Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

no jest tak, jak bedzie grac tak jak z5 to czemu nie ;] , chociaz jak widze 2gb za 180zł to neiwiem czy sie na samsunga nieskusze, bo co do niego to mam pewnosc jak gra ;] tylko juz niejest taki maly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich słuchawkach odsłuchu dokonywałeś? Mam nadzieję że nie na stockowych, bo jeżeli tak to nie mamy o czym rozmawiać ;]

 

Stara seria Txx faktycznie jakoś rewelacyjnie nie gra; nawet na mx500 słuchać sporą różnicę między Txx a IFP. Mimo wszystko Txx i tak grają znacznie lepiej od reszty (Creative, Samsung, Sansa, Mpio itp), w swojej cenie ciężko znaleźć dla nich konkurenta (Z5, T60?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansa mialaby grać lepiej od irivera- wierzyć mi się nie chce :|
Bo? Txx to nie jest jakis szczyt osiagniec Iriver'a - zeby nie grac plasko wymaga zabawy z SRS'em. Mnie sie brzmienie Clip'a bardziej podoba - ale YMMV vide Majkel i Vibez
Sluchalem na Senkach CX300. Jako ciekawostke podam , ze testowalem tez mp3 firmy COBY ;) / caly BestBuy jest tym zawalony /. Za $55 - 2GB +slot - wrazenia - moze byc.
No coz - u mnie nie mial tak latwo :) Sluchalem go na sr 80 i px100 i na obu bardziej mi sie podoba od T30 - ale mniej od Vibez'a. Co do Clix'a - Clip jest od niego chlodniejszy wiec jesli lubisz cieply dzwiek to nie dziwie sie czemu Ci sie bardziej podoba Clix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - u mnie nie mial tak latwo :) Sluchalem go na sr 80 i px100

Dokładnie, CX300 to żaden punkt odniesienia ;) Tylko bez komentarzy "przecież to Senhajzer i kosztują prawie 200zł!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica niewielka jest ale nie warta na pewno takiej różnicy w cenie. Tak się czasem zastanawiam skąd się wzięła taka estyma dla słuchawek typu CX300 czy X3...

Recenzja ok, ale niech się ten "zabujca" pojawi wreszcie w polskich sklepach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Panowie Clip znalazł się nawet na luxlux :D

 

LUX LUX

 

Obok torebki Prada, willi za parę milionów itd.

 

Zastanawiam sie czy aby nie kupić dwóch. Jeśli cena będzie taka artakcyjna to będę musiał. Kupię dziewczynie a ja to co? Mam zazdrościć? :D

 

Czuję wielki sukces rynkowy, jak chyba każdy tutaj. Jak będziecie mieć jakieś info to pisać. Mam nadzieję, że dystrybutorzy przed Mikołajem sie wyrobią.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Dostawa z sandiska po 10-11 ale nie ma potwierdzenia co będzie.

 

Pozdrawiam

 

AFG Computers

(...)

 

Czyli BYĆ MOŻE na początku przyszłego tygodnia by coś było, zobaczymy. Niech oni się pośpieszą bo mnie szlag trafi, forsa leży i się kurzy a 3 już miesiąc jak kupuję mp3 zaraz minie...

 

EDIT

 

Do imperium.net.pl pisałem kilka dni temu o termin dostawy Expressa, powiedzieli że około 6go, także może przy okazji Clipa by sprowadzili... Wątpię, ale kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności