Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Clipem przez 90% czasu używam SHS8200 i jestem naprawdę zadowolony. Bałem się, że może być problem z uciągnięciem ich przez Clipa (MuVo poległ w miejskim hałasie), ale szybko się przekonałem, że to pudełko zapałek potrafi przekrzyczeć niejednego playera i dalej dobrze brzmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z Clip'em. Otóż jak przełącza mi się piosenka, czasem spada głośność. Trzeba wyjąc player i podgłośnić go o 1 i znowu zciszyć. Mam też problem przy włączaniu. Co około trzecie uruchomienie player'a głośność player'a zatrzymuje się jakby na połowie skali ( na maximum jest bardzo cicho ). W czym tkwi problem?

 

dziwnie by się w takich paradowało po mieście

 

Bardzo dziwnie. Poszukaj fotki kogoś od przodu lub z tyłu. Odstawjący pałąk nad słuchawkami wygląda nieziemsko idiotycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to dodam, że słucham głównie power metalu, czasem innych typów metalu tudzież rocka. Dlatego jeżeli brzmi na nich dobrze tylko h-h lub techno to odpadają z miejsca :P

Cena w sumie może być do 100 zł, ew. troszkę więcej.

 

Jeśli ,,duże" to KSC 75, doki to chyba philips She 9500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ,,duże" to KSC 75, doki to chyba philips She 9500

Powiem tak:

-chcę słuchawki nauszne

-pasowałoby aby dobrze tłumiły dźwięki (a KSC75 z tego co mi wiadomo nie tłumi prawie wcale)

-nie wyglądały "kosmicznie" jak np. Koss Porta Pro

-audiofilem nie jestem więc nie muszą urywać głowy jakością dźwięku - wystarczy że będą nieźle grały metal :P

-cena max 200 zł z wysyłką

Zastanawiam się np. nad Creativami HQ-1900 tudzież AKG k414p. Co o nich myślicie? A co myślicie np. o tych słuchawkach? http://www.mp3store.pl/,nauszne,audio-tech...36367171834.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielenie informacji - używają póki co standardowego WPS dla odtwarzaczy o takiej rozdzielczości. W finalnej wersji pewnie informacje o baterii itd. wylądują w żółtym pasku.

Muszę później poeksperymentować - bo gdzieś jest łatka, która powinna usprawnić playback (w chwili obecnej się wychrzania po kilku sekundach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielenie informacji - używają póki co standardowego WPS dla odtwarzaczy o takiej rozdzielczości. W finalnej wersji pewnie informacje o baterii itd. wylądują w żółtym pasku.

Muszę później poeksperymentować - bo gdzieś jest łatka, która powinna usprawnić playback (w chwili obecnej się wychrzania po kilku sekundach).

 

 

jak sie wykrzazca po kilku sec, to nawetn ie pytam czy gra lepiej ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności