Skocz do zawartości

Nauszne Do Laptopa Z Hd Audio Realteka


lavos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, w sumie mialem na mysli wokoluszne ^_^. Myslalem nad hd555, mam jednak watpliwosci co do takiego zrodla jest najlepsze, czy te hdki beda niewykorzystane, czy tez moze da sie kupic cos lepszego w tej cenie. Mam px100 (standard pads), narazie uzywane w konfiguracji z laptopem oraz ipodem shuffle (poza crossroadsami classic), pliki to glownie mp3 vbr >200, 320 oraz flace. Szukam czegos wygodnego (pxy z racji ze nie pokrywaja uszow w calosci to maja tu troche minus) co zapewniloby wyrazna roznice w porownaniu z pxami (pelniejszy bas, lepsza gora, separacja dzwiekow, bezposredniosc) w granicy tego sprzetu i sposobu jego uzycia. Mile widziane porady jak poprawic jakosc tego zestawu jak najtanszym kosztem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym zakupem powinna być dobra karta dźwiękowa PCMCIA.

 

Sam posiadam laptopa z tą kartą, nie wiem jak możesz na nim słuchać...

Ja używam praktycznie tylko T60 do muzyki.

 

Potem słuchawki... Jeśli chcesz się zmieścić, to może:

 

-KOSS UR-40

-Philips Shp8900

 

Jeśli nie masz zamiaru inwestować w kartę, poszukaj na forum, Topiców podobnych jest wiele :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sluchawek to po przejrzeniu forum widze ze bardzo ciekawie przedstawiaja sie Pioneer SE-A1000. Karta dzwiekowa na usb..

http://allegro.pl/item230267823_creative_x...i_fidelity.html

http://allegro.pl/item230692122_badz_mobil...ct_zew_usb.html

Co z tych dwoch lepsze i czy warte swojej ceny (creative ;J)?

 

EDIT: Dochodzi tez audigy 2 nx, ale to juz za drogie, czy cos z powyzszych bedzie lepsze jako zrodlo od szufli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam px100 (standard pads), narazie uzywane w konfiguracji z laptopem oraz ipodem shuffle (poza crossroadsami classic), pliki to glownie mp3 vbr >200, 320 oraz flace. Szukam czegos wygodnego (pxy z racji ze nie pokrywaja uszow w calosci to maja tu troche minus) co zapewniloby wyrazna roznice w porownaniu z pxami (pelniejszy bas, lepsza gora, separacja dzwiekow, bezposredniosc) w granicy tego sprzetu i sposobu jego uzycia.

 

Widzę, że korzystasz z PX100 na laptopie. Czy są dla Ciebie niewygodne? Jak sobie radzą z tym Realtekiem, jesteś "w miarę" zadowolony z dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł zdecydowaniwe Pioneer SE-A1000 i raczej nic innego. Co do karty dźwiękowej - wierzę kolegom, gdyż nie miałem z Realtekiem do czynienia. Kartę to by pasowało kupić jakiegoś Audiotraka, M-Audio albo Prodigy HD2, no ale wtedy pozbędziesz się niemal całej kwoty na słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie kupowanie karty do laptopa i słuchawek.

Wybór w sumie padł na Xtreme Audio Notebook na Express Card, bo nie chce pudełka na USB bo to nie wygodne.

Słuchawki HD280 Pro, bo potrzebuje zamknięte a w cenie około 250 pln chyba nic lepszego sie nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że korzystasz z PX100 na laptopie. Czy są dla Ciebie niewygodne? Jak sobie radzą z tym Realtekiem, jesteś "w miarę" zadowolony z dźwięku?

Dzwiek sporo lepszy niz ac97, jednak gorszy niz z szufli (jakosc basu i gory glownie rzuca sie w oczy - bas lepiej kontrolowany i pelniejszy, gora wyrazniejsza i lepszej jakosci, ogolnie nie jest to jednak wielki przelom).

 

Sam jestem na etapie kupowanie karty do laptopa i słuchawek.

Wybór w sumie padł na Xtreme Audio Notebook na Express Card, bo nie chce pudełka na USB bo to nie wygodne.

Słuchawki HD280 Pro, bo potrzebuje zamknięte a w cenie około 250 pln chyba nic lepszego sie nie znajdzie.

Na allegro widze te sluchawki ponad 400, gdzie sa za 250 o_O? Chyba, ze masz na mysli karte, ale wole byc pewien :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności