Skocz do zawartości

Telefon Z Głośnikami Stereo.


leonidas19

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś Motorole E398 i byłem zadowolony z jakości odtwarzanej muzyki na głośniczkach tego telefonu. Chciałbym kupić sobie nowszy telefon z głośnikami stereo ale nie wiem czy taki istnieje (czy jest jeszcze jakiś inny prócz E398). Proszę o Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieksza dokladnosc dzwieku jest ;p jak sie odseparuje oba kanaly odzielnie ... wiadome ze niewpadnie ci lewy w lewe ucho i prawy w prawe , ale przynajmniej 2 kanaly niebeda sie cisly na jeden glosniczek robiac z dzwieku papke ... chociaz mono z ef81 bylo bardzo przyjemne ... mozna powiedziec ze nawet jakies basy byly ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieksza dokladnosc dzwieku jest ;p jak sie odseparuje oba kanaly odzielnie ... wiadome ze niewpadnie ci lewy w lewe ucho i prawy w prawe , ale przynajmniej 2 kanaly niebeda sie cisly na jeden glosniczek robiac z dzwieku papke ...
mniejsza papka by byla gdyby telefon zamiast miec stereo byl dwudrozny... takie odseparowanie dwoch kanalow na dwa glosniczki faktycznie daje wieksza dokladnosc, ale tylko jak przystawimy twarz do telefonu, tak zeby faktycznie to stereo uslyszec, a watpie cyz ktokolwiek tak robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w W550i brzmią jak zwykłe, nie jak stereo Więc chyba 'stereo' jest tylko teoretycznie, w praktyce jest inaczej.

 

Tam w odtwarzaczu jest coś takiego jak "dźwięk przestrzenny" nie wiem, czy o tym słyszałeś ;P Wtedy już sluchać, że stereo... Pozatym jaki on jest głośny... E398 jest zarówno cichsza od niego, jak i ma slabszą jakość.

 

A tak pozatym to... K750i dobrze łupie, ale nie jest to ani zbyt głośne, ani stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6110 Navigator ma głośniki stereo.

 

 

N95, N73 ;)

 

 

Na pewno ma je Nokia 6233.

 

 

One mają głośniki stereo, ale są albo mizernej jakości albo za ciche. SE W550 w tej kwestii rlzuje i jakoś ciężko będzie znaleźć coś jeszcze...

Z monofonicznych mogę polecić Nokię 3250/N91/E60. Mają wyjątkowo mocne głośniczki, mocniejsze i lepszej jakości od monofonicznych SE.

I nikt mi nie wmówi, że to nic nie daje jak telefon ma dwa zamiast jednego głośniczka. Po prostu inny dźwięk, nie ma tej papki. Jedynie ww Nokie radzą sobie z jednym głośniczkiem, ale zawdzięczają to raczej ich wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt mi nie wmówi, że to nic nie daje jak telefon ma dwa zamiast jednego głośniczka. Po prostu inny dźwięk, nie ma tej papki. Jedynie ww Nokie radzą sobie z jednym głośniczkiem, ale zawdzięczają to raczej ich wielkości.
czyli sam sobie przeczysz... ja szczerze mowiac nie widze zaleznosci oddzielanai kanalow od jakosci glosnikow... byc moze faktycznie tam gdzie sa dwa glosniki producent stara sie o przetworniki lepszej jakosci, ale jak widac istnieja wyjatki i szczerze mowiac wolalbym miec jeden glosnik lepszej jakosci niz dwa beznadziejnej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mysle ze osoby mowiace ze stereo w telefonie to lipa i ze wola miec jeden a porzadny nie mialy nic wspolnego nigdy z e398 lub e1 znajdzcie mi inny taki telefon ktory sie charakteryzuje takim zakresem czestotliwosci i taka barwa dzwieku, pozatym e398 + ep630 i na pewno mp3 no name wymiekaja na starcie :)

 

edit: a co do glosnosci e398, e1 odpowiednie gaintable i gwarantuje ze dzwiek bedzie slyszalny w pokoju obok przy pozamykanych drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności