Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo taniocha,SRS 200 zakupiłem za 37 Pln na alledrogo. Ale full zestaw pokrowiec itp . Hmmm zastawiam się czy aby je nie nabyć i walnąć moją pierwszą recke(200 vs 300) ;) Ale jeszcze się nad tym zastanowię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj doszły PL11 :) Po przestawieniu się ze stockowych słuchawek, odczułem naprawdę nie małą różnice. Oryginalne słuchawki aż same chciały się wyrzucić do kosza ze wstydu. Jedyną wadą zestawu wg. mnie jest brak zapasowych gumek w tym samym rozmiarze co przy słuchawkach. Jeśli ktoś słucha dużo hiphopu i muzyki elektronicznej, to połączenie Clip + PL11 na pewno spełni wymagania delikwenta ;) Bass jest na prawdę MASYWNY a sluchafony tłumią hałasy z otoczenia tym samym pozwalając na pewną oszczędność baterii, bo player nie musi już grać tak głośno jak na oryginalnych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem PL11 z tej aukcji dokładnie . Lubie mieć 2 pary słuchawek :) Nie liczę tych gratisowych do sansy bo to ciężko nazwać słuchawkami .. ;)

Mam nadzieje że będę zadowolony z zakupu i w HH się sprawdzą równie dobrze co srs 200 .

 

PS: Mam pytanie poluję również na jakiś głośnik przenośny do sansy jaki byłby najlepszy a zarazem nie grzeszył ceną ? Powiedzmy max 50-60 Pln . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (od 2-4 miesięcy) strasznie mnie wkurza mój Clip. Jednego dnia mam pół baterii (słucham max 30 min), kolejnego dnia nie da się uruchomić. Słucham cicho, zmniejszyłem nawet jasność ekraniku do minimum, ale to nic nie daje. W czym tkwi problem? Pół roku temu było wszystko ok.

 

PS. Może to być wina tego, że jest załadowany prawie do max? (1gb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zajętej pamięci nic nie ma do czasu działania baterii. Nie w tym problem. Jak go ładujesz? Czy go rozładowujesz do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zajętej pamięci nic nie ma do czasu działania baterii. Nie w tym problem. Jak go ładujesz? Czy go rozładowujesz do końca?

Wiem, że tak nie można i tak nie robię. Ale już od dłuższego czasu rozładowuje mi się w sposób jaki opisałem wyżej. Pół baterii, a następnego dnia zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zajętej pamięci nic nie ma do czasu działania baterii. Nie w tym problem. Jak go ładujesz? Czy go rozładowujesz do końca?

Wiem, że tak nie można i tak nie robię. Ale już od dłuższego czasu rozładowuje mi się w sposób jaki opisałem wyżej. Pół baterii, a następnego dnia zero.

 

Widzę po sygnie ze masz rockbox może to jego wina coś z software ? A pro po ładowania ja swojego zawsze na max rozładowuje i dopiero go ładuje . To dobry sposób ? oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zajętej pamięci nic nie ma do czasu działania baterii. Nie w tym problem. Jak go ładujesz? Czy go rozładowujesz do końca?

Wiem, że tak nie można i tak nie robię. Ale już od dłuższego czasu rozładowuje mi się w sposób jaki opisałem wyżej. Pół baterii, a następnego dnia zero.

 

Widzę po sygnie ze masz rockbox może to jego wina coś z software ? A pro po ładowania ja swojego zawsze na max rozładowuje i dopiero go ładuje . To dobry sposób ? oO

RB miałem, ale usunąłem. O ile mi wiadomo, zadnej baterii nie powinno sie rozladowywac do konca, gdyz skraca to jej zywotnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Clipie jest funkcja Replay Gain, którą posiada Clip+ i Fuze ?

I czy mocno obciąża ona baterię ?

 

Jest a jak obciąża to nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Sansowiczów :) Jakiś rok temu kupiłem wersję Clip z 4GB i wczoraj coś mi się skopała. A mianowicie, podczas słuchania, nagle zanikł dźwięk w jednej słuchawce, a potem pojawił się w obu ale jakiś taki cichy i zniekształcony i "faluje" Na forum zgranicznym piszą coś o problemie ze stykami baterii. Czy ktoś tutaj miał może podobny problem ??? Z góry dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Sansowiczów :) Jakiś rok temu kupiłem wersję Clip z 4GB i wczoraj coś mi się skopała. A mianowicie, podczas słuchania, nagle zanikł dźwięk w jednej słuchawce, a potem pojawił się w obu ale jakiś taki cichy i zniekształcony i "faluje" Na forum zgranicznym piszą coś o problemie ze stykami baterii. Czy ktoś tutaj miał może podobny problem ??? Z góry dzięki za pomoc !

 

Ja bym spróbował go zresetować ,przytrzymaj ponad 15 sek suwak do włączania ,nie pomoże to zaktualizuj oprogramowanie ,jeśli nadal nic .. To na gwarkę lecisz ponieważ to już uszkodzenie techniczne jakiegoś podzespołu odtwarzacza i sam z tym nic nie zrobisz . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam problem z swoim clipem(odtwarzacz ma 15 miesięcy a gwarancje miałem na rok), mianowicie odtwarzacz zaczyna przerywać przy ustawieniu głośności prawie na maxa, a przy ruszaniu i obracaniu wtykiem od słuchawek trzeszczy. Da się coś z tym zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

najprawdopodobniej masz wyłamane gniazdo słuchawek, zapytaj się w serwisie ile za to krzyczą, albo poszukaj na forum "złotej rączki" ktoś się pewnie znajdzie kto mógłby ci to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie:

Czy sansy były wypuszczane z logiem sandiska, BEZ napisu 'SanDisk' ? Chodzi mi o logo umieszczone na tyle odtwarzacza.

Na moim odtwarzaczy jest tylko i wyłącznie LOGO (taki kwiatuszek) więc podejrzewam, że mam do czynienia z podróbką..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jaką strefe masz ustawioną? jak Europe to jest ograniczenie głośności.. po resecie ustawień i wybraniu innego regionu Clip odblokowuje ograniczenie ;)

na moich HTX7-ach ciągnie całkiem głośno w porównaniu z innymi playerkami podobnego kalibru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

mam pytanie dotyczące sansy clip, właśnie otrzymałem ten odtwarzacz i gdy podgłośnię na ok 2/3 głośności (nawet trochę mniej) to słuchawki zaczynają przerywać, nie jest to wina słuchawek (pl 11 i oryginalne od sansy zachowują się tak samo) bo na innym sprzęcie mogą grać dużo głośniej. Nie wiem czemu tak jest? Ale tak się nie da słuchać, w jakimś głośniejszym miejscu trzeba dać troszkę głośniej a tu taka lipa... miał ktoś podobnie?

 

EDIT:

 

Zainstalowałem rockboxa i jest git, ale jakby ktoś wiedział czemu to się tak działo to może odpowiedzieć ;)

Edytowane przez slaweus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SM PL 21 do sansy clip - nie będzie za ciepło Panowie ? Ciepły charatker może być, tylko żeby jakaś hardkorowa klucha z tego nie wyszła.

Proszę o szybkie odp, bo prezent zamawiam, a czas goni :D

Kluchy może i nie ma, ale jest ciepło - taki misio. Jak ktoś lubi taki dźwięk to da się tego słuchać.

A może poczytaj o MEElectronics M9 - podobna cena, a mogą być lepsze do Clipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności