Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań i z menu kontekstowego wybierz Paski narzędzi oraz Nowy pasek narzędzi... W pole Folder wpisz: %userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch i kliknij przycisk Wybierz folder. Pasek szybkiego uruchamiania pojawi się z prawej strony paska zadań {32}. Obsługuje się go identycznie, jak w poprzednich wersjach Windows. Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań i usuń zaznaczenie przy Zablokuj pasek zadań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co pokazać jak mam win 8 :>

przycisk start ;)

 

 

Nie wiem czy słyszałeś ale jest możliwość przywrócenia przycisku startu ale według mnie jest to zbędne jesli juz przyzwyczaimy sie do win 8 ;)

 

1at.png

 

 

 

BiÓrowe. Fail :|

... :(

no generalnie nikt nie miał tego oglądać ale dzieki choć naprawde wydawało mi sie że pisze sie przez ó ale teraz wiem juz ze jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej tak te paski startowe na bok wrzucać? Przecież przy tych proporcjach ekranu to jest ogromna strata powierzchni roboczej... Na co komu takie panoramy? Żeby 3 strony w wordzie obok siebie odpalić?

Rozumiem, że masz na myśli te dock'i?

One w odróżnieniu od Mac'a nie zajmują obszaru roboczego, bo mają opcje ustawień (może Mac'i też mają ale nie zauważyłem tego): na wierzchu, pod spodem, jak normalne okno, autohide.

Ja mam ustawione zawsze pod spodem i jak otwieram okno na całej powierzchni, to pasek się chowa. Wywołuję go najechaniem myszy na dolną krawędź ekranu. I tu możesz sobie też ustawić czas pojawienia się paska od 0 do kilkuset milisekund. Pasek jest dobry, bo daje Ci dostęp do ulubionych folderw czy aplikacji, bezwzględu na to co masz otwarte na pulpicie.

Lipą w 7-ce jest to, że nie można, poza bibliotekami i aplikacjami, przypinać folderów do paska zadań. Jak sie na Xp'ku przyzwyczaiło do "wszystko pod ręką" to na "7" trzeba kombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,

ale w Twoim rozwiązaniu, w przypadku otwarcia kilku folderów, wszystkie są ukryte pod systemową ikoną folderów (bibliotek) na pasku zadań. Aby się do nich dostać, musisz najechać myszą na ikonę folderów, poczekać na rozwinięcie się miniatur i dopiero wybrać żądany folder.

Miałem kiedyś tak jak u Ciebie, ale w moim przypadku nie przyśpieszało to pracy.

Oczywiście każdy dobiera to co mu lepsze i nie zamierzam tego kwestionować :)

 

BTW

Czaję się na Twojego DACa, ale już za Xonara śpię na podłodze, więc nie wiem co będzie jak na biurku stanie Firestone...

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam na pasku sporo ikon, bo rzadko kiedy mam otwarte więcej niż 2-3 foldery. W razie czego jest jeszcze dock z lewej, więc to nie problem. Poza tym we właściwościach możesz ustawić, żeby używał małych ikon i też wszystko zmieścisz. Z resztą mi przecież chodziło o co innego. Jak coś robię dajmy na to w photoshopie czy sketchupie to każdy centymetr (pixel ;)) w pionie się liczy. To samo z przeglądaniem stron internetowych. Zobacz ile to forum zajmuje miejsca w poziomie, a ile w pionie...

 

A co do firestona, przecież to maleństwo. Jeden klocek ma wymiary 11x8x5cm, więc upchniesz to wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,

ale w Twoim rozwiązaniu, w przypadku otwarcia kilku folderów, wszystkie są ukryte pod systemową ikoną folderów (bibliotek) na pasku zadań. Aby się do nich dostać, musisz najechać myszą na ikonę folderów, poczekać na rozwinięcie się miniatur i dopiero wybrać żądany folder.

Miałem kiedyś tak jak u Ciebie, ale w moim przypadku nie przyśpieszało to pracy.

Oczywiście każdy dobiera to co mu lepsze i nie zamierzam tego kwestionować :)

 

BTW

Czaję się na Twojego DACa, ale już za Xonara śpię na podłodze, więc nie wiem co będzie jak na biurku stanie Firestone...

nie stanie, sprzedasz biurko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,

ale w Twoim rozwiązaniu, w przypadku otwarcia kilku folderów, wszystkie są ukryte pod systemową ikoną folderów (bibliotek) na pasku zadań. Aby się do nich dostać, musisz najechać myszą na ikonę folderów, poczekać na rozwinięcie się miniatur i dopiero wybrać żądany folder.

Miałem kiedyś tak jak u Ciebie, ale w moim przypadku nie przyśpieszało to pracy.

Oczywiście każdy dobiera to co mu lepsze i nie zamierzam tego kwestionować :)

 

BTW

Czaję się na Twojego DACa, ale już za Xonara śpię na podłodze, więc nie wiem co będzie jak na biurku stanie Firestone...

nie stanie, sprzedasz biurko.

:)

No jak tak dalej pódzie, to wyląduję u rodziców na Ołtaszynie a myzyki to będę chyba słuchał u Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z ósemki. Windows 7 wydaję się być przy niej ciężki - zarówno wydajnościowo i wizualnie.

Ale wszyscy będą jęczeć na metro i brak przycisku start :)

ja byłem zagorzałym fanem XP i za cholerę nie chciałem iść dalej. gdy mi się komp zjarał, to kupiłem lapka, na którym ni uja nie dało rady zainstalować XP (znaczy dało się, ale trzeba było kombinować), więc chcąc, nie chcąc, przesiadłem się na 7. początkowo było ciężko, ale obecnie jestem mega zadowolony :) do 8, póki co, mnie nie ciągnie

 

tera mój, póki co, czysto

37d03odm5rvd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności