Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

wymiary 5,5cm x 3,4cm x 1,6cm clipa ;]

 

boje sie ze w znaku niestety ich niema jeszcze ... w ofercie maja np. geforce 8800gt ktora beda dostepne za 2-3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15h to niewiele ;p totez spokojnie ze 2 testy bateri bede mogl wykonac ;] po testach meizu m6 mam niechec ... takie 33h patrzenia czy sie wyladowal i niesluchanie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 10 minut temu byłem zdecydowany za tydzień zamawiać expressa... Mail do znaku w kwestii dostepności wysłany, pozostaje czekać. Strasznie mi tu brakuje slotu na micoSD, 2 GB a 4 to zdecydowana różnica, zwłaszcza że karta już leży i czeka... :/ zobaczymy, jeszcze się zastanowię.

 

Brestinder jeśli uda Ci się kupić tego clipa to dałbyś radę załatwić expressa albo c2/e2 do bezpośredniego porównania? Bo meizu to chyba jednak mimo wszystko będą za wysokie progi... Chociaż miło by było gdyby jednak nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawy jak wypadnie w porównaniu ze stonką+ i mpio ml x00 - zapowiada się ciekawie, a co do Znaku to wydaje mi się, że jeszcze nie będą mieli... w pixmanii będzie od 2.11 (cena z księżyca, prawie 270zł z przesyłką :lol: )

tylko tył mi się nie podoba, chociaż może czasem ten klip się może się przydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawy jak wypadnie w porównaniu ze stonką+ i mpio ml x00 - zapowiada się ciekawie, a co do Znaku to wydaje mi się, że jeszcze nie będą mieli... w pixmanii będzie od 2.11 (cena z księżyca, prawie 270zł z przesyłką :lol: )

tylko tył mi się nie podoba, chociaż może czasem ten klip się może się przydać :)

myślę, że właśnie tak będzie... już dodali a tak na serio wejdzie w listopadzie...

a cena... no cóż. niecałe 200 zł z przesyłka to nie może być prawda :D no chyba, że..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownac moge do : Meizu m6 ( jezeli sie niesprzeda ) + c240 rockbox i ewentualnie bez rocka + t60 + t10 ;p

 

co do stonki plusz to wystarczy mi stwierdzenie z anythingbutipod ze niegra lepiej od expressa, idac za tym ze express gra gorzej niz clip mozna wywnioskowac ze stone gra tez gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

 

Obecnie produkt którym Pan jest zainteresowany jest niedostępny w ZNAKu ani u naszych dostawców,

 

niestety nie znamy terminu dostaw.

 

 

 

 

 

Marcin Wejchan

 

 

Znak Centrum Komputerowe Sp. z o.o.

61-131 Poznań

ul. Kaliska 1

tel.+48 / 61 / 872-99-60

marcin.wejchan@znak.pl

(...)

 

Czyli chwilowo to pic na wodę. Ciekawe po co w ogóle zawracają głowę... Biorę expressa, znając polskie realia to na starcie cena będzie podobna do tej z pixmanii (~270)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

 

Obecnie produkt którym Pan jest zainteresowany jest niedostępny w ZNAKu ani u naszych dostawców,

 

niestety nie znamy terminu dostaw.

 

... to samo dostelem ... mam nadzieje ze cena duzo niepoleci w gore ;/ najzyzej bede targac zagranicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to minus dla sklepu. Po kija są ceny etc? Szkoda, że nie ma tej Sansy i po takiej cenie bo w sumie wyrosła na faworyta w moim rankingu(b103,Express,Clip) i byłem gotów zamówić od zaraz. Jak ktos będzie miał jakieś info, to niech sie podzieli.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sprzedawanie sprzętu, którego jeszcze nie ma w sprzedaży, w Znaku to normalne, dlatego nawet za bardzo nie przejęła mnie ta wiadomość ;) Przez kilka/kilkanaście dni mi się nie pali więc mogę poczekać. Co do ceny to nie sądzę, że będzie duża różnica w stosunku do tego co podają. max 190zł o ile coś się w ogóle zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności