiam,
Adrian Nowak

szkoda, że tylko 1gb... ale chyba w najbliższym tygodniu będzie więcej informacji o dostępności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Czekam z niecierpliwością na recenzję ponieważ chciałabym taki odtwarzacz nabyć, ale wytłumaczcie mi proszę jeśli możecie co to jest MTP, MSC, UMS...rozumiem, że ma to związek z przesyłaniem muzyki do odtwarzacza, ale nie wiem, które na czym polega.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko znajdziesz na forum; generalnie UMS jest najlepszy > odtwarzacz wykrywany jest jako dysk zewn. (czyli muzyke z dysku na playera przenosisz jak z folderu do folderu). MSC to inna nazwa UMS.

 

MTP do prawidłowego działania potrzebuje nowego WMP i SP2, więc nie będzie kompatybilne ze wszystkimi PCtami jak UMS. Pozatym przeczytaj to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności