Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

maba: gdzie ty widzisz tu jakiekolwiek przepalenia? bo ani ja nie widze, ani histogram w irfanie... co do aberracji to o ktora ci chodzi?

imo fotka ok, a pytanie o aparat jest troche hmm smieszne - pamietajcie ze to fotograf robi zdjecia a nie aparat...

Obwódka pada jest ewidentnie przepalona. Odblaski na lewej/prawej słuchawce też są temu bliskie. Aberracja? Jak się przyjrzysz, na prawej słuchawce (ale tu już ewidentnie czepialstwo).

 

@pGo, nie chodzi tutaj o samym krytykowaniu zdjęcia, a o konstruktywną opinie z wytknięciem błędów, na które należy następnym razem zwrócić uwagę i je usunąć - mierz do najlepszych. Bo jaka wartość płynie z cząstkowych zachwytów typu 'świetne zdjęcie', 'rewelacja'?

 

Zreszta temat dotyczy "zdjec przenosnych zestawow audio" a nie "profesjonalnych/artystycznych zdjec przenosnych zestawow audio"

Skoro wszyscy tak uważają to już wiem dlaczego w tym wątku dominują takie a nie inne zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale mam nawyk z innych tematycznych for, gdzie w podobnym wątku znaleźć można naprawdę rewelacyjne zdjęcia - widać tutaj brakuje tej kultury. Nawet konkretnej Galerii brak. Może to niewdzięczny temat? Nie wiem ;)

 

Najpierw czepiasz się, że zdjęcie nie jest perfekcyjne, a potem takie tłumaczenie... heh...

 

Nie jesteśmy mistrzami fotografii i też nikt nam tego nie zlecił za pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale mam nawyk z innych tematycznych for, gdzie w podobnym wątku znaleźć można naprawdę rewelacyjne zdjęcia - widać tutaj brakuje tej kultury. Nawet konkretnej Galerii brak. Może to niewdzięczny temat? Nie wiem ;)

 

Maba wybacz ale to że Ty sie interesujsz fotografią to nie znaczy że wszyscy inni też..

 

I co, mamy nie zamieszczac tu zdjęć, bo nie jesteśmy dostatecznie dobrzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój. Kto umie i ma możliwości to robi dobre zdjęcie, jak ktoś robi tylko gdy musi lub czasem mu się zachce to nie oczekujcie super pracy od razu gotową na wystawę.

 

 

My collection, niedługo może zniknie Karma a pojawią się akg k530 LTD ale to już nie są portable.

DSC05568696969.bmp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaki to zbyt proste tłumaczenie. Dla mnie dobre zdjęcie to wyraz szacunku dla przedmiotu/hobby(?) To standard na wielu forach tematycznych, gdzie ludzie po prostu wstydzą się wrzucać się kiepskie zdjęcia, pracując tym samym nad warsztatem, równając do tych najlepszych.

 

Ale robienie zdjęć to nie religia, a przyjemność. Nie dla wszystkich "dobre zdjęcie" to od razu wielkie halo (dla mnie nie). Równie dobrze, każda inna błaha czynność, jeśliby nie zrobiona z dostateczną pieczą, byłaby brakiem szacunku. Tematyką tego forum są przenośne playery oraz wszystko, co wokół nich się kręci, a nie fotografia.

 

Dla mnie zdjęcie zajeb**ste, jedno z lepszych w tym temacie, sam bym takiego nie zrobił. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój. Kto umie i ma możliwości to robi dobre zdjęcie...

Zgadzam się w 100%. A tak przy okazji maciek69 masz niezłą kolekcję grajków :)

 

Dla mnie zdjęcie zajeb**ste, jedno z lepszych w tym temacie, sam bym takiego nie zrobił. Dziękuję.

Dzięki B) Nie spodziewałem się takiego poruszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwódka pada jest ewidentnie przepalona. Odblaski na lewej/prawej słuchawce też są temu bliskie. Aberracja? Jak się przyjrzysz, na prawej słuchawce (ale tu już ewidentnie czepialstwo).

 

Ewidentnie to musisz sobie zerknac na ten odtwarzacz i zobaczyc jak sie zachowuje nawet przy niewielkiej ilosci swiatla

 

@pGo, nie chodzi tutaj o samym krytykowaniu zdjęcia, a o konstruktywną opinie z wytknięciem błędów, na które należy następnym razem zwrócić uwagę i je usunąć - mierz do najlepszych. Bo jaka wartość płynie z cząstkowych zachwytów typu 'świetne zdjęcie', 'rewelacja'?

 

Zalujesz mu tego? To zdjecie wyroznia sie bardzo pozytywnie na tle innych - nie zauwazylem zebys czepial sie tych kiepskich. Zwracajac uwage na bledy nie zwrociles uwagi na najwazniejszy mankament czyli problemy z GO

 

Skoro wszyscy tak uważają to już wiem dlaczego w tym wątku dominują takie a nie inne zdjęcia..

 

I bardzo slusznie - to nie jest forum fotograficzne a ludziom zalezy bardziej na tym zeby zobaczyc sprzet czy jakies konkretne jego zestawienia a nie artystyczne zdjecia. Spora czesc zdjec tutaj jest robiona komorkami/slabymi kompaktami wiec dobra jakosc jest nieosiagalna OOTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fusserg a dzięki dzięki, starałem się. A w jakim stanie :]

 

@JaQS: z YogiCK planujemy mały meet już od świąt :] Może udałoby się w tym tygodniu, w sobotę. Zobaczyłbyś i na biflangach i na comply i na piankach z SoundMagiców ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zwracajac uwage na bledy nie zwrociles uwagi na najwazniejszy mankament czyli problemy z GO

To prawda, GO delikatnie mi się rozjechało, chociaż najbardziej mi zależało na wyeksponowaniu logo W ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalujesz mu tego? To zdjecie wyroznia sie bardzo pozytywnie na tle innych - nie zauwazylem zebys czepial sie tych kiepskich. Zwracajac uwage na bledy nie zwrociles uwagi na najwazniejszy mankament czyli problemy z GO

Kiepskich i zdjęć które mi się po prostu nie podobają nie mam w zwyczaju oceniać.

 

A tak apropo, pokaż gdzie stwierdziłem że to kiepskie zdjęcie? To dobre, nawet bardzo dobre zdjęcie, a takich tutaj brakuje!

 

Co do GO - masz rację. Na usprawiedliwienie mogę dorzucić, że to przez mojego Soniaka mam awersję do wszelkich przepaleń i aberracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd 25 juz u Ciebie nie widze wiec i nad tym zapanujesz :)

 

 

no nad ie8 napewno łatwiej bedzie zapanowac,bo to juz totalnie nie moja połka cenowa ;)

 

ale ze wszystkich sprzedazy najbardziej zaluje sprzedania hd 25 za 330zł, no ale cóz, długi trzeba splacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności