Skocz do zawartości

A Może Tak Kojejny Warszawski Meet


eternality

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego. że nie mogłem pojawić sie ostatnio, może byśmy tak warszawiacy spotkali się ponownie ?? :)

 

Ze swojej strony mogę zapewnić Notka, Teclasta T39/Vteca V39, moonlighta oraz zmodowane i odrestaurowane Sennki Hd 580 (Nylon zamiast gabki, kabel Hd650 i grille hd 600 :P )

 

Jakieś propozycje co do terminu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem za. Ale i mnie coś ostatnio rozkłada. Nie wiem kiedy będe zdrów. Ale do meetu nabęde może nowego dapa? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też był bym chętny szczególnie że nie wiem co robicie na tych spotkaniach :P , niestety też chodzę do LO i w ten łykend nie mogę :P.

 

 

edit:

znalazłem podobne tematy o co chodzi więc piszę się szczególnie że chciałbym zobaczyć moje px100 na czymś innym (a właściwie 30 s z utworu King of Doom (w okolicach 0:50 - 1:20) bo mam dzikie wrażenie że coś źle gra .

---

dzięki o panie za twą jedyną naukę jaką jest fizyka

[/post dla pana Jask******ego mode OFF ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zrobi kolejny meet :D

 

piątek - od biedy ;]

sobota/niedziela - optymalnie

 

 

czwartek i inne dni "w tygodniu" mogą nie wypalić (przynajmniej jak dla mnie, a co to za meet bez sr60ek i spinacza? :D)

tak na prawdę wszystko bede wiedział dopiero w dniu ewentualnego meetu. Wszystko zależy od tego, ile bede miał zajęć po szkole ;]

 

 

puki co, wszystko wskazuje na to, że czwartek może sie udać ;] ale to na przykład o 16. nie wcześniej.

piątek też. również od 16, ale nie bede musiał spadać po 2h ;]

sobota i niedziela również ;] - praktycznie bez ograniczeń ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek i piątek jestem wolny od 14.00. Sobote to nie wiem jak. Niedziela jak najbardziej. :)

 

Kurde chłopaki no... Co brać? Meizu M6, Samsunga Z5, LG FM37? vTec V39 odpada, facet mi nie przypadł do gustu. W tym tygodniu zapewne idę na zakupy a ja jeszcze nie wiem co bym chciał. :P Na Meizu bym musiał czekać (sklepy internetow, allegro) a resztęmiał bym od ręki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne traffic. O chyba że ktoś zna inne miejscówki? :)

 

Edit:

Zapewne przyniosę: z odtwarzaczy Sansa m240, Sansa C240, Iriver T20. Z słuchawek: AKG K24P, Crossroads Mylarone X3CL, Sennheiser mx450.

Nie wiem jak bedzie z nowym dapem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności