Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

to w środku dobre rzeczy ma czy nie ?? :D bo ja się tam na tym zbytnio nie znam :P

 

A co za roznica? :) Nawet najlepszy chipset nie gwarantuje dobrego dzwieku jesli konstrukcja jest kiepska. Skoro wiadomo ze gra dobrze to reszta chyba nie bardzo ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za roznica? :) Nawet najlepszy chipset nie gwarantuje dobrego dzwieku jesli konstrukcja jest kiepska. Skoro wiadomo ze gra dobrze to reszta chyba nie bardzo ma znaczenie?

no oby tak było :D

a pytam bo "Kto pyta nie błądzi" :D

 

a, że to ma być mój główny odtwarzacz to nie mogę kupić gów** :) no widzisz ty masz Vibeza no i dodatkowo Clipa i jeszcze T30 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawindyk graty za reckę...juz pierwsza część pokazuje, że jest pr0 ! :)

 

Co do Clipa, to odczucia mam bardzo pozytywne...mam nadzieję,że jednak nie okaże się jak ktos pisał, że musi być jakiś haczyk bo by było za pięknie. Czekam z niecierpliwością na kolejną część THE MOST EXPECTED REVIEW OF THE YEAR :D Cieszy wyjątkowo ta dobra jakość dźwięku bo to najważniejsze.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks again for contacting SanDisk Technical Support. It is our goal to make sure you have all the resources you need to get the most from your product.

[...]

The clip should be available in Europe either right before Christmas or in the beginnig of the next year.

 

:angry: Jak tak dalej pójdzie, to nie wytrzymam i kupię wersję 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawia....pisaliśmy do siebie PW, aż nagle pewnego dnia pstryk i nie ma getza już ho ho...tak ni stąd ni zowąd.

Szkoda bo ciekawy jestem czy miałby coś do powiedzenia na temat Clipa, a szczególnie jego bebechów.

 

Podejrzewam, że jego zniknięcie ma coś wspólnego z wynikiem wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gafy nie palnę, ale popatrzcie:

http://www.afgcomputers.pl/sandisk-sansa-clip-p-10825.html

"Na zamówienie" znaczy, że jak kupię to sprowadzą, tyle że może to potrwać dłużej? Czy znaczy, że nie ma, ale ofertę sklepu chcieli wzbogacić? :P Sam myślę czy nie sprawić sobie takiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak z tym radiem tzn czy dobrze ściąga....jako jedynko i trójkomaniak uważam, że radio w playerze to podstawa:) Czekam na dalszą część recki Dawindyka. Kto z forum kupił to skrobąć wrażenia po dostaniu w łapki.

 

Pitch zapytaj najpierw jak z realną dostępnością. Oba zakładane przez Ciebie warianty możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tata za moją namową zanabył dzisiaj clipa na alledrogo, więc do końca tygopdnia poinien być :)

nie ukrywam, że klips też zaważył bo tata codziennie biega po kilka kilometrów, tak dla sportu ;)

 

co do recki to ja raczej swojej nie napisze bo aktualnie nie mam do czego porównać, wszystko albo wyprzedane, albo popadało, a z k750i nie ma co porównywać, ale może jakieś fotki wpadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag z radiem...zobaczymy jak u Dawindyka łapie moją Trójeczkę i Jedyneczkę. Przemek tez mam nadzieję napisze. Mam też do Ciebie prośbę Przemek żebys zrobił fotki pudełka z Clipa...Express miał bardzo fajne i ciekawy jestem tego z Clipa. Pogratuluj Tacie zakupu :) Recki nie musisz skrobać, wystarczą jakieś luźne uwagi.

 

pozdrawiam

 

EDIT: Nie rób fot pudełka bo widzę, że jest na anythingbutipod.com ..bardzo ładne. Ma być prezent przecież ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zakupu sam tatę nakłoniłem :D padla mu stara mp3, najpierw myślał nad czymś 2gb i już miał kupować z5, ale doszedł do wniosku, że 2gb mu nie są potrzebne, różnicę w kasie dołoży do nowych słuchawek :D

 

jak przyjdzie to postaram się porównać dźwięk na standardowych słuchawkach, cresynkach i akg 412p. zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

fotki wrzucę do galerii, jak już się tam znajdą to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności