Skocz do zawartości

A Może Tak Kojejny Warszawski Meet


eternality

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dużo nas będzie. Mam nadzieję że się upchamy w Trafficu. :) Oby mi zdrowie do tego czasu poprawiło. Mniejsza o nowy odtwarzacz. ;) Więc jak na razie niedziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi by sobota jakoś nie wadziła. Ale nie wiem czy reszta da radę. Sobota i niedziela dla mnie są ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jutro o 10.00 w dołku przy metrze. :)

 

Edit:

Nie będzie nowego dap'a na jutro. Może ktoś mnie namówi na coś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne wrażenia z meetu.. :D

 

KPP: No te niestety baaardzo mnie zawiodły, za dużo basu, i jakbym przez ścianę słuchał....

K24P: Tu juz o wiele lepiej, szersza scena, mniej basu, troche uciskaja...

Px100: grają ładnie, jednak spodziewałem sie po nich troche wiecej..

SR60: Co tu pisać... Poprostu juz zbieram na te słuchawki

Hd 595: Równiez genialne słuchawki, a wraz ze wzmakiem grały bosko...

 

M6: ładnie grał, ale obsługa doproadzała mnie do kur...y ;)

T20: Naprawde fajny sprzet za niewielkie pieniądze..

X5: Wypas po pachy... Gra naprawdę swietnie...

IHP 140: Świetne brzmienie, jednak jak dla mnie troche za duuuzy..

V39: gra świetne, pykanie tym miniaturowym rysikiem stawało sie denerwujace... ;)

C240: Całkiem niezle, choc mogło by byc lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wrzuce foty.

 

robione SE eternality. ;]

 

 

a co do "wrażeń": ;]

 

-HD595 - eternality sie troche pienił, bo nie chciałem ich z głowy zdjąć. xD

-Vtec - zalatuje noname. ;] przestery na EQ. troszke skomplikowane menu. dźwięk - ładny. nie miałem okazji zbyt długo sie nim bawić (hd595+moon+h100 :D)

-jakieś ałdiotechniki - SUPER! :D jak za słuchawki za ~65zł - miód.

-iPoo - całkiem ok. banalna obsługa :P świetne video. ale mam wrażenie, że m6 ma jednak lepszy wyświetlacz ;]

-X5-mmm... :) elegancki i dobrze (nawet bardzo dobrze ;]) grający

-customy - ładne kolory xD

DSC00410.jpg

DSC00411.jpg

DSC00412.jpg

DSC00413.jpg

DSC00414.jpg

DSC00415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP: No te niestety baaardzo mnie zawiodły, za dużo basu, i jakbym przez ścianę słuchał....

:D Dobre...

Słuchawki, o których niektórzy piszą, że ich zabijają bezpośredniością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa!! spamer! xD

 

 

nie wiem co sie w kpp może nie podobać ;];];]

poza wyglądem ;]

Może może... dobra ale to pomijamy...

 

Jak ja bym tam chciał być!!! Ludzie! Dlaczego nie ma tylu ludzi z sprzętem w Trójmieście! Przecież tyle ludzi jest w Trójmieście co w Wawie... buu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki:

Audio Technica ON3 - Bardzo fajne grają. Najlepsze było to jak usłyszałem że tańsze od mych K24P. :P Ale głowy to mi się wogóle nie trzymały. :(

Sennheiser px100 - Oj... Strasznie mi się podobają, słuchałem na nich eletroniki z T20 i super brzmią z taką muzyką. :) Ale i te słabo mi się trzymały łepetyny. Do domu w sam raz jak dla mnie, lecz na rowerek lepsze są me K24P. <_< (Eternality pożycz mi je, proooszeee... :D )

Tonsile "coś tam" - Nie chce ich. :D Sam środek pasma grał tylko.

KPP - Nie ruszałem bo mi się nie podobają (z brznienia, nie z wyglądu :P )

Grado SR60 - Znam już dobrze. Ale nie chce mi się o nich pisać. Spinacz, sklej je w końcu. :D

Sennheiser HD595 - Znów nie posłuchałem HD'ków. :angry:

 

Odtwarzacze:

Cowon X5 - Super gra z Crossroads'ami. Przyjemne brzmienie. Ciut trza było się pobawić z rockbox'em. :)

Meizu M6 - Znam i polecam. :D Nasza M6'stka z meetu miała jakiś przykatowany touch pad. :)

Apple Ipod Video 30 (a może 60, nie pamietam) - Prosty odtwarzacz. Dobry przeniośny dysk, ale jako player to przeciętniak dla mnie. Boli brak EQ użytkownika, same presety. Czym się w nim różni eq wyłączone od eq bez ustawień? :D

Vtec V39 aka Teclast T39 - Nadal mnie do siebie jakoś nie przekonuje. Szkoda że poruszamy sie tylko po folderach, a nie po tag'ach. Playlisty jednak ratują sytuację. Dobre było by rozwiązanie takie jak w M6, browser i biblioteka plików. :) Ale ogólnie fajny odtwarzacz. Elektronika odtwarzana nim jest fajna, lecz te przestery czasami...

A moje T20 było najmniejsze z wszystkich odtwarzaczy na stole. Szufla jest nawet większa jak by nie patrzeć. ;) Szkoda że nie ma wersji 2GB T20 tak jak T10. :( I jako jedyny miałem ze sobą pchełki. Czyżby wychodziły z mody? :D

 

Zaki, H100 nie jest jakieś duże. X5 tylko ciupinkę mniejszy. Ale sprawa z baterią jest przerąban w tym odtwarzaczu.

Piter6576 nie było możliwości przesłuchania wszystkiego na wszystkim. :D Za dużo tego, do tego ludzie się tak jakoś dziwnie patrzyli na nas. Nie fajnie się czułem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jako jedyny miałem ze sobą pchełki. Czyżby wychodziły z mody? :D

do tego ludzie się tak jakoś dziwnie patrzyli na nas. Nie fajnie się czułem. ;)

No nie jedyny.. Ja miałem cersyny, ale ogarnełem to dopiero jak juz wszystko pokowałem do plecaka... :P

 

ludzie byli w niemałym szoku... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczę, luzik :) ustawimy się tylko jakoś

 

Co do przesterów na v39 - może i są na kpp, ja na LW i tak nie wychodzę ponad 12/40 w skali. A może było tak, że spinacz miał włąćzone presety i Stone eq jednocześne :D

 

Na HD 580 z moonem tego effektu nie mialem, tak samo na meecie z 595 Vtec podobał mi się bardzo,meziu także (tylko ten touchpad u Caddera jakiś zwalony był, U Norbara to ładniej chulało :) ) Anyway - meizu to teraz najlepszy playerek w kwestii cena/jakość IMO

 

- 595 - miód - uniwersalne słuchy wg mnie - bardzo dobre, a zmoonlightem wręcz genialne - widać, że ten wzmak był robiony pod te słuchaweczki - poszerza scene, bas schodzi jeszcze niżej, ale słuchawy nadal są przyjemnie ciepłe ;)

 

ipoo jak ipoo - sliczny, banalnaobsługa, brzmiał ladnie (5,5gen ?? zaki popraw mnie, jak nie)

 

iaudio X5l - słicznie grał wg mnie, a z rockboxem (w kolorze ;0 ) to w ogóle cudo , tylko ciężki jak każdy dyskowiec, ale można przeboleć ;)

 

Co do meetu -= bardzo udany, fajnie tak poznać ludzi i pogadać o pasji w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności